Şimdi Ara

A Haber Yine Fbi Ajanı Diye Bi Kadını Çıkartmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fbi ajanı olduğunu iddia ettikleri sibel isminde birini çıkartmışlar kadın sarraf davasının abd'nin türkiye'ye bir komplosu olduğunu ve sahte delillerle türkiye'ye ceza kesmek istediğini falan söylüyor

Fakat daha önce programa katılan mehmet metiner sarraf davasıyla alakalı "reza zarrab’ın canı cehenneme, ambargo delindiyse bu onun kişisel suçu!" diyor

Madem sarrafın kişisel suçu devleti ilgilendiren birşey yok o zaman neden a haber'de fbi ajanı çıkartıp türkiye'ye komplo kuruyorlar falan diyorlar adam ambargoyu tek başına delecek hali yok eğer deldiyse muhakkak siyasi isimlerde vardır işin içinde eğer delmediyse zaten korkacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanane kardeş adamın kanalından. İster ajan çıkarır ister zorno oynatır

• kadın fbi ajanı falan değil. 2002de fbi dan atılmış. bu ahabercilik bir harikaymış dostum
  • Fbi'de tercümanlık yapmış kadını,(okuduğum twit kaynak) koymuşlar oraya Fbi ajanı diye. Yavv bi kere ajan sana ben ajanım dermi?

Adamların hepsi birbirini yalanlıyor.

• Onun adı A HABERRRR tek rakibi ZAYTUNNGG
  • Saatinden başka doğrusu olmayan kanalın fbi ajanına mı inandın? Lanet olası federaller de geç.
    İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthtsdmr -- 19 Kasım 2017; 3:15:34 >
  • Bende gördüm ulan bunlar adi üstünde ajan hic kendini belli edermi

Türk kadının dan bu kadar ajan olur

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Zaytung bunların yanında daha gerçekçi kalıyor valla
  • A Haber Yine Fbi Ajanı Diye Bi Kadını Çıkartmış

Bu kadar çırpındıklarına göre çok fena dokunacaklar. Zaten ahaber zarrabı ilk öttürenlerden hemde canlı yayında.

Şimdi hatalarını saklamaya çalışıyorlar, bunlar hep böyle saçmalayacaklar mı?
  • A haber resmen Zaytung'un hem kalitesizi hem de komik olmayanı
  • Ceza yolda demekki

• O yayını ben de biraz izleyip anlam verememiştim. FBI ajanı yazmışlar bir de parantez içine. Bu A Haber denen keko kanaldan bi cacık olmaz. Her paylaştıkları şeye şüpheyle bakmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 19 Kasım 2017; 15:8:31 >
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Mevye veren ağaç taşlanır. Aklı sıra itibarsızlaştırma yapıyorlar. Her zaman aynı tarzda konular açarak ahaberin itibarından zerre kaparamazlar.

Bu kanal tarafını belli etmiş ve iktidar tarafında konumlanmış. TDünyanın her yerinde iktidar savunuculuğu yapan ve iktidara muhalif kanallar olur. Ama dünyanın hiçbir yerinde tarafsızım ayağına yatıp iktidar düşmanı kanal olmaz. Bu ancak Türkiye'de olur. Dünyanın hiç bir yerinde özel bir kanala, devlet kanalıymış gibi muhalefet yapılmaz.

Kadının FB ajanı olmadığını kanıtlayamadıktan sonra ancak iftira atmış olursunuz. Size de üç beş azgın RTE düşmanı inanır. ahaberin verdiği dayanılmaz acı azgın RTE düşmanlarını telef edecek. Halk Tv ve Ulusal tv hapı bu azgınların acısını hafifletmeye yetmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fetö şifreleri diye GTA şifreleri paylaşan adamlardan ne bekliyorsun ki ? Teröristlere operasyon haberi yapıyorlar görüntüler Arma oyunundan. Zaytung haber kanalı.

