Şimdi Ara

Abooo zam var benzin dizel gözü yaşlı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
9.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 8 Haziran 2020; 11:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklısiniz

Toplamda 10 senedir lpg li araç kullanıyorum.Ortalama 20 25 günde bir aracım patlıyor.Sigortadan parasını alıp yine lpg li araç alıyorum.Defalarca kullandığın lpg li araç havaya uçmuş neden halen lpg dersen net bir cevabim yok.Sanırım aksiyonu seviyorum..

Şunuda belirteyim sadece lpg filtresini değiştirmek için sanayiye gidiyorum.10 senedir daha 1 kez stop etme,rölanti dengesizliği yaşamadım lpg yüzünden
    Aracımı alırken LPG takılmamış olanı bulmak için 2.5 ay bekledim. Sanayi ustalarıyla kanka olmaktansa, cebimden biraz fazla çıksın aradaki tutar da rahatlığımın bedeli olsun. LPG kullananlar benzini karşılayamadığı için sürekli bir içten içe benzinli araç sahiplerine karşı kıskançlık peşindeler, konu da bunu tasdikliyor.

böyle olmayan LPG'li araç sahipleri üstüne alınmasın onları tenzih ederim.
  • Bomba ile dolaşıp sanayiye akraba olacağıma
    Benzinli binip keyfini yaşarım

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Bomba ile dolaşıp sanayiye akraba olacağıma
    Evet bir avuntu geldi

• quote:

2 senedir biniyorum 1 kere sanayiye uğramadım ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benzinli binip ikide bir akaryakıt istasyonuna koşacağıma
    Dizel alırım arabaya bindiğimi anlarım.
    Yüksek tork yüksek sıkıştırma şehir içi 5.5 litre ortalama
  • Aracımda lpg yok onu belirtiyim zaten bizim tfsi motorlarada sanırım uyumlu değil lpg..

Neyse lpg doğru kalite li yapılmış bir servisde gayet güvenlidir.. Arabayı benzin dök yak gene bir şey olmaz. Ama. Kaliteli yerden kaliteli kitten bahsediyorum..

Bunun dışında hayırlı olsun bence güzel iyi oldu.. Benzinciler değilde dizelcileri km bazında yakıt olarak üzebilir..

Neticede benzinli araba süren adam istediği vakit lpg ye aracını dönüştüre bilir..

• Ucuz olan iyidir tabii ki. Aracima uyumlu olsa yaptirir miyim bilmem cok km yapmiyorum. Evden calistigim icin zaten hic kullanmadim.

Cok km yapan yaptirsin binsin. Ekstradan yakit odemeye gerek yok ucuza binmek varken.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Bu da bi avuntu şekli tabi, işe yarıyorsa sizin adınıza mutluluk verici.

• Aracımı alırken LPG takılmamış olanı bulmak için 2.5 ay bekledim. Sanayi ustalarıyla kanka olmaktansa, cebimden biraz fazla çıksın aradaki tutar da rahatlığımın bedeli olsun. LPG kullananlar benzini karşılayamadığı için sürekli bir içten içe benzinli araç sahiplerine karşı kıskançlık peşindeler, konu da bunu tasdikliyor.

böyle olmayan LPG'li araç sahipleri üstüne alınmasın onları tenzih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 2 Nisan 2020; 16:39:28 >
  • quote:

Haklısiniz

Toplamda 10 senedir lpg li araç kullanıyorum.Ortalama 20 25 günde bir aracım patlıyor.Sigortadan parasını alıp yine lpg li araç alıyorum.Defalarca kullandığın lpg li araç havaya uçmuş neden halen lpg dersen net bir cevabim yok.Sanırım aksiyonu seviyorum..

Şunuda belirteyim sadece lpg filtresini değiştirmek için sanayiye gidiyorum.10 senedir daha 1 kez stop etme,rölanti dengesizliği yaşamadım lpg yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 2 Nisan 2020; 16:41:38 >
  • Benzinin keyfi başkadır

• Demişler LPG öldü onlara söyleyin KRAL geri döndü

• 2 litre yakan dizelciler konuya bekleniyor
  • nerede bu 2.34 fiyat
  • 17 kuruşa düştük. Ama karantinadayız

• benzin fiyatları gayet iyi, lpg kullanma fakirliğine gerek yok
  • her tatlı tatlı yemenin acı acı çıkartması olacaktır.
    bu petrol bu halde kalmaz. tüm akaryakıt kullananları görücem ben..
  • bedava olsa bile lpg li araç almam,algı olarak tüplü araba,3 kuruş için değmez.
  • Çok da fifi.
    Tüblü ve öfkeli aracımla sokak arasında fink atarken, hakkıyla yol yapacaksam dizele geçiyorum.

İlginç olan; ikisi için de standart, yağına yoğurduna baktırma bakımları dışında sanayi ile işim olmadı.

Siz yiyedurun birbirinizi

• nerede 2.34 den satılıyor, onu da belirtseydiniz... istanbul da birçok istasyonda hala 3 tl civarı... indirimi tam olarak yansıtmamışlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.