Şimdi Ara

A101 8 Mart'tan İtibaren..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
5
Favori
13.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Forumdaşlarım Gelecek Olan Ürünler Şu Şekilde;
    A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..A101 8 Mart'tan İtibaren..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 3 Mart 2018; 5:47:14 >

• 1 adet gelecek ürün için uğraşmayı geçtim yorum bile yazmayın geçen hafta ne olduğunu gördüm a101'in akşam üstü beni aradılar önceden satılan ürünler için video linkleri vermiştim bölge bayisi sanırım ilk başında yaşım küçük sandı videolar sahte olabilir gibi açıklama yapmaya kalktı sonrasında ise onun bölgesinde olanları görüp görmediğimi sordu bende genel olarak şikayet ettiğimi söyleyince olay önemli araştıralım moduna geçti pek inandırıcı konuşmadı kendileri bilir önceden topu topu 1 adet gelen ürünü alma şansı vardı şuan 1 hafta önceden satılıyor olamayan ürünümü alacağız artık haftalık insertin amacı kalmıyor benim gözümde forumda çöp diyenlere kızıyordum sonuna kadar haklılar bu satışla devam ettikçe
  • Merhaba,sadece gözüme aycicek yağı takıldı fiyati uygun

Bu arada bu aycicek yağ fiyatlari uçmuş marketlerde...

Edit:Şekilli Kulaklik Ney La

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 3 Mart 2018; 20:45:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmea06 kullanıcısına yanıt
    rica ederim. Kabus87 doğrudur hocam devlet yaptığı zammı alıyor bir şekilde naparsın
  • zAm-101 Zamla Zamla Batar

• Kahveli enerji içeceğinden denedim. Berbat bir şey.

• insert'i yeniledim arkadaşlar
  • Eski insertte tv yoktu tv hakkinda yorum yapabilecek var mi

• Ayni seyler gosmart,atlas,piranha bi bitmediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth kulaklığın incelemesini izledim YouTubede normal kulaklık kadar kablosu var
  • Power bank ten uzak durun telefonunuza yazik.

Matkap ve ile küçùk sarjli vidalamayi set olarak 70 e almistim. Matkap cok zorlaninca duman cikariyor.

A101 de satilan matkap uclarindan almayin ya ucu eriyor yada kiriliyor.

• İphone için şarj kablosu nasıldır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard diske yorum yapıcak olan var mı ? Fiyatı iyimi

• Dekupaj testere nasıl

• drmelihx D kullanıcısına yanıt
    bir ay önce aynı tv 3200 dü ama tv hakkında bilgim yok bende merak ediyorum nasıldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyan_

Ayni seyler gosmart,atlas,piranha bi bitmediler

Aliexpresste yüzüne bakılmayan kalitesiz kulaklıklar şarj kabloları vs. ne varsa getirmişler.
  • Aynali banyo dolabı almayi düşünüyorum. Gecen sene de getirmis galiba. Alan kullanan var mi?

• 800gr süzme peynir 15Lira yorum yapmaya gerek yok. Ekonomi çoh eyi.

• 1 adet gelecek ürün için uğraşmayı geçtim yorum bile yazmayın geçen hafta ne olduğunu gördüm a101'in akşam üstü beni aradılar önceden satılan ürünler için video linkleri vermiştim bölge bayisi sanırım ilk başında yaşım küçük sandı videolar sahte olabilir gibi açıklama yapmaya kalktı sonrasında ise onun bölgesinde olanları görüp görmediğimi sordu bende genel olarak şikayet ettiğimi söyleyince olay önemli araştıralım moduna geçti pek inandırıcı konuşmadı kendileri bilir önceden topu topu 1 adet gelen ürünü alma şansı vardı şuan 1 hafta önceden satılıyor olamayan ürünümü alacağız artık haftalık insertin amacı kalmıyor benim gözümde forumda çöp diyenlere kızıyordum sonuna kadar haklılar bu satışla devam ettikçe
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Piranha ışıklı klavye, mouse ve kulaklık'dan bahsediyosunuz sanırım hocam.

Bende ögle arası gidip sordum izmirdeyim 3-4 yere bakt yok. Kasiyere dedim diğer şubelerde varmı diye hiç biyerde kalmadı dedi.

Ve evet youtube inceleme yapmaya çalışan 10yaşındaki veled bile kasiyer tanıdık diyip önceden alıp video çekiyor ürünleri tanıtmaya çalışıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.