Şimdi Ara

A101 Seg Çamaşır Makinesi 7kg 1599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ucuz ürün arayanların işine yarayabilir bağ evi için aldım faydalanmak isteyen olursa diye paylaşıyorum.

A101 Seg Çamaşır Makinesi 7kg 1599 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence çok iyi fiyat..Bim,A101 market yasası çıktıktan sonra, ki mecliste şu an,esnaftan 3 binden aşağı alamazsınız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    yine esnaftan almayız, a101in kendi sitesi var, ordan dewamke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Haziran 2021; 12:39:33 >
  • Yani evlenme olayı dışında, alayı internetten alınabilir. Esnaf kazansın diyicem de esnaf bunu 2000 den aşağı satamaz.
    Esnaf işi bırakıp, bime girsin

• Yav sen alman da,marketten alan bir sürü insan var sonuçta..yani 3k ya alacağı tv yi ,niye 5k ya esnaftan alsın insanlar..yazık bu millete..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 3 Haziran 2021; 12:43:25 >
  • eylülde 1100tl aldım a101 sitesinden. fena değil iş görüyor. az biraz sesli motoru o kadar.

• o tarz bi yasa çalışması var ama geçmez o yasa kolayla meclisten. hadi geçti diyelim herşeye çare bulan marketler bunada çare bulur. atıyorum elektronik ürün yasak deseler , mağazaya bir bölüm ayırırlar a101 com tr zırt zurt fark etmez bilmem neye kiraladık derler a101 elektronik standı derler . demokrasilerde çare tükenmez A101 Seg Çamaşır Makinesi 7kg 1599 TL 

• Esnaf da satmak için bunu BİM’den alıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

eylülde 1100tl aldım a101 sitesinden. fena değil iş görüyor. az biraz sesli motoru o kadar.

Aynı makine mi? Ses sıkıntı olmaz yıkmadıktan sonra banyoyuA101 Seg Çamaşır Makinesi 7kg 1599 TL 7 kg mıydı sizinki de? Sanırım biraz elektrik sarfiyatı fazla ama devamlı kullanılmıycak zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganjaman -- 3 Haziran 2021; 15:25:5 >
  • AYNı model hocam bende a++ yazıyordu şimdi enerji regülasyonu yenilenince D yazmışlar o kadar.

öyle ortalığı yıkma yok. benim diğer evde arçelik var onun kıyasla sesli. yani biri 50 desibel ise diğeri 60 öyle diyim

enerji tüketimi çok değil standart çamaşır makinesi kadar

• Ürün linki:https://www.a101.com.tr/elektronik/seg-scm-7101-camasir-makinesi

A101 20 tl indirim kodu linkten alıp kullanabilirsiniz (Tüm ürünlerde geçiyor):https://getdiscount.herokuapp.com/search/A101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 3 Haziran 2021; 17:41:26 >
  • a101 sitesinde taksit olmuyormu ?

• 2 haziranda SEG buzdolabın aldım. ama şikayet vara bir girdim girmez olaydım. 20 gündür teslim edilmeyenleri mi ararsın, 1 aydır teslim edilmeyenleri mi ararsın hepsi var.

köy için aldım bende umuyorum o kadar beklemeyiz ama 3. güne girdik hala daha hazırlanıyor etiketi var inşallah çok uzun sürmez. baya bi malzeme hazırladık gidecek sırf dolabı bekliyoruz şu anda ertelenmese çok iyi olur ama 1 mayıs 2021 de veripte hala daha 35 günde teslim alamayan insanlar var tedirginlik verici bi şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Bence çok iyi fiyat..Bim,A101 market yasası çıktıktan sonra, ki mecliste şu an,esnaftan 3 binden aşağı alamazsınız..

Yasa çıktığı gibi merkezlere ve büyük ilçelere bam, a102, şak tabelalı dükkanı açar, dükkanı açmışken daha fazla elektronik, hırdavat, beyaz eşya vs. koyarlar. Pandemi döneminde internetten anlamam, mağazaya gider alırım diyen büyükler de bir şekilde e-ticarete yöneldi.

Kötü esnafın çektirdikleri yüzünden olan iyi esnafa oldu, bu saatten sonra da dönüşü yok gibi.

• Ürün yalnızca online mı satılıyor acaba dükkanda geçer li mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE2F1DE54

Yasa çıktığı gibi merkezlere ve büyük ilçelere bam, a102, şak tabelalı dükkanı açar, dükkanı açmışken daha fazla elektronik, hırdavat, beyaz eşya vs. koyarlar. Pandemi döneminde internetten anlamam, mağazaya gider alırım diyen büyükler de bir şekilde e-ticarete yöneldi.

Kötü esnafın çektirdikleri yüzünden olan iyi esnafa oldu, bu saatten sonra da dönüşü yok gibi.

Alıntıları Göster
    O yeni dükkan açma işleri de bitiyor yeni yasayla zincir marketlerin,yaşayan nüfus,mesafe gibi bir sürü kriter getirmişler...ayrıca hala internet alışverişini bir türlü kavrayamamış bir kitle var bu marketlerden yoğun alışveriş yapan..

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

O yeni dükkan açma işleri de bitiyor yeni yasayla zincir marketlerin,yaşayan nüfus,mesafe gibi bir sürü kriter getirmişler...ayrıca hala internet alışverişini bir türlü kavrayamamış bir kitle var bu marketlerden yoğun alışveriş yapan..

Alıntıları Göster

Yeni dükkanı market olarak açmayacak ki, beyaz eşya, mobilyacı, elektronikçi vs. olarak açacak.

Market konusunda ise zaten a101 her ilçede var artık. 20bin nüfüslu yerdeyim, a101, şok ve bim üçlüsünün her birinin 4-5 er tane mağazası var. Önceki görev yerim 5bin nüfuslu, 3-4 sene önce sadece a101 vardı, şimdi üçü de var. Evden bakkala gideyim desem iki marketin önünden geçiyorum.

• righteous@ kullanıcısına yanıt

Hocam ortada bir yasa yok. meclise gelmiş bir tasarı bile yok sadece öyle haberler var. merak etmeyin o tarz bir şey kolayla çıkamaz. çıksada dediğimiz gibi milyon tane çözümü var işin :)

bu arada 17 gün kısıtlamasında bu tarz ürünlerin satımı geçiçi olarak yasaklanınca A101 hemen bir reklam atağına girdi belki dikkat etmişinizdir. işte en çok eleman çalıştıran kurumuz. en çok bayan elemanı olan kurum vs vs gibi. bi hacı emmi buralara gelmez dedik ama geldi falan diyor. sadece reklam değil bunlar bence. kamuoyuna mesajlar.

bu arada üstteki mesajda abi 20.000 nufuslu ilçeden bahsetmiş. benim ilçem 2200 nufuslu :) şok ve a101 var . bu ikisi yokken bazı küçük esnaflar bim 101 olan 60 km ötedeki büyük ilçeye gidip ordan bim 101 ürünlerini topluca alıp 2 katına satıyordu :) A101 Seg Çamaşır Makinesi 7kg 1599 TL  yada üzerinde tavsiye edilen satış fiyatı 6 tl yazan şeyi 9tl satıyorlardı. bazıları kızıyor ama bir şekilde denge sağlıyor bu adamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.