Şimdi Ara

Beşiktaş'ı Bekleyen Büyük Tehlike (Tarihi Huzurevi AC Milan Kadrosuna Rahmet Okutan Kadro)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tolga Zengin -> Yaş 35 -> Sözleşme sonu: 2019 Haziran
    Pepe -> Yaş 35 -> Sözleşme sonu: 2019 Haziran
    Adriano -> Yaş 34 -> Sözleşme sonu: 2019 Haziran
    Gökhan Gönül -> Yaş 34 -> Sözleşme sonu: 2020 Haziran
    Atiba Hutchinson -> Yaş 35 -> Sözleşme sonu: 2019 Haziran
    Ryan Babel -> Yaş 32 -> Sözleşme sonu: 2019 Haziran
    Ricardo Quaresma -> Yaş 35 -> Sözleşme sonu: 2020 Haziran
    Vágner Love -> Yaş 34 -> Sözleşme sonu: 2020 Haziran

Tolga dışında hepsi 11 oyuncusu.
    Gökhan ve ismini anmak istemediğim iki şahıs dışında hepsinin sözleşmesi bu yaz bitiyor.
    Büyük takımın forveti de kanatı da 35-36 yaşında olmayacağı için bu adamların yerlerine transfer şart.
    Gidecek olanlar var. Onların yerine de transfer şart.
    İlk 11'e en az 7 tane transfer gerekiyor yazın.
    Beşiktaş yönetiminin ne yapacağını merakla bekliyorum.
    Bu plansızlık, okullarda ders niteliğinde okutulmalı ve Fikret Orman'ın şu yaptığı işleri üniversitede Business derslerinde okutmak gerekiyor nasıl yöneticilik yapılmaz diye.
    Milan'ın huzurevi kadrosundan daha yaşlı bir takım dünya futbolunda bir daha olmaz. Doya doya izlemek lazım bu Beşiktaş'ı.
    Bu arada yazmadığım 30-31 yaşında Medel, Caner, Lens gibi oyuncular var. Onlar da ilk 11/rotasyon oyuncusu. Onlar da yaşlı. Düşünün 34-35 yaşındakilerden dolayı onları katmaya sıra bile gelmedi.
    Ben size olacağı söyleyeyim. En fazla 3 transfer yaparlar. Bir santrafor, bir sağ bek, bir de kanata göstermelik birini alırlar. Babel, Adriano, Atiba ile sözleşme yenilerler.
    Fikret Orman adım adım Yıldırım Demirören'den "Beşiktaş tarihinin en kötü başkanı" ünvanını almaya doğru koşuyor.
    Allah ıslah etsin.

• beşiktaş düşmanısın şenol hoca olmasa şuan amatör kümede menemeni tuzluyorduk

beşiktaş düşmanısın şuan fikret orman olmasa takımımız kapanmıştı iflas etişti o olmasa konteynırda maçlarımızı yapardık

hakemler beşiktaşı öldürüyor sen yönetime ve hocaya yolluyorsun beşiktaş düşmanısınsınsınsısnısnnnn

herkese tam destek bu sene size rağmen şampiyonuz

• Aynen hakemler 7-8 tane kırmızınızı vermeyerek size düşman oluyor. Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim 14-15 sezonu kadrosu da böyleydi.İsimler iyiydi,geçen yıl haftalar önce şampiyon olmuş bir takımdı ama Avrupa'nın en yaşlı 2.takımıydı osuruktan bir Belarus takımının ardından.Beşiktaş da galiba aynen 2.sırada geçenlerde okumuştum haberlerde yine dandik bir takımın arkasından 2.sırada
  • Çok doğru bir tespit.

Bu kadar yaşlı adamı takımda tutmak akıl alır gibi değil.

Her sene transfer ekibinden veya oyuncu izleme ekibinden bahsedip sonra gidip vagner love u keşfediyorlar etoo nun peşinden koşuyorlar.

Takım neredeyse birleşmiş milletler genel kurulunda yardım çağrısı yapacak sağ bek yok diye ama bir tane aday gündeme bile gelmedi.

Artık maçları bırak özetleri bile izlemiyorum. Beşiktaş için hem bu sene hem önümüzdeki sene bitti gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret tüpçüden daha büyük tepki alcak yolun sonunda

• İhtiyarların en az 3-4 tanesi gitmeli yerine genç, başarıya aç oyuncular alınmalı. Bu futbolcular bu seneyi idare ederler ama seneye de kalırlarsa yandık demektir. Arkadaşlar bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki Şenol hocanın da eski heyecanı kalmadı gibi. Eğer düşündüğüm gibiyse sezon sonu Şenol hocayla da yollar ayrılmalı.
  • Bitmisiz biz huzurevi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

İhtiyarların en az 3-4 tanesi gitmeli yerine genç, başarıya aç oyuncular alınmalı. Bu futbolcular bu seneyi idare ederler ama seneye de kalırlarsa yandık demektir. Arkadaşlar bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki Şenol hocanın da eski heyecanı kalmadı gibi. Eğer düşündüğüm gibiyse sezon sonu Şenol hocayla da yollar ayrılmalı.
    O %100. Zaten kontratı bitiyor Mayıs ayında, bu sefer Fikret Orman da uzatmaya o kadar gönüllü olmaz gibi...
  • Takımı gençleştirmek lazım ama nasıl olacak o iş bende bilmiyorum. Alttan gelen gencimiz yok şuan
  • saçmalıyorsunuz kadromuz yaşlı falan değil.

