Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.303
Cevap
25
Favori
97.630
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> -»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5717 Mesaj
      13 Mayıs 2011 07:33:15 Konu Sahibi
      DİKKAT! KONUDA LÜTFEN "SOFTMOD" İSMİNİ KULLANMAYALIM KONUMUZU RİSKE ATMAYALIM! İŞLEMİN REHBERLERİ GOOGLE'DA MEVCUT ARAŞTIRALIM! ACEMİ WII'CİLER İÇİN YUMUŞAK Wİİ

Arkadaşlar bende yeni bir wii sahibi olarak konu yeni wii alan arkadaşlarımızın uğrak noktası olduğu için bir kulüp kuralım dedik ve acemi wiicilerin buluştuğu kulübe hoşgeldiniz diyorum ^^

Buradan güncel wii fiyatları ve en uygun tercihler konusunda bilgi edinebilir,oyun takasları,lego batman oyunu ortaklığına katılabilir,yeni konsol edinmiş wiicilerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

MULTIPLAYER OYUN OYNAMAK İÇİN WII FRIEND KODLARIMIZ (LİSTEYE EKLENMEK İÇİN KONUYA YAZ!)

pasa1849
      Mario Kart
      3353-5852-0307

Why me???
      Mario Kart
      4296 - 9584 - 7232

DasheriM
      Mario Kart
      3353 1982 0977
      Excitebots
      0261 1696 0088

Zaris
      Mario Kart
      0175-3128-5314

WII APARATLARI İÇİN DÜNYANIN EN UCUZ ÇİNLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ BUYINCOINS TANITIMI
      PÜF NOKTALAR %15 İNDİRİM METODU!

Site:http://www.buyincoins.com/
      Site sık saldırı alıyor bazen anasayfa açılmıyor altsayfadan girin:http://www.buyincoins.com/categories/Video-Games/Wii/
      Denendimi: 34$lık nintendo wii ürünleri aldım PTT kargo yetkilisi kapıma kadar getirdi
      Diğer sitelere göre avantajı: Referanslı girişlerde %5 İndirim şansı mevcut
      Dezavantajı: 30$ altı kargolar için kargo takip numarası vermiyorlar
      Ulaşım süresi: 2 hafta
      Fiyat aralıkları ile ilgili tespitim:
      Dealextreme üzerinden alacak olduğum 5 adet nintendo wii aparatları 45 dolar tutarken burada 34$ tuttu yani 11$ kar sağlamış oldum.

%5 İndirim Metodu: sitenin üzerindeki menüye tıklayıp "register" linkinden üyelik alın.üyeliğinizi alırken "Recommender:" kısmına başka bir üyenin ismini girin, benim üyelik ismimi girebilirsiniz.Üyelik ismim Gwindor dur

Recommender: Gwindor

şeklinde üyelik formunu doldurarak üye oldunuz.bu şekildeüye olduğunuz için ilk siparişinizden %5 indirim otomatik olarak zaten sipariş sepetinize yansıyacak.

indirim hakkı 1 defa kullanılabiliyor.başka bir üyelik açıp başka bir siparişinizdede yine bu hakkı kullanabilirsiniz! hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 5 Şubat 2013; 18:23:33 >

|
      |

Guild Wars 2: Zaris.5076

• Yüzbaşı
      948 Mesaj
      13 Mayıs 2011 10:47:09
      ben siyah wii sport resortu aldım. sonuçta softmode yapmayı düşünüyorsanız hangisini alacağanızın önemi yok. ama mutlaka M+ (motion plus) olanlardan birini alın. siyahı ya da beyazı.
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      13 Mayıs 2011 11:29:17
      bu konuyu açmak için forum a girdim, baktım aynı konu ve aynı soru :)
      bende almayı düşünüyorum ve emin olamıyorum, bide bu softmod u nasıl yaptırıcaz o da muallak
      |
      |

yunustoz
    • Yüzbaşı
      948 Mesaj
      13 Mayıs 2011 11:49:50
      quote:

