Şimdi Ara

A180 sedan mı hb mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Almanya da yaşıyorum.Mercedes A serisi amg (motor hariç) araçlara bakıyorum önümüzdeki hafta araç değiştirmem gerekiyor ama çok kararsız kaldım hb versiyonunu mu tercih etmeliyim sedan mı ? Evliyim bir çoçuğum yok fakat önümüzde ki yıllarda nasip olursa bir çoçuğum olsun istiyorum.

gerek yol tutuşu gerek konfor gerek 2.el satma aşamasında sizce hangisini tercih etmeliyim.(en çok A200 hb satılıyor sanırım 2.elde)

değerli yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler, iyi pazarlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok uzun süre a180d amg hb 2018 kullandım sedan test ettiğimde uzun ve hantal geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevabınız için teşekkürler 2020 model almayı planlıyorum. Siz 2020 sedanı mı test ettiniz ?

şekli biraz garip geldi bana iç yaşam alanı neredeyse 1 e 1 aynı bağaj boyutu farklı sanırım arka tampon dolayısı ile..

• Hb tasarlanıp sonradan sedana devşirilen sedan araçları sevemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanEmir411 -- 22 Kasım 2020; 19:20:26 >
  • Eğer ilerde çocuk olacak ise en kullanışlı araç B180200 AMG.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLA 200 1.3 amgA180 sedan mı hb mi ? 

• Zorla sedan yapılan arabalar bence HB alın bu saçmalığı başlatan ilk A3 sedandı yurt dışında dergilerde sedan olmaması gereken arabalarda 1. Sıradaydı yakışmıyor yani bu arabalar HB doğdu öyle kalsın

• predator93 kullanıcısına yanıt

A180 ler 29 bin ile 30 bin euro arasında fiyatı var cla 35 bin euro fiyat farkı var arada benim limitim 30 bin euro o yüzden yoksa cla çok daha güzel tabiki..

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Türkiye de 6 ay kullandım A3 sedanı başka audi kullanmadım ama fena değildi belki A4 kullansam aradaki farkı anlayabilirdim :)

• gurbizu G kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz elveriyorsa kesinlikle Yeni CLA200 Amg paket

• Panthér kullanıcısına yanıt

B ler güzelde araca bakınca sanki büyük baba anne arabası gibi bir his oluşturuyor insanın içinde...

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Maalesef 5 bin euro üzerinde kalıyor. Belki bir sonraki sefer cla ya yükseltebiliriz inşallah

• Hb ve sedan arasında ki düşünce farklılıklarınızı belirtirseniz bana daha çok yardımcı olabilirsiniz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Hb tasarlanıp sonradan sedana devşirilen sedan araçları sevemiyorum.

Kesinlikle. Gözlerim hala A3 Sedana alışamadı.

Hocam bu aracın ruhu hatchbacktir sedan aldıktan sonra bakarsınız sanki sonradan arkaya eklemişler gibi durur. Çocukta yoksa ben olsam hb alırdım.

• Hatchback alın sedanın içi de çok dar aynı hatchback gibi.

Merhaba, a sedan yeni çıktı ve kasası gayet şık olmuş, ben olsam sedan alırım. İkinci elinin zamanla hb versiyondan iyi olacağını düşünüyorum

• Yaklaşık 9 aydır yeni kasa 2018 A180d AMG Hatchback kullanıyorum. 2 yaşında oğlum , 8 yaşında kızım var.4 kişilik aileyiz. Bize yetiyor.. ben araçtan çok memnunum hocam. Şikayet edeceğim tek şey aracın deposuna saygıdeğer mercedes mühendisleri dalga kıran koymamışlar , depoyu fulleyince dalga sesi geliyor inceden . Müziği bi tık açınca duymazsınız.

diğer her yönüyle görüntü , kalite , konfor bambaşka.. eski A kasa ile arasında bayağı fark var ( hem konfor hemde kalite açısından)

yakıt olarak uzun yolda 3.7lt yakıyor

şehir içi 5.1/5.4 lt lerde gidip geliyor.

performans olarak hız manyağı değilim sonuçta 116 beygir araç , ama beni tatmin ediyor kalkış çok iyi ..

sport mode çok çok iyi.

Araç içi ambiyans muhteşem , akşam özellikle görsel şölen sunuyor...

Kısaca şiddetle tavsiye ederim :)

A180 sedan mı hb mi ?
    A180 sedan mı hb mi ?
    A180 sedan mı hb mi ?

A180 sedan mı hb mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 22 Kasım 2020; 22:2:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Yaklaşık 9 aydır yeni kasa 2018 A180d AMG Hatchback kullanıyorum. 2 yaşında oğlum , 8 yaşında kızım var.4 kişilik aileyiz. Bize yetiyor.. ben araçtan çok memnunum hocam. Şikayet edeceğim tek şey aracın deposuna saygıdeğer mercedes mühendisleri dalga kıran koymamışlar , depoyu fulleyince dalga sesi geliyor inceden . Müziği bi tık açınca duymazsınız.

diğer her yönüyle görüntü , kalite , konfor bambaşka.. eski A kasa ile arasında bayağı fark var ( hem konfor hemde kalite açısından)

yakıt olarak uzun yolda 3.7lt yakıyor

şehir içi 5.1/5.4 lt lerde gidip geliyor.

performans olarak hız manyağı değilim sonuçta 116 beygir araç , ama beni tatmin ediyor kalkış çok iyi ..

sport mode çok çok iyi.

Araç içi ambiyans muhteşem , akşam özellikle görsel şölen sunuyor...

Kısaca şiddetle tavsiye ederim :)

7. Vites 2000 devirde kaç kmh yapıyor hocam?

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Devire hiç dikkat etmedim hocam...ne desem şimdi yalan olur. A180 sedan mı hb mi ? 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.