Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN
    peki ps3 den kaliteli midir ? Hani gow oynayabilir miyiz bilmiyorum pek sanmiyorumda sonucta bununda kendine gore artilari var elbette ama deger mi...

Sport pakedi midir iyi olan ve bu kirma olayini kendimiz yapabilir miyiz ?...

Almayi dusunuyorum acikcasi indirimde gelirse dediginiz gibi tercih edilebil psp mi satar alirim :) evdekilerle oynariz... Pes 11 falan goruntu ayni mi ? Gamepadleri standartlar gibi mi ?...

Saygilar..

Ps3 ve xbox in yanina yaklasamaz,demode wiimote la buralara geldi,move ile ps3 al daha iyi.

Hani şu wii çakması olan move mi

• valla 300 gibi birşey olursa almayı düşünüyorum ben... hiç bilmediğim için kumandaları falan ne tavsiye ederseniz onu alacağım... bi monopoly bile 50 tl .. bunu alır babalar gibi evde keyif yaparız :) kaç kişyie kadar oynayabilir mesela oyunlar ?
  • ve açıkcası ben bir mario delisiyimdir... sırf bunun için bile alabilirim atari almayı bile düşündüm tekrar oynayabilmek için... mario pakedinde neler var ?
  • arkadaşlar oyun çoktan geldi :D içinde wii sports ve resort oyunları var.

motionplus ve nunchuck ile birlikte geliyor.

şimdi nasıl anlatsam bilemedim.

masa tenisi özellikle, boxtur beyzboldur bu ne biçim bir eğlence konsoludur abi ya basketbold felan yerimde hopluyorum zıplıyorum tam anlamıyla bir eğlence konsolu bu konsolu alan fuara muara ne bileyim hiltondaki eğlence salonlarına gitmez yani :D

abi bir box oynuyorsun kollarında defans yapmaktan direnç kalmıyor oyunda nakavt olunca o yorgunluktan sende oturduğun yere yığılıyorsun yani :D kaç gündür kim bilir kaç kalori yaktım bilmiyorum.

velhasıl şimdi konsolum yeni geldiği için uzun süre sıkılmadan oynarım ben bu oyunları.ama kesinlikle bir tane daha remote motion plus ve nunchuk almam lazım.fiyatlar pahalı ama çinden getirteceğim.

ayrıca resident evil ve diğer silahlı oyunlar için bir tane silah aparatı lazım.şu aöf sınavlarım geçsin alacağım aparatlar.

2 kişi oyun oynayabilmek için wii remote+motionplus + nunchuck 24$http://www.dealextreme.com/p/remote-with-motionplus-silicone-sleeve-nunchuck-controller-set-for-wii-black-56395

resident evil ve diğer silahlar için ideal silah aparatı 6$http://www.dealextreme.com/p/resident-evil-light-gun-controller-for-wii-24545

sürekli pil almamak için remote kumandalara çiftli pil şarj aleti 7$http://www.dealextreme.com/p/dual-battery-charging-station-with-600mah-rechargeable-batteries-for-wii-47381

toplamda 37$ ile bu konsolu daha eğlenceli hale getirebilirim sanıyorum :D

• ne guzel :) acikcasi bizde boyle bir eglence icin almak istiyoruz. Bekliyoruz bakalim fiyatlar ne zaman duser tam olarak dussun alacagiz...
  • bu fiyatlar inmeyecek sanirim. Hb de 600 tlyi bindirmis hic utanmadan sikilmadan... Vatandan su en dolu pakedini gidip alabiliriz nisanin 3 u gibi ne dersiniz ?
  • quote:

bu fiyatlar inmeyecek sanirim. Hb de 600 tlyi bindirmis hic utanmadan sikilmadan... Vatandan su en dolu pakedini gidip alabiliriz nisanin 3 u gibi ne dersiniz ?

Nisanın 3'ü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

peki ps3 den kaliteli midir ? Hani gow oynayabilir miyiz bilmiyorum pek sanmiyorumda sonucta bununda kendine gore artilari var elbette ama deger mi...

