Şimdi Ara

Abooo zam var benzin dizel gözü yaşlı :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
9.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.2 symbolum var zaten kokluyordu.
    60 litre lpg tankim vardi bitmek uzere yarin gidip fullicem.
    50 litre aliyor.
    110 tl ye dolar.
    630 km sehir ici gidiyor.
    Sehir ici 17 kr. Yakiyor.
    Benim mantigim az yakan araba.
    Dizelede bindim 45 kr tan asagi dusmuyor.
    Benim motorsikletten az yakan aracim bana yeter siz sol seritten hizlica gidin ben sakin sakin giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesur_0342 -- 3 Nisan 2020; 6:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Yahu arkadaşlar bazı yorumlarda okuyorum şaka gibi
    LPG avmye giremiyor
    LPG patlıyor
    LPG yokuşta bayılıyor
    LPG gaz kokuyor
    LPG fakir işi
    Şaka yapiyorsunuzdur inşallah
    Çünkü bunlar hep şehir efsanesi bilesiniz 👍
    O yazıların hepsi doğruda lpg kullandığın için yediremiyorsun tekrar oku ve düşün. İnkar edersen yanına gelip tek tek kanıtlayabilirim.

• Benim Range Rover a tüp mü taktırsam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

O yazıların hepsi doğruda lpg kullandığın için yediremiyorsun tekrar oku ve düşün. İnkar edersen yanına gelip tek tek kanıtlayabilirim.

Alıntıları Göster
    Evet itiraf ediyorum
    LPG ile hiçbir avmye giremiyorum
    LPG yokuşta bayılıyor kamyonların arkasından gidiyorum
    LPG tankı ayda bir patlıyor sanayide kaynak yapılıyor
    LPG aracın içi gaz kokuyor maske takıyorum
    LPG fakir işi ülke olarak çok zenginiz ya aslında yakıt fiyatları da uygun ama ben de fakirim işte ne yapalım

Tüplü ve öfkeli arkadaşlar ben yakalandım siz kaçın

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Benzinin keyfi yazan arkadaşlar , atmosferik aracınız varsa ve benzinli biniyorsanız neyin keyfi gitmiyor araba Bari lpg taktırın da ucuz ucuz binin işe yarasın. Turbolu olmadıktan sonra , 1.6 hacimde benzinin ne keyfi varmış Benzin keyfi yazmışlar bir de gören de 3.0 V6 araçlara biniyor sanacak
    Paşam siz bu konuda yetkili bir merciye benziyorsunuz. 160 hp 1.4, bak 1.6 bile degil 1.4 aracım var :( 0-100 8 saniye. Benimki gidiyor mu hocam, izniniz olursa keyfini yaşayabilir miyim?
  • Dizel bitmiş
  • parasi yetisen herkes istinasiz benzinli alir, hatta turbo benzinli alir. bu kadar basit bir konu bu