Orijinalden alıntı: yunustoz

bu konuyu açmak için forum a girdim, baktım aynı konu ve aynı soru :)
      bende almayı düşünüyorum ve emin olamıyorum, bide bu softmod u nasıl yaptırıcaz o da muallak

softmodu shopto.net'ten 50 tl'ye aldığım batman lego oyunu ile 5 dk'da yaptım.
      |
      |

• Teğmen
      149 Mesaj
      13 Mayıs 2011 11:51:14
      Bende almayı düşünüyorum. İkinci el baktım Ankara da ama geneli sıfırına yakın fiyat istiyor bazıları fazlasını. Bu aralar alacam ama sağlam bir kampanya bekliyorum, Amerika da bu pazar %25 indirim yapılacak buraya yansımalarına göre karar vereceğim ama vatanın fiyatları şu an için en uygunları. Seçim Konusuna gelince ben yeni nesil kumandalı alacağım (Motion plus kumanda içinde olanlardan Wrig deniyor galiba). Oyun sorun değil zaten softmod lu kullanmayı düşünüyorum.
      |
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      13 Mayıs 2011 19:35:32
      @darkweather
      Lego Indiana Jones'un ilkiyle yapılıyor diye biliyodum ben onu da bulmak baya zorretimden kalktı galiba. Batman Lego ile de oluyor mu? Bu arada bu son makinelerin firmware'i 4.3e mi oluyordu?
      |
      |

• Yarbay
      5717 Mesaj
      14 Mayıs 2011 01:13:29 Konu Sahibi
      zaten vatandaki %25 indirimli arkadaşlar ben motion plus olanı alıyorum %25 indirim varmış.2. el fiyatı bile 400-450 civarı soft mod olayınıda bir vatandaş yapmayı öğretirse aldıktan sonra çok makbule geçer :D
      |
      |

• Yarbay
      5717 Mesaj
      14 Mayıs 2011 01:29:41 Konu Sahibi
      ürünü satın aldım arkadaşlar siyah olanını yardımcı olanlara teşekkürler.

6 taksit.

aylık 66 liraya geliyor.artık kargo bekleyeceğiz :D
      |
      |

• Teğmen
      132 Mesaj
      16 Mayıs 2011 09:47:53
      hocam bence softmodu yaptır kendin uğraşma zaten lego oyunu falan alırken aynı fiyata geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      948 Mesaj
      16 Mayıs 2011 10:13:26
      lego batman ingiltereden bir haftada geliyo. maliyeti de 50 TL. wiidewii forumunda bathaxx'in nasıl yapılacağı konusunda da rehber var.
      |
      |

• Yarbay
      6562 Mesaj
      16 Mayıs 2011 10:31:06
      Hiç birini alma bence,yenisini bekle,ps3 xbox ile idare et.Çok yetersiz bir sistenm.
      |
      |

• Yüzbaşı
      948 Mesaj
      16 Mayıs 2011 10:43:11
      quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Hiç birini alma bence,yenisini bekle,ps3 xbox ile idare et.Çok yetersiz bir sistenm.

yenisini bu fiyata yakın bir fiyata bile alamazsınız. çok yetersiz bir sistem tanımlamasını da top spin 4 ya da red steel 2 gibi oyunları oyanadıktan sonra tekrar gözden geçirin. (oyun demek grafik demek değildir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkweather -- 16 Mayıs 2011; 10:43:48 >
      |
      |

• Yarbay
      6562 Mesaj
      17 Mayıs 2011 19:35:04
      quote:

Orijinalden alıntı: darkweather

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

yenisini bu fiyata yakın bir fiyata bile alamazsınız. çok yetersiz bir sistem tanımlamasını da top spin 4 ya da red steel 2 gibi oyunları oyanadıktan sonra tekrar gözden geçirin. (oyun demek grafik demek değildir)

top spin i diğer sistemlerde dene ,grafik mi anlıyorsun diğer sistemlerden sadece.
      |
      |

