Şimdi Ara

A101 KABLOSUZ MOUSE 10 LİRAAAAA (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
48.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ALdım yemin ediyorum mouse yerinde durmuyor.Tek çalışan yeri tekerliği hayvan gibi pil yiyor.Bi daha gosmart alırsam dövsünler beni
  • galiba 12.95 olmuş arkadaşlar.ben gidip almayı düşünüyorum çok mu kullanışsız.çok oyun oynamam günde 1-2 saat falan takılırım.genelde hep internette gezinme.şuanki mouse ile aşağı yukarı inerken takılmalar oluyor.mesela aşağı iniyorum mouse yukarı çıkıyor yani çok ters bir durumdayız zor anlaşıyoruz.bari ucuz olsun alayım diyorum.
  • isim değiştirmiş durumda. GoMobile Mouse. 11₺ felan idi galiba fiyatı.

AA LR6 büyük kalem pil ile çalışıyor.
    açma kapama düğmesi yok. kullanılmadığında otomatik kapatıyor.
    ortadaki tamburun dönüşü biraz zorlanıyor gibi seret müdahale istiyor. alışır diye tahmin ediyorum.
    oyun için uygun değil. sebebi ise point kafasına göre diyeceğim ama muhtemelen beş dakikada bir yani otomatik kapanma süresine denk gelen bir sürede sanki sol üst köşeye kaçıyor. nereye gitti demeye gerek kalmıyor çünkü hareket halinde olduğu için bir bakıyorsunuz sol üst köşeden çıkıyor, ben burdayım der gibi..
    kısmet bazen ucuz alınca bazen de pahalı olunca bir kusuru çıkıyor. bakalım ne zaman bozulacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zatrox

A101'den A4 Tech dışında mouse almayın, hepsi çöp. Seri çalışmıyor ve zemin seçiyor bu ucuz mouselar.
    PiRANANIN var o da çöp mü?
  • Hocam düzeltiyorum, oyuncu vb özel fareler dışında piyasada Logitech dışında alınacak bir fare yok. 20-30 lira fazla verin kafanız rahat olsun, macera aramaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam düzeltiyorum, oyuncu vb özel fareler dışında piyasada Logitech dışında alınacak bir fare yok. 20-30 lira fazla verin kafanız rahat olsun, macera aramaya gerek yok.
    Pirana kablosuz gaming mouse 19.90 bizim A101de

• Kablosuz gaming mouse, hem de pirahna :) Üst seviye oyuncu farelerin bile kablolu olduğunu hatırlatırım. Şöyle bir şey alın, tepe tepe kullanın :

https://urun.n11.com/mouse/logitech-m170-kablosuz-mouse-910-004642-P323901379

• quote:

Kablosuz gaming mouse, hem de pirahna :) Üst seviye oyuncu farelerin bile kablolu olduğunu hatırlatırım. Şöyle bir şey alın, tepe tepe kullanın :

https://urun.n11.com/mouse/logitech-m170-kablosuz-mouse-910-004642-P323901379
    Her alanda çalışıyor mu hocam?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.