G

Onbaşı
18 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaslar merhaba elimde yüklü miktarda hdd var satilik almak isteyenler lütfen yazsinlar. Istediginiz özel bir marka var ise onuda tedarik edebilirim. 0 kullanilmamis avrupadan getiricem yanimda

Arkadaşlar merhaba,

2020 model mercedes a180 sedan aracım var Almanya da yaşıyorum. Geçtiğimiz hafta burda bir don gerçekleşti 1 hafta boyunca hava -10 civarlarında kaldı. Şuan arabayı sürerken araba kendi kendine uzun farkları açıyor. Bunu otobanda 150 ile giderkende yapıyor ara sokak da 30 la giderken de . Kendim manuel olarak kisa fara geciyorum bazen tekrar kendi uzun aciyor bazen acmiyor bazende bu döngü 2-3 kere tekrar laniyor. Bu neyden kaynakli olabilir ?

cevaplariniz icin simdiden tesekkürler :)

Arkadaşlar merhaba,

Ben Almanya da yaşıyorum.Mercedes A serisi amg (motor hariç) araçlara bakıyorum önümüzdeki hafta araç değiştirmem gerekiyor ama çok kararsız kaldım hb versiyonunu mu tercih etmeliyim sedan mı ? Evliyim bir çoçuğum yok fakat önümüzde ki yıllarda nasip olursa bir çoçuğum olsun istiyorum.

gerek yol tutuşu gerek konfor gerek 2.el satma aşamasında sizce hangisini tercih etmeliyim.(en çok A200 hb satılıyor sanırım 2.elde)

değerli yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler, iyi pazarlar...

Merhaba arkadaşlar,

bir start up a başlamanın eşiğindeyim gerekli araştırmaları tamamlamak üzereyim.

1-2 hafta icerisinde patent başvurusunu yapacağım sonrasında ise gerekli olan web sitesi

banka eft entegrasyonu ve sitenin içerisine küçük bir al sat platformu oluşturmak istiyorum.

konu ile ilgilenen yazılım ile profesyonel anlamda ilgilenen arkadaşlar arıyorum.

projeye katılan arkadaşlar projeyi hayata geçirebilmemiz ve işlevsellik kazandırabildiğimiz anda güzel bir gelir elde edeceklerinin garantisini veriyorum.

Not: Birlikte çalışma kararı aldığımız arakdaşlarla ile bir sözleşme imzalanacaktır.

iletişim için DM.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.