gerisi masturbasyon (sikayet edecekler anlami icin googlea bakabilir)
  • Çevremde LPG'li araç kullanan yok, aklı başında ve iyi eğitimli insanların da LPG'li araç kullandığını görmedim. Belli başlı bir eğitim almış, maddi geliri de orta ve üstü olan aklı başında elit donanımlı insanların LPG'li araca bindiğini göremezsiniz. Ne kadar enteresandır ki LPG'li araç kullananların Türk Telekom hat kullandığı, Android'li Samsung J serisi telefonu oldukları, BIM ve A101'den alışveriş yaptığını, LCW va DeFacto'dan giyindiğini, memleketine gidip paket paket sebze alıp buzdolabında sakladığını rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Tüpçü tayfa kendini güzel avutmuş
    Kapalı otoparklarından çevrilme korkusu bile size yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Çevremde LPG'li araç kullanan yok, aklı başında ve iyi eğitimli insanların da LPG'li araç kullandığını görmedim. Belli başlı bir eğitim almış, maddi geliri de orta ve üstü olan aklı başında elit donanımlı insanların LPG'li araca bindiğini göremezsiniz. Ne kadar enteresandır ki LPG'li araç kullananların Türk Telekom hat kullandığı, Android'li Samsung J serisi telefonu oldukları, BIM ve A101'den alışveriş yaptığını, LCW va DeFacto'dan giyindiğini, memleketine gidip paket paket sebze alıp buzdolabında sakladığını rahatlıkla görebilirsiniz.
    Yorumunuzu sizin adiniza uzulerek okudugumu belirtmek isterim soyle ki lpgli arac kullaniyorum hatta sifir aldim 2019 corolla lpg taktirdim oyle soyleyeyim cevremde herkes beni olgun agirbasli bilir sagolsunlar 4 yillik istanbulda iyi bir universiteden mezunum maddi durumum ulke sartlarina bakinca ortanin uzeri rahatlikla benzinli dizel hatta 2.0 motor araca dahi binebilirim vergisi yakiti beni zorlamaz turk telekom hat kullaniyorum yeri geldiginde bim sok migros Carrefour hepsine de gidiyorum lcw defacto salomon north face 5.11 hepsine gider alisveris yaparim yaptim genelleme yapmaniz bunlari kullanan kisileri hor gormeniz cok komik olmus unutmadan android kullaniyorum size gore utanilacak birsey galiba sunu soyleyeyim insan kendi alinteriyle zor sartlar altinda para kazaninca harcarken aldigi seyin karsiligini bekliyor markaya para verip kaziklanmak istemiyor donanimhaber = fiyat performans sen sen ol genelleme yapma 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Çevremde LPG'li araç kullanan yok, aklı başında ve iyi eğitimli insanların da LPG'li araç kullandığını görmedim. Belli başlı bir eğitim almış, maddi geliri de orta ve üstü olan aklı başında elit donanımlı insanların LPG'li araca bindiğini göremezsiniz. Ne kadar enteresandır ki LPG'li araç kullananların Türk Telekom hat kullandığı, Android'li Samsung J serisi telefonu oldukları, BIM ve A101'den alışveriş yaptığını, LCW va DeFacto'dan giyindiğini, memleketine gidip paket paket sebze alıp buzdolabında sakladığını rahatlıkla görebilirsiniz.
    itü makina fakültesindeki profesör bir hoca tüplü range biniyordu.Bu adam kötü eğitim almış cahil mi oluyor şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Yorumunuzu sizin adiniza uzulerek okudugumu belirtmek isterim soyle ki lpgli arac kullaniyorum hatta sifir aldim 2019 corolla lpg taktirdim oyle soyleyeyim cevremde herkes beni olgun agirbasli bilir sagolsunlar 4 yillik istanbulda iyi bir universiteden mezunum maddi durumum ulke sartlarina bakinca ortanin uzeri rahatlikla benzinli dizel hatta 2.0 motor araca dahi binebilirim vergisi yakiti beni zorlamaz turk telekom hat kullaniyorum yeri geldiginde bim sok migros Carrefour hepsine de gidiyorum lcw defacto salomon north face 5.11 hepsine gider alisveris yaparim yaptim genelleme yapmaniz bunlari kullanan kisileri hor gormeniz cok komik olmus unutmadan android kullaniyorum size gore utanilacak birsey galiba sunu soyleyeyim insan kendi alinteriyle zor sartlar altinda para kazaninca harcarken aldigi seyin karsiligini bekliyor markaya para verip kaziklanmak istemiyor donanimhaber = fiyat performans sen sen ol genelleme yapma 👍

Alıntıları Göster
    Saygı duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schrödinger Kedisi

itü makina fakültesindeki profesör bir hoca tüplü range biniyordu.Bu adam kötü eğitim almış cahil mi oluyor şimdi?

Alıntıları Göster
    Fetöcü olma ihtimali yüksek onun.
  • Zeki insan lpg li kullanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Sizin gibi düşünen eğitimli, gelir durumu iyi, ama aşağılık kompleksine sahip o kadar çok insan tanıyorum ki. Kullanılan telefon giyilen kıyafet, binilen araba ve alınan yakıtla siz ve sizin gibilerin gözünde bir statüye sahip olunabiliyor. Hatta alman arabası dışında araca biniyorsa da fakir oluyorlar. İşin garibi gerçekten eğitimsiz ve fakir olanlarda da bu komplekse sahip olanlar var. Ne acayip memlekette yaşıyoruz. .Arkadaşı bozmayalım lpg li araca binen eğitimsizdir ya da aklı başında değildir diyor. Eğitim diplomalarla somut olarak kanıtlanıyorsa ben ikinci seçeneğe uymuyorum galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Paşam siz bu konuda yetkili bir merciye benziyorsunuz. 160 hp 1.4, bak 1.6 bile degil 1.4 aracım var :( 0-100 8 saniye. Benimki gidiyor mu hocam, izniniz olursa keyfini yaşayabilir miyim?