• Yarbay
      3889 Mesaj
      18 Mayıs 2011 13:36:48
      bunlarda ps3 tarzı oyunlar var mı yoksa hep animasyon tarzı mı ? yani şu sports lar eğlenceli olabilir hani karşılıklı pat küt oyna ailece... kimsenin zorluk çekeceğini düşünmüyorum... ps3 gibi bundada kırılma durumu var mı yoksa netten al yükle oyna tarzı mı ?... teşekkürler... hepsburadadahttp://www.hepsiburada.com/Liste/nintendo-wii-sports-resort-black-remote-controlnunchuckmotion-pluswii-sports-oyunuwii-sports-resort-oyunu/ProductDetails.aspx?productId=oyunnor342203&categoryId=1201455#Gorseller

fiyatı gayet iyi gibi...
      |
      |

• Yüzbaşı
      939 Mesaj
      18 Mayıs 2011 19:41:37
      quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

bunlarda ps3 tarzı oyunlar var mı yoksa hep animasyon tarzı mı ? yani şu sports lar eğlenceli olabilir hani karşılıklı pat küt oyna ailece... kimsenin zorluk çekeceğini düşünmüyorum... ps3 gibi bundada kırılma durumu var mı yoksa netten al yükle oyna tarzı mı ?... teşekkürler... hepsburadadahttp://www.hepsiburada.com/Liste/nintendo-wii-sports-resort-black-remote-controlnunchuckmotion-pluswii-sports-oyunuwii-sports-resort-oyunu/ProductDetails.aspx?productId=oyunnor342203&categoryId=1201455#Gorseller

fiyatı gayet iyi gibi...

Call of Duty serisi, fifa 2011, ve birçok oyun var.

Softmod (kırma olayı) yaptırırsan harddiskten oyun da oynayabilirsin.

20 Mayısı bekle Nindento Türkiye nin açıklamasına göre fiyatlar %25 düşecek.
      |
      |

www.nostaljiktakvim.com

• Yarbay
      3889 Mesaj
      18 Mayıs 2011 20:44:09
      peki ps3 den kaliteli midir ? Hani gow oynayabilir miyiz bilmiyorum pek sanmiyorumda sonucta bununda kendine gore artilari var elbette ama deger mi...

Sport pakedi midir iyi olan ve bu kirma olayini kendimiz yapabilir miyiz ?...

Almayi dusunuyorum acikcasi indirimde gelirse dediginiz gibi tercih edilebil psp mi satar alirim :) evdekilerle oynariz... Pes 11 falan goruntu ayni mi ? Gamepadleri standartlar gibi mi ?...

Saygilar..
      |
      |

• Yarbay
      6562 Mesaj
      18 Mayıs 2011 21:49:58
      quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN
      peki ps3 den kaliteli midir ? Hani gow oynayabilir miyiz bilmiyorum pek sanmiyorumda sonucta bununda kendine gore artilari var elbette ama deger mi...

Sport pakedi midir iyi olan ve bu kirma olayini kendimiz yapabilir miyiz ?...

Almayi dusunuyorum acikcasi indirimde gelirse dediginiz gibi tercih edilebil psp mi satar alirim :) evdekilerle oynariz... Pes 11 falan goruntu ayni mi ? Gamepadleri standartlar gibi mi ?...

Saygilar..

Ps3 ve xbox in yanina yaklasamaz,demode wiimote la buralara geldi,move ile ps3 al daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3889 Mesaj
      18 Mayıs 2011 23:03:57
      hocam güzel diyorsunda biri 600 lira biri 300 e düşecek... kaldı ki wii daha eğlenceli... playstation 3 ü aileml oynayamam ben... wii de eğleniriz ama tennisi o su busu kahkaha yani maksat... analtabildim sanıyorum bundan düşündüm
      |
      |

• Yarbay
      3889 Mesaj
      18 Mayıs 2011 23:06:29
      http://www.youtube.com/watch?v=PbNAy2Lgewc şöyle bir video buldum pes 2011 için... psp m deki pes daha kaliteli açıkcası :) ama psp bencil oluyor işte ... ailecek eğlenilebilecekse bunu tercih edeceğim...
      |
      |

• Binbaşı
      1079 Mesaj
      18 Mayıs 2011 23:31:19
      Siyah Mario Kart'ı al.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.