Şimdi Ara

A101 KABLOSUZ MOUSE 10 LİRAAAAA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
48.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne desek boş, böyle çöp ürünleri, ucuza almak sıcak fırsat değil para ziyanlığı. 1 senede kaliteli mouse a vereceğinden fazlasını çöpe harcarsın, elinde de bir şey kalmaz. 30 tl ye mouse alamayan pc kullanmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

ne desek boş, böyle çöp ürünleri, ucuza almak sıcak fırsat değil para ziyanlığı. 1 senede kaliteli mouse a vereceğinden fazlasını çöpe harcarsın, elinde de bir şey kalmaz. 30 tl ye mouse alamayan pc kullanmasın

isteyen alır seni niye bu kadar gerdi ki ??

kimse mousa onlarca lira yatırmak zorunda değil.

sen git 100 lira verip logitech al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    ne yüzü yaw, ortahallisi 30 tl şu an, böyle çöp ürün başlığı açılınca sinir oluyorum. yazık, israf. ülke Çin'in çöplüğüne döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

ne yüzü yaw, ortahallisi 30 tl şu an, böyle çöp ürün başlığı açılınca sinir oluyorum. yazık, israf. ülke Çin'in çöplüğüne döndü

güzel kardeşim içizide 30 lira veremeyecek insanlarda var, ilk mesajımdada yazdım kalitesi ne kadar iyidir bilinmez diye ama 10 lira verip kablosuz mouse alıyorsun :))

ben 2 gündür kullanıyorum gayet memnunum

• 2 gün önce gittim yoktu bugün gelecek sanırım dimi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

2 gün önce gittim yoktu bugün gelecek sanırım dimi hocam

Evet aktüel ürünlerle bugün gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15e ankara içi istediğiniz kadar kablosuz hadron getiririm

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Peki sağolun hocam bi bakayım

• Konuyu gördüm şansıma antalyada tatildeyiz laptop vardı ama mouse yanıma almamıştım. Şansıma ödev verildi, dün gezerken baktım antalyanın bi yerinde baya stok vardı 10 liraya aldım kullandım en azından işimi gördü hızlı yaptım :)

Mouse ergonomik ancak basma tuşları öyle kaliteli değil biraz sert basmayı gerektiriyor. Küçük işlerde kullanılabilir.

Not: normalde razer deathradder chroma kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Konuyu gördüm şansıma antalyada tatildeyiz laptop vardı ama mouse yanıma almamıştım. Şansıma ödev verildi, dün gezerken baktım antalyanın bi yerinde baya stok vardı 10 liraya aldım kullandım en azından işimi gördü hızlı yaptım :)

Mouse ergonomik ancak basma tuşları öyle kaliteli değil biraz sert basmayı gerektiriyor. Küçük işlerde kullanılabilir.

Not: normalde razer deathradder chroma kullanıyorum

Bu fiyata gayet f/p ürünü hocam.

Atla deve değil 10 lira herkesin cebinde olan bir para

• Mouseu dün aldım kullanıyorum şimdi hoşuma gitti el içinide terletmiyor.Pil performansı nasıldır bilmem şarjlı pillerim var onunla kullanıcam.
    Aynen öyle zaten uzun zamandır arıyordum kablosuz mouse, m185 alacaktım normalde ama zaten birincil kullandığım bir mouse var. Bunu daha çok öyle bir yere giderken taşıması rahat olsun diye kullanıcam.

Haber için teşekkürler:)

• Logitech M185 mouseum vardı. 6 yıl önce almıştım. Bilgisayarım ile renkleri uyumluydu. Alıcısını kaybetmiştim ama atmak istemiyordum. 3 yıl kadar önce BİM e 20TL ye geldi. Aldım gri rengini. İçlerini değiştirip kullanmaya devam ettim. Geçen gün artık mousun bütün yazıları ve tabanı silindi. kaymaz hale geldi. Bu arada bilgisayarımı da değiştirdim. İçlerini tekrar değiştirdim ve gri ile kullanmaya devam ediyorum. Sıfır mouse oldu. Konu özü; bu da böyle bir anımdır
  • newrophat kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Aynen öyle zaten uzun zamandır arıyordum kablosuz mouse, m185 alacaktım normalde ama zaten birincil kullandığım bir mouse var. Bunu daha çok öyle bir yere giderken taşıması rahat olsun diye kullanıcam.

Haber için teşekkürler:)

Şu m185'ide öve öve bitiremiyorlar.

Gerçekten o kadar iyi bi maouse ' mu ?

• kesinlikle önermem bundan önceki kampanyasında aldım büroya gelmem 5 dakika sürdü açtım çalışmadı geri götürdüm değişim yada aide edip paramı alacaktım mağaza görevlisi bu gibi elektronik cihazların aidesi olmaz dedi nefrim döndü suratına siz dolandırıcı konumundasınız dedim şikayet etmediğim yer kalmadı tek tüketici hakları kaldı hiç bir şekilde bu mağazadan bu gibi malzemeler alınmaz A101
  • A101
    Hocam açıkcası uzun ömürlü bir mouse abimde taa üniversite yıllarından kalma vardı yaklaşık 7 yıllık bir üründü, şu an hala kullanıyor kendisi. Öyle mouse ile çok büyük işler yapmıyor ama, oyun filan oynadığı yok. Word,excel,autocad kullanıcısı.

Demek isteyeceğim şu ki eğer bir tane mouse olsun sorunsuz kullanayım denilecekse m185 tercih edilebilir (kullanıcı tecrübelerine dayanarak). Ancak bu ürün hakkında uzun vadeli bilgimiz yok, belki bu ürün de dayanıklıdır şu an için ergonomisi filan çok hoşuma gitti, m185den daha güzel oturuyor ele.

Bekleyip göreceğiz ancak 10 lira böyle bir kablosuz mouse için çok değil, iş görüyor :)

• La tam alacaktım yorumları okuyunca vazgeçtim sanırım en iyisi 30 35 tl civarına logitech en azından kafamız rahat olur.

Tekerlegi kesin bozulur pili de asla bitmez. Onun dışında bozmak imkansiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.