Şimdi Ara

Abooo zam var benzin dizel gözü yaşlı :) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
9.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mahalle yanarken orospu sacini tararmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enerji fiyatları değişkendir, petrol bulsak sabitleriz sıkıntı , yada elektrikli araçlardan vergi alamayacaksınız destek vereceksiniz Araplari zengin etmeyeceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Benzin, dizel, ve lpg hepsini fazlasıyla deneyimledim ve dediğiniz çok saçma neyin bombası:) 4 fartklı lpgli aracım oldu sadece birinde sıkıntı yaşadım sıkıntı derken PATLAMADI tabi:) sadece ayarlarında sıkıntı vardı lpg montajı yapılırken özensiz yapılmış bir araçtı. Onun haricinde diğer lpg li araçlarım tıkır tıkır çalışıyordu valla hiç dd sorun yaşamadım. Hali hazırda arabam dizel ama satıp aynı markanın lpglisini alacağım.
    Not: En güzeli direk benzinli kullanmak ama benzinli kullanıcıların depo fullerken gözlerinden akan yaşları görünce bu ülkede benzinli bizim neyimize derler adama :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Mahalle yanarken orospu sacini tararmis
    Hocam biraz açabilir misin bu özlü sözü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Hocam biraz açabilir misin bu özlü sözü ?

Alıntıları Göster
    Bence : bana giren girmiş şimdi sıra sizde demek

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Bence : bana giren girmiş şimdi sıra sizde demek

Alıntıları Göster
    Keşke hicbirimize girmese
    Elimizden gelen en az acılı şekilde bu süreci atlatmak
    Tecavüz kacinilmazsa zevk almaya bak sözüne karşıyım

Bu arada zam 21 kuruş belli oldu geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 26 Ağustos 2020; 16:29:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuammA_

Benzin, dizel, ve lpg hepsini fazlasıyla deneyimledim ve dediğiniz çok saçma neyin bombası:) 4 fartklı lpgli aracım oldu sadece birinde sıkıntı yaşadım sıkıntı derken PATLAMADI tabi:) sadece ayarlarında sıkıntı vardı lpg montajı yapılırken özensiz yapılmış bir araçtı. Onun haricinde diğer lpg li araçlarım tıkır tıkır çalışıyordu valla hiç dd sorun yaşamadım. Hali hazırda arabam dizel ama satıp aynı markanın lpglisini alacağım.
    Not: En güzeli direk benzinli kullanmak ama benzinli kullanıcıların depo fullerken gözlerinden akan yaşları görünce bu ülkede benzinli bizim neyimize derler adama :)))
    Abooo zam var benzin dizel gözü yaşlı :) Daha dün olan ve grupta paylaşılan bir olay. Lpg ayar yapılırken sanayide patlama olmuş, dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berzalin -- 26 Ağustos 2020; 17:19:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

Daha dün olan ve grupta paylaşılan bir olay. Lpg ayar yapılırken sanayide patlama olmuş, dikkat etmek lazım

Alıntıları Göster
    Olay nasıl olmuş bilmiyorum ama bizim halkımız mutfaktaki tüpü çakmakla kontrol eder başka da birşey demiyorum

• Hadi ya bu gecemi zama var .benzinemi ..bugün alayım

• https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/son-dakika-benzin-ve-motorine-buyuk-zam-yolda-6043582/

Benzine 28 kuruş
    Mazota 25 kuruş zam var geçmiş olsun !

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.