Yüzbaşı
18 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çok büyük bir olay değil. Yensek de yenilsek de aynı sonuç olacaktı. Real Madrid'i deplasmanda yenemedikten sonra Kopenhag'dan alınan 1 puan da 3 puan da puansızlık da değersiz.

Dolayısıyla çok da gerekli olmayan bir maç oynadık. Haftaya yine gereksiz bir maç olan Real Madrid maçını oynayacağız. Sonucu yüksek ihtimalle hiçbir şeyi değiştirmeyecek: Juventus'u yenersek çıkıyoruz. Elbette bu maçları oynamamızın amacı Juventus maçında beraberliğin de bize turu getirmesini sağlamaktı(halen böyle bir ihtimal var.). Ama öyle olunca beraberliğe yatacaktık ki yine aynı stresler. Kısacası, çok önemli değil.

Not: Kopenhag'ın potaya girdiğini ve maçın önemli olduğunu düşündüğünüz ihtimalleri ben de biliyorum. Fakat bu ihtimaller oldukça düşük ve UEFA'yı da düşünmemek gerek artık. "Olur da 3. olursak oynarız." mantığıyla bakılmalı.
Merhaba,
2-3 gündür ucuz tabletlere bakıyorum. Özelliklerinden çok anlamam, yorumları okuyorum. Tek koşulum minimum 9 inç olması. İstisnasız baktığım her tablete laf söylenmiş durumda. Bu nedenle bu ucuz tabletlere "dört çekirdekli", "x'i var." falan diye yüksek (500 lira civarı) ücretler vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. "400'ü veren 500'ü de verir..." diye gidilirse bu işin sonu yok. Fazla riske girilmemeli.
Her tablete baktım ve ne yazık ki memnun olduğum Artes D712 tabletimin büyük boyutlusunun pahalı olduğunu ve sorunlu olduğunu gördüm.

Dark R9722 tabletin de wifi problemi (ucuzlardan bu probleme sahip olmayan tablet yok sanırım) olduğunu gördüm. Servisinin de kötü olduğu söyleniyor. Fakat 350 lira civarına kötünün iyisi gibi gördüm. Navitech, Inca gibi markalardan daha az sorunlu. Sanırım bu ürünün siparişini vereceğim. Fakat son olarak 10 inç civarı tabletlerde "hayır bak bu daha az sorunlu ve ucuz." diyecek olan varsa önerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ligi sıkı takip ediyorum. Sonuçlar kötü olsa da Elazığspor, Yılmaz Vural'ın gelişiyle muhteşem oynamaya başladı. Son maçlardaki performanslara bakarsak ligimizdeki en iyi sol açık oyuncusu da tartışmasız Aydın Karabulut. Aydın Karabulut sakatlık yaşamazsa en geç sene sonu transfer olur. Milli takıma sezon bitmeden seçilir.
Çok gerekli bir konu olmadığının farkındayım. Ama bu fotoğrafta yaptıklarının cezasını ödeyen bir oyuncunu görüntüsü var; paylaşmak istedim.

Bir zamanlar defansın vazgeçilmezi olan, daha sonra transferi gerçekleşmeyince umursamaz tavırlarıyla öne çıkan ve bir gencin çıkışıyla tüm ünü silinen bu adam Eskişehir-Marsilya maçında içinden şunu geçiriyor olabilir mi?
"Şu an karşı takımda ben olabilirdim."

Çakma O An'ı okudunuz
Merhaba,

Opel Corsa 1.3 dizel için standart lastik ebatları 165/65/14 gözüküyor. Genel kullanım için hangi marka ve model lastikler kullanılmalı? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Tek forma ile tüm sezon idare edebilecek iken somon, mor vs. farklı renkte forma arayışına girmemizin saçmalığını gösteriyor bu maç. Adamların Moskova derbisi alternatif formaya ihtiyaç olmadığını gösterdi.

Lokomotif Moskova(kırmızı-beyaz) : 2-3 : Spartak Moskova(beyaz-kırmızı)

(Bu arada forvete Welliton alınsa çok iyi olur, votka Welliton olabilir.)
Silinebilir, yanlış yere açtım kusura bakmayın.
http://twitter.com/mehmetsenol

Stephan Gerlach tarihsel bir kişilik ama burada bahsedilen futbolcu. Son mesajda cevap verilen kişinin twitter'ına giderseniz anlarsınız. Şimdi kim bu Gerlach? Büyük ihtimalle Alman ön libero geliyor.
----------------------Hayrettin--------------------

Orhan Ak----Tamas---De Boer---Almaguer-----Cihan H.

Pinto-----Linderoth------Barusso------Carrusca

---------------------Serkan Çalık-------------
Böyle bir belge gelecek mi? ÖSS Sonuç belgesinden farklı bir şey heralde bu, yerleştiğimiz yer yazıyor. Bana halen gelmedi, bu belgeye ulaşan var mı? Kayıt sırasında istedikleri bu çünkü.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.789
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 95.606 (Bu ay: 307)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 165 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.