Şimdi Ara

A takıma yükselen yavru aslanlar....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galatasarayımızın 2010-2011 yılında kadrosuna katılan genç oyuncular belli oldu. Geçtiğimiz sezon Serdar Eylik, Emre Çolak, Çetin Güngör gibi isimlere A takımda forma giyme şansı veren Frank Rijkaard bu sezonda A2 takımından Anıl Dilaver, Ahmet Kesim, Emirhan Ergün, Sinan Osmanoğlu, Cumhur Yılmaztürk ve Caner Öztel'i kadroya dahil etti. Almanya kampında oynanılacak olan hazırlık maçlarında özellikle Anıl Dilaver ve Sinan Osmanoğlu üzerinde durması beklenen Rijkaard'ın tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de hazırlık kampında parlayan 2-3 oyuncuyu A takıma çıkartması bekleniliyor. Galatasaray altyapısı A takıma futbolcu çıkartmaya tam hızıyla devam ediyor. Bu sezon için A takım ile kampa gidecek ve A takımda forma şansı bulacak olan genç oyuncular aşağıdaki listede yer alıyor.

Emirhan Ergün - Kaleci, 1.84, 20 yaşında
    Sinan Osmanoğlu - Defans, 1.95, 20 yaşında
    Ahmet Kesim - Defans, 1.88, 20 yaşında
    Çetin Güngör - Defans, 1.78, 20 yaşında
    Cumhur Yılmaztürk - Ortasaha, 1.75, 20 yaşında
    Emre Çolak - Ortasaha, 1.69, 19 yaşında
    Caner Öztel - Ortasaha, 179, 19 yaşında
    Berkin Kamil Arslan- Forvet, 1.74, 18 yaşında
    Anıl Dilaver - Forvet, 1.83, 20 yaşında

FCN

Hadi bakalım gösterin kendinizi...

• elimizdeki erkek aslan gitti.yavru aslanlar büyüyene kadar sürü sahipsiz kaldı
  • Sonunda keita ve yönetim hakkında olmayan bir başlık.Umarım bu genç arkadaşlar kendilerini en iyi şekilde gösterirler.
  • Bu Sinanı merak ediyorum ben...1.95 boy ve defans... İyi çıkarsa yaşadık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zommby
    Bu Sinanı merak ediyorum ben...1.95 boy ve defans... İyi çıkarsa yaşadık...

benimde yazıları okumadan önce ilk o dikkatimi çekmişti ki ondan çıkış bekliyormuşlar.bekleyip göreceğiz artk
  • Yönetim birkaç yıl içinde 4'er, 5'er göndermeye başlar. İnşallah aralarında tutunmayı başarabilen bir veya iki kişi çıkabilir ama çok zor.
  • Keita'nın kuzeni duruyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Yönetim birkaç yıl içinde 4'er, 5'er göndermeye başlar. İnşallah aralarında tutunmayı başarabilen bir veya iki kişi çıkabilir ama çok zor.

Anıl Dilaver, Emre Çolak mesela hiç bir yere gitmez...A2 nin bütün yükünü bildiğim kadarıyla Cem Sultanla beraber bunlar çekiyordu...Cem Sultan gene bu senede A2 de kalacak Anıl A takıma çıkacak demektir...
  • quote:

Bu Sinanı merak ediyorum ben...1.95 boy ve defans... İyi çıkarsa yaşadık...

Geçen sene hazırlık maçlarında izlemiştim. Benim pek hoşuma gitmedi. Çok ağır biri zaten.

Anıl Dilaver'den patmala bekliyorum bu sezon
  • Berkin Arslan FMdeki gibi çıkarsa Keitanın yerini doldurur
  • Anıl Dilaver'i merakla bekliyorum..Sinan'da uzun boylu defans onuda merakle bekliyorum..Emre Çolak fiziğini geliştirmesi lazım..İşte o zaman banko 11 oyuncularından olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Berkin Arslan FMdeki gibi çıkarsa Keitanın yerini doldurur

Aaaa doğru yaw bu çocuk da çok iyiydi...
  • ne patlicak abi :) patlayanlar ne oldu gördük, altyapımız var diye övünüyoruz ama kim çıkmış son 2-3 senede ? haybeye kuru gürültü yapılıyo işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ne patlicak abi :) patlayanlar ne oldu gördük, altyapımız var diye övünüyoruz ama kim çıkmış son 2-3 senede ? haybeye kuru gürültü yapılıyo işte.

Öyle deme...Hangi kulüp çıkarabiliyo ki gene en iyisi biziz...Bak ikinci Arda, Emre Çolak da geldi işte...Biraz fizik biraz da tecrübeyle canavar gibi olacak o da...
  • ama emre çolak şansları pek iyi değerlendiremedi gibi.. ama umarım dediğin gibi olur :)

çünkü patlama yapacak diye beklenilen semih vs şuanda 4 arkadaşıyla ne olacağı belli olmayan biriyle takas yapıldı...
  • quote:

ama emre çolak şansları pek iyi değerlendiremedi gibi.. ama umarım dediğin gibi olur :)

çünkü patlama yapacak diye beklenilen semih vs şuanda 4 arkadaşıyla ne olacağı belli olmayan biriyle takas yapıldı...

Semih Memih sıradan oyunculardı onları boşverin...Emre Çolak şansları değerlendiremedi olur mu hiç...10-15 dakikalarla oynamak başka adam gibi 70-80-90 dakka oynamak başka...
  • NEE Semih sıradan adammıydı.Uefa iki sene önce en iyi gelecek vaad eden 100 futbolcu arasında gösteriyordu.Bülent Korkmaz falan ileride çok başarılı olacak.Gs nin Defansta 1 numaralı adamı olacak diyordu.EE ne oldu ?Verdik Denizli'ye.
    quote:

quote:

ama emre çolak şansları pek iyi değerlendiremedi gibi.. ama umarım dediğin gibi olur :)

Semih Memih sıradan oyunculardı onları boşverin...Emre Çolak şansları değerlendiremedi olur mu hiç...10-15 dakikalarla oynamak başka adam gibi 70-80-90 dakka oynamak başka...

• quote:

Orijinalden alıntı: wildsould

NEE Semih sıradan adammıydı.Uefa iki sene önce en iyi gelecek vaad eden 100 futbolcu arasında gösteriyordu.Bülent Korkmaz falan ileride çok başarılı olacak.Gs nin Defansta 1 numaralı adamı olacak diyordu.EE ne oldu ?Verdik Denizli'ye.
    quote:

quote:

16-17 yaşında bütün futbolcular gelecek vadeder onlara göre... oynadığı bütün maçlarda bir sürü hata yapmıştı ben hiçbir zaman demedim bu adam çok iyi vs diye Uğur için de aynısını diyordum...Millet sallayıp duruyor...Millet Uğuru göklere çıkardığı zamanlarda bile onun yüzünden ne maçlar kaybetmiştik...Bir maçta iki tane olumlu hareket yapınca birdenbire dünyanın en iyi oyuncusu yapıp çıkarıyolar...Oyuncunun 90 dakikadaki performans ortalamasına bakılması gerekir herzaman...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.