Şimdi Ara

A101 Vestel led ampül 4.95₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
6.697
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler a101e vestel led ampül geliyor bugün. Mobildeyim resim koyamadım. Bu bölümün müdavimleri zaten anlamışlardır hangi ampül olduğunu. Sizce nasıl bu ampül kullananlar memnunmu? Kendi odamda kullanıcam. Pcdeyken ışıksız duramıyorum hem göz sağlığı için hemde ayrı bir güven veriyor ve hem az yaksın hem iyi aydınlatsın hemde ucuz olsun diyorum. Fiyatı uygun diye bunu istiyorum yoksa powerkey alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 metrekare oda için 3 tane kullanıyorum ışığından gayet memnunum

• bim powerkey ile karşılaştırdım, powerkey çok az daha iyi. farketmek çok zor.
  • Haber verdiğin için teşekkürler arkadaşım.

Bende Led ampul alacaktım tam da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar parlak beyaz led sadece mutfakta, banyoda vs kullanılır.
    Geçen yıl 2-3 adet almıştım mutfakta sağlam ışık veriyor.
    Oturma odası, yatak odası gibi yerlere 6500k soğuk beyaz lamba almayın. 4000-5000k arası doğal gün ışığı renkli led alın.

http://urun.n11.com/led-ampul/pelsan-maxin-10-w-e27-4000k-led-ampul-gunisigi-3-lu-paket-P117614991

bundan 9 adet aldım, mükemmel aydınlatması var, gözü asla yormuyor ne sarı ne beyaz. kesinlikle tavsiye ederim.
  • A101 Vestel led ampül 4.95₺

3 yıllık powerkey eski tip tasarruflu ampül

Vestel led ampül

Fotoların profesyonel olmadığını hatırlatayım ama kullanırkende farkı gözle hissettiğimi söyleyeyim. Ama philips ve petrix led ampüllerde ısınma olmazken bu ampülun plastik kısmı anında ısınıyor ve öyle hemende soğumuyor. Bana lazımdı diye aldım. Lazımsa alabilirsiniz ama philips bulursanız onu alın derim.

• 2 sene onde almistim hala calisiyor. 4500k alinmali 600 lumen

• Valla ben de çok memnunum. Osramın,philipsin ve markasız tabir edebileceğim bir led ampulum var. Ledeler eskimeye başladıkça, verdiği ışık düşmeye başlıyor. Bu yüzden takribi 6 ayda bir özellikle mutfak,salon ve banyo gibi çok kullanılan alanlardaki ampulleri değiştiriyorum.

Vestel, aylardır takılı, ışığının şiddetinin düşmeye başladığını hissetmedim şimdiye kadar.
  • sabah 4 tane aldım deneyim dedim eve getirdim petrix 7w vardı onunla kıyaslayınca neredeyse 2 katına yakın ışık gücü verdiğini görünce gittim 6 tane daha aldım. Gayet güzel ışık gücü. Tavsiye ederim. keşke e14 modelde getirseler
  • migroslarda da 4.99 haberiniz olsun!
  • Gecen senelerden aldigim 2 ampul calisyorken bu sene aldigim 2 ampulde bozuldu kisa surede,

Fakat dikkatimi ceken olay ,gecen sene aldigim calisan ampullerle,

bozulan ampullerin dış yüzey renk tonlamasinda farklilik var

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Tasarruflu ampul 1400lumenn olması lazım telde çekerken otomatik isodan daha karanlık çıkmış

Mutfak kullanımı için uygun çalışma oturma odasına sarıı renk gün ışığı tercih edin 850 l ve yukarısı standart mutfak için ideal

• Sadece akşamları 1 saat çalışmak suretiyle 2 ayda bozuldu, bana denk gelmiş olabilir ama ben yinede tavsiye etmiyorum vestel. 1 senelik Powerkey veya inflame felan hala çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrettiofemHalf -- 16 Haziran 2017; 10:46:57 >
  • 5 adet almıştım migrostan bende memnun kalmadım hepsi patladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

5 adet almıştım migrostan bende memnun kalmadım hepsi patladı

Nasıl patlıyor ben 6 ay kullanıyorum sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

5 adet almıştım migrostan bende memnun kalmadım hepsi patladı

Nasıl patlıyor ben 6 ay kullanıyorum sorun yok

3 ayın sonunda hepsi tek tek söndü şuan Philips kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Tasarruflu ampul 1400lumenn olması lazım telde çekerken otomatik isodan daha karanlık çıkmış

Mutfak kullanımı için uygun çalışma oturma odasına sarıı renk gün ışığı tercih edin 850 l ve yukarısı standart mutfak için ideal

Sadece telefon değil gözümlede gözlemledim ışığın arttığını.
  • migros ilk kampanya yaptığında yanılmıyorsam tanesi 9 ya da 10 tl'den almıştım. belki 3 yıl olmuştur. ziyadesiyle memnunum
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Gözlerini kısarak bak, diyafram kısılır, iso düşmüş olur:P

Ve nerdeyse her konuda yazıldı, vestelin 3 çeşit ledi var ve üçüncü nesil olan en dandik. 1 en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 16 Haziran 2017; 13:4:4 >
  • 2senelik powerkey var tıkır tıkır çalışıyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.