Sport pakedi midir iyi olan ve bu kirma olayini kendimiz yapabilir miyiz ?...

Almayi dusunuyorum acikcasi indirimde gelirse dediginiz gibi tercih edilebil psp mi satar alirim :) evdekilerle oynariz... Pes 11 falan goruntu ayni mi ? Gamepadleri standartlar gibi mi ?...

Saygilar..

Ps3 ve xbox in yanina yaklasamaz,demode wiimote la buralara geldi,move ile ps3 al daha iyi.

Hani şu wii çakması olan move mi

Daha iyi mi degil mi?bak ilgi bile yok wii ye,koskoca wii forumuna gunde 10 msj atiliyor, begenmedigin digerlerine dakikada 10 msj geliyor,demek ki var bir hikmeti.camur gibi igrenc grafikleri soylemiyorum,wiimote da hic hassas ve senkronize degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş ben sana soliyim.move asiri kotu.sensorlerı cok tuhaf.istiyosan.nautilus teknosa da move ve wii deneyebiliyosun
  • haziran 3 demek istedim :)... sensörleri nasıl kötü ya millet takır tukur oynuyor... ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KADO_
    kardeş ben sana soliyim.move asiri kotu.sensorlerı cok tuhaf.istiyosan.nautilus teknosa da move ve wii deneyebiliyosun

Ben ciktigi gun aldim kardes,natuliste denemeye gerek yok,iyi senkronize edememisler ondandir.
  • wii remote + motionplus baya iyi arkadaşlar bir hareket kabiliyetinde aksaklık görmedim şu ana kadar.ama spor oyunları yavaş yavaş sıkmaya başladı tek başıma oynayınca :D çinden getirem şu aparatlarıda arkadaşları döveyim biraz :D boks kılınç felan.

iş güç dersler olmasa softmodu yapıp resident evildir diğerleridir akacağım ama zaman sorunu var.aöf sınavlarına gireyim hemen aparatları sipariş edeceğim...

birde sormak istediğim birşey var, bu silah aparatına wii remote'lar motion plus takılı olduğu için tam uymuyormuş bilgisi olan varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

wii remote + motionplus baya iyi arkadaşlar bir hareket kabiliyetinde aksaklık görmedim şu ana kadar.ama spor oyunları yavaş yavaş sıkmaya başladı tek başıma oynayınca :D çinden getirem şu aparatlarıda arkadaşları döveyim biraz :D boks kılınç felan.

iş güç dersler olmasa softmodu yapıp resident evildir diğerleridir akacağım ama zaman sorunu var.aöf sınavlarına gireyim hemen aparatları sipariş edeceğim...

birde sormak istediğim birşey var, bu silah aparatına wii remote'lar motion plus takılı olduğu için tam uymuyormuş bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Bende senin gibi kollarım uyuşana kadar boks oynuyordum sonra sports olan kırıldı ve tenis ile boks gitti Bir süre Wii'yi kenara attım ama sonra Resident Evil indirdim ve oynadım.Ondan aldığım eğlenceyi Gears Of War'dan bile alamadım daha.Silah aparatım olmadığı için biraz zor oldu ama olsun,akşam sırf o oyunu düşünmeye yeter ve oyun ayağı bi uzun

• hacilar bu cracklemeemi versiyon falan taniyor mu ? Gitsem vatandan alsam indirime girecegi yok bunun kendim kirabnilir miyim aleti ?... Ayrica bu hassasiyeti kotu olan ps3 mu wii mi :) biz taktik kafayi bunu alacaz da icimizede sinsin istiyoruz. Kumandalari ne kadar bu aletlerin ?
  • benimde pek bilgim yok ama öğrendiklerimi söyleyim.

belli bir para verip (veya kendinde yapabiliyormuşsun rehberleri vs var) korsan şekildede para vermeden oynamanı sağlayan bir zamazingo yapılıyormuş "softmod" adında.

hassasiyet konusunda ben ps3ü bilmem ama wiide canavar gibi oyun oynuyorum ve her hareketini anda ekranda görüyorsun.o konuda bir sorun yok yani.