Alıntıları Göster
    Turbolu diye özellikle belirttim. Keşke cevap vermeden önce okuduğunuzu bir anlasaydınız. Sizin aracınız gidiyor hocam keyfini yaşayabilirsiniz. :)
  • Cahillik yapilmis,bir kac lakirdi edilmis ,ki akilli kisi alternatif yakitlara kapisini kapamaz.Cebini, kanunen bir sorun olusturmuyor ise dusunur.

Aksine on yargılı ,teknik bilgisi kisitli, ufku dar,egosunu herseyden ust tutan,ye kürküm ye dusturu hayat felsefesi olmus ici bos,egitimi sinavi gecmekten ibaret,gercek amacini ozumsiyememis kisiler isigi gormus vampir gibi kacar.

Her ne kadar ulkede alternatif yakit kullanimi cok buyuk oranda insanimizin gorece garibanligindanda kaynaklansada kac kisi var ne sigara icer ne icki.O ailesinin ihtiyacini ucuza karsiladigi yakit parasindan arttirdigi ile colugunun cocugunun ihtiyacini giderir,gozlerinde sevincini gorur.

Bu arada yillar evvel dizel icinde aynisi,kamyoncu ,traktor motoru denip eziklenmeye calisiliyordu ama iste insan oglu cig sut emmis.Dusmez kalkmaz bir Allah.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Cahillik yapilmis,bir kac lakirdi edilmis ,ki akilli kisi alternatif yakitlara kapisini kapamaz.Cebini, kanunen bir sorun olusturmuyor ise dusunur.

Aksine on yargılı ,teknik bilgisi kisitli, ufku dar,egosunu herseyden ust tutan,ye kürküm ye dusturu hayat felsefesi olmus ici bos,egitimi sinavi gecmekten ibaret,gercek amacini ozumsiyememis kisiler isigi gormus vampir gibi kacar.

Her ne kadar ulkede alternatif yakit kullanimi cok buyuk oranda insanimizin gorece garibanligindanda kaynaklansada kac kisi var ne sigara icer ne icki.O ailesinin ihtiyacini ucuza karsiladigi yakit parasindan arttirdigi ile colugunun cocugunun ihtiyacini giderir,gozlerinde sevincini gorur.

Bu arada yillar evvel dizel icinde aynisi,kamyoncu ,traktor motoru denip eziklenmeye calisiliyordu ama iste insan oglu cig sut emmis.Dusmez kalkmaz bir Allah.
    👏👏👏

• Ankara'da beklediğim indirimi göremedim, lpg zaten tavsiye edilen fiyata satılmıyor indirim 95 kuruştan az yansıyacak diye söyledik ve öyle de olmuş. Bir hafta öncesine kadar sürekli lpg aldığım Shell'in bir istasyonu 3.29 olan lpg'yi hiç zam olmamasına karşın 3.39'a çekti şimdi de 2.79'dan satıyor. Benim gözümde olan indirim hepi topu 40 kuruş. Şu şartlar altında Ankara'da bundan ucuzu taş çatlası 2.50 civarına bulunur lpg bilindik istasyonlarda. Benzin bu fiyatayken kimse lpg ucuz demesin, ben şahsen benzin alıyordum lpg yerine benzine devam, %5 de indirim kartı var oh mis. Şu anda en az 25-30 hatta 50 kuruş pahalı lpg fiyatı benzine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 4 Nisan 2020; 12:50:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Ankara'da beklediğim indirimi göremedim, lpg zaten tavsiye edilen fiyata satılmıyor indirim 95 kuruştan az yansıyacak diye söyledik ve öyle de olmuş. Bir hafta öncesine kadar sürekli lpg aldığım Shell'in bir istasyonu 3.29 olan lpg'yi hiç zam olmamasına karşın 3.39'a çekti şimdi de 2.79'dan satıyor. Benim gözümde olan indirim hepi topu 40 kuruş. Şu şartlar altında Ankara'da bundan ucuzu taş çatlası 2.50 civarına bulunur lpg bilindik istasyonlarda. Benzin bu fiyatayken kimse lpg ucuz demesin, ben şahsen benzin alıyordum lpg yerine benzine devam, %5 de indirim kartı var oh mis. Şu anda en az 25-30 hatta 50 kuruş pahalı lpg fiyatı benzine göre.
    Benzinlitre diye bir program varmis playstore da bugun gordum yukledim cok iyi konuma gore fiyata gore siralama yapip o anda hangi istasyon hangi yakiti kac liraya veriyor anlik fiyatlari yaziyor tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.