GS ile takım yaş ortalaması aynı (27,5) FB ise 27.7 , hatta Başakşehir ise 29.4.

ilk 11 falan traşına da katılmıyorum. normal bi ilk 11 imiz 30,1 civarı.

Pepe yerine Roco yu oynatırsan 29.2 ye düşüyor ki Quaresma 35 yaşında ortalamayı en yukarı çekenlerden biri, ama birçoğunun 20 lik kanatlarını hem fizik olarak, hem hız olarak, hem kalite olarak 5 e katlar.

o nedenle Geçin bu safsataları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

saçmalıyorsunuz kadromuz yaşlı falan değil.

GS ile takım yaş ortalaması aynı (27,5) FB ise 27.7 , hatta Başakşehir ise 29.4.

ilk 11 falan traşına da katılmıyorum. normal bi ilk 11 imiz 30,1 civarı.

Pepe yerine Roco yu oynatırsan 29.2 ye düşüyor ki Quaresma 35 yaşında ortalamayı en yukarı çekenlerden biri, ama birçoğunun 20 lik kanatlarını hem fizik olarak, hem hız olarak, hem kalite olarak 5 e katlar.

o nedenle Geçin bu safsataları.
    Pepe,Adriano,Quaresma,Gökhan Gönül,Atiba,Vagner Love bu kadar adam ilk 11 oyuncusu şimdi bunların arasında 20 yaşında birisi olsa yaş ortalaması düşse ne olacak ilk 11in yarısı 34 yaş üstü inanılmaz rakam Oğuzhanın yaşı genç diye Pepe 30 yaşında gibi oynamıyor.
  • Yapılan bu sözleşmelerden kimler ekmek yiyor acaba? Beşiktaş'tan menfaat bekleyen anasından bilmem ne beklesin. Beşiktaş'a ihanet edenin çocuğu olmaz.
  • Yönetim değişmediği sürece bu takımdan başarı beklemeyin. Teknik direktör değişsse bile başarı gelmeyecektir. Bu tablonun en büyük sorumlusu yönetimdir. Saçma sapan transferler, ödenmeyen maailar vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Pepe,Adriano,Quaresma,Gökhan Gönül,Atiba,Vagner Love bu kadar adam ilk 11 oyuncusu şimdi bunların arasında 20 yaşında birisi olsa yaş ortalaması düşse ne olacak ilk 11in yarısı 34 yaş üstü inanılmaz rakam Oğuzhanın yaşı genç diye Pepe 30 yaşında gibi oynamıyor.

Alıntıları Göster
    tabi ki verim konusu da var. Oğuzhan, Quaresma'nın yarısı kadar fayda sağlayamıyor. DAha yaşı kaç.
    Babel (bu aralar formu düşse de bu oyun sisteminden, bireysel performansından değil) 25 liklere taş çıkaracak şekilde oynuyor.

Vagner Love 20 olsa kaç yazar, sopa bacakları ile.

Kadroda yaşlandığı için biten isimler
    Atiba
    GG
    ve biraz Pepe.

Adriano sakat değilse saat gibi oynuor.
    Quaresma keza yokluğunda nasıl bitik olduğumuz aşikar
    Babel de bence futbol kariyerinin form zirvesini geçen sene yakaladı, bu sene takımla birlikte düştü. yaşından bağımsız bu.

• Jeanne dArc kullanıcısına yanıt
    geçen iki üç senenin de nedeni yönetim değil miydi o zaman?

hemen YÖNETİM DEĞİŞSİN.

size göre başarılı bi yönetim HER SENE ŞAMPİYON OLAN mı? 5 sene şampiyon yapsa 6. da olmadı diye yuhlayacaksınız demek ki.

BATMIŞ bi klübü aldılar kimsenin eli gitmezken, son 3 senenin 2 sinde şampyion, birinde avrupada başarı, liginde şampiyonun 4 puan gerisinde (GS yi Toki arenada yensek şampiyonduk. o maçla kayıp ettik ligi.)
    Bu sene kötü gidiyoruz diye hemen OOO DEĞİŞSİN..

Kim gelsin? Serdal Adalı mı?

tepki verirken biraz düşünün bence lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.