vatandan alacağın kutudan bir adet ana kumanda ve yanında bazı oyunlar için yardımcı kumanda çıkıyor ( remote ve nunchuck deniyor)

ama tek kişi oynayabilirsin bunlarla.

kumanda ve diğer aparatlar türkiyede malesef pahalı vatandan fiyatlara bakabilirsin.

ben dealextreme.com dan getirmeyi düşünüyorum 1 ay içinde geliyor genelde kargolar fiyatlarıda ucuz.en işe yarayacak remote ve nunchuk fiyatı 23$ şuan.ama sürekli pil satın al vs uğraşmamak için birde pili kendinden şarj edecek şarj aletide getirteceğim.

resident evil gibi oyunları oynamam için plastik bir silah aparatıda getirteceğim.detaylarını yukardaki mesajımdan bakabilirsin hepsi 37$ tutuyor yani 50 lira felan.sonra sırtın yere gelmez :D

korsan oyun oynayabilmen için yapılan softmod işlemide 50 liraya yapılıyor bildiğim.ben şahsen uğraşıp kendim yapmak istiyorum.rehberleri vesaire var dh de anlatımı yasak ama bir çok kaynak site var yani adım adım anlatıyorlar.onun için lego batman oyunu alman gerekiyormuş sanırım shopto.net'denhttp://www.shopto.net/WII/VIDEO%20GAMES/WIILE03-Lego%20Batman%20The%20Official%20Video%20Game.html

bu adresteki.

açıkcası indirim konusunda ben uzun zamandır istiyordum konsolu konu mesajına yazdığım gibi, 500-550-600 civarı satılıyordu konsol.indirim gelince alayım dedim artık yani indirim vs bekle.indirim geliyor kaçırıyorum bulmuşken alayım dedim.

• Arkadaşlar konuları dikkatle okudum, ps3 mü alsam wii mi alsam kararsızdım fakat ailecek çoluk çocuk eğlenebimek için wii daha mantıklı geldi bana.Yanlız bi kaç soru var kafamda. mesela
    grafik olarak çokmu kötü. 106 ekran plazmada görüntüde bozulma olurmu.

Bunu almayı düşünüyorum.Sizce uygunmu?
    http://www.vatanbilgisayar.com/nintendo-nintendo-wii-siyah-nintendo-wii-siyah-oyun-konsolu-+-sports-resort-+-motion-plus-paket/productdetails.aspx?I_ID=42291

• simdi indirim gelecek mi yoksa gidip alayim mi biri net birsey soylerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galle

Arkadaşlar konuları dikkatle okudum, ps3 mü alsam wii mi alsam kararsızdım fakat ailecek çoluk çocuk eğlenebimek için wii daha mantıklı geldi bana.Yanlız bi kaç soru var kafamda. mesela
    grafik olarak çokmu kötü. 106 ekran plazmada görüntüde bozulma olurmu.

Bunu almayı düşünüyorum.Sizce uygunmu?
    http://www.vatanbilgisayar.com/nintendo-nintendo-wii-siyah-nintendo-wii-siyah-oyun-konsolu-+-sports-resort-+-motion-plus-paket/productdetails.aspx?I_ID=42291

ben de 106 plazma da oynuyorum. oyunlar o kadar iyi ve eğlenceli ki görüntü kötü mü iyi mi dikkat etmedim. elbette ps3'ün görüntüsü daha kaliteli ama iyi oyun iyi grafik demek değildir.

• quote:

simdi indirim gelecek mi yoksa gidip alayim mi biri net birsey soylerse sevinirim.

ben 3-4 ay önce 12 taksitle 399'a aldım. 50 tl'ye de batman oyunu ile softmode yaptım. şuanda 40'tan fazla oyunum var. üç beş kuruş için beklemeye değmez bence. alacaksan şimdi al, eğlenmeye şimdi başla :)
  • hocam %25 diyorlar 300 tl ye gelecek pekte 3-5 kuruş gibi durmuyor :) en azından oyun kol falan bedavaya gelir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.