• asau kullanıcısına yanıt
    Valla eskiden iktidar yanlisi da olsan konulara objektif yaklasip yorumlardin ama su mesajin ile hata yaptigimi farkettim senin de bir farkin yokmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a haberi adam yerine koyan var mı ki. Zaytung haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Valla eskiden iktidar yanlisi da olsan konulara objektif yaklasip yorumlardin ama su mesajin ile hata yaptigimi farkettim senin de bir farkin yokmus

Hocam, algılarını sinirlenme haliyle kapatma. Doğru ile gerçeği ayırt etmek çok önemlidir. Siyasette doğru yoktur, gerçek vardır. Sen ısrarla beynini siyasette doğrular aramak için meşgul edersen gerçeği göremezsin.

Konumuza gelirsek; konuyu açanın ve konuyu açana lojistik destek sağlayanların amacı nedir? Konuyu açanlara ve ona destek mesajları yazanların mantığını sorgulamıyordun da, onların amacı neyse, ben de o amacın karşı tarafında durarak aynı amaçla mesaj yazmamı neden sorguluyorsun?

Bunu bir örnekle açıklayarak ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin. Örneğin 15 Temmuz darbesini FETÖ yapmamıştır söylemini dillendirenlerin söylemine bakarak, o darbeyi gerçekten FETÖ'nün yapmadığına inandıklarına mı inanacaksın?

Benim ret ettiğim veya kabul ettiğim neyi gördün de böyle bir kanıya vardın? Ben sadece bir gerçekliğe dayanan bir tespit yaptım, doğruyu göstermedim.

Ayrıca ben iktidarı tutmuyorum, muhalefeti de tutmuyorum, ben devletçiyim!

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Hocam, algılarını sinirlenme haliyle kapatma. Doğru ile gerçeği ayırt etmek çok önemlidir. Siyasette doğru yoktur, gerçek vardır. Sen ısrarla beynini siyasette doğrular aramak için meşgul edersen gerçeği göremezsin.

Konumuza gelirsek; konuyu açanın ve konuyu açana lojistik destek sağlayanların amacı nedir? Konuyu açanlara ve ona destek mesajları yazanların mantığını sorgulamıyordun da, onların amacı neyse, ben de o amacın karşı tarafında durarak aynı amaçla mesaj yazmamı neden sorguluyorsun?

Bunu bir örnekle açıklayarak ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin. Örneğin 15 Temmuz darbesini FETÖ yapmamıştır söylemini dillendirenlerin söylemine bakarak, o darbeyi gerçekten FETÖ'nün yapmadığına inandıklarına mı inanacaksın?

Benim ret ettiğim veya kabul ettiğim neyi gördün de böyle bir kanıya vardın? Ben sadece bir gerçekliğe dayanan bir tespit yaptım, doğruyu göstermedim.

Ayrıca ben iktidarı tutmuyorum, muhalefeti de tutmuyorum, ben devletçiyim!

Yakında emekli olacaksın ve bu işlere tövbe edip, evinin insanı olacaksın.

• asau kullanıcısına yanıt
    Kendisini editör ve yayıncı olarak tanımlamış.

2014’te ilginç bir yazısı var

“Speedy transformation of an imperial puppet” Erdoğan için yazmış bunu. “Kraliyet kuklasının hızlı dönüşümü” diye çevrilebilir attığı başlık.

Genelde anlattığı şey de cia bir kukla yerleştirir o sırada gazetelerde o kuklanın demokrasi timsali olduğunu okursunuz, sonra vakti geldiğinde o rejimi değiştirmek ister bir anda medyada terör destekçisi diktatör olduğunu okursunuz.
    Böyle şeyler yazıp o gazete başlıklarını derlemiş.

Kendi sitesinde kendini editör olarak tanımlayan bir kişi. “Fbi ajanı olmadığını kanıtlayın” demişsin de kendi bile bilmiyor herhalde ajan olduğunu. 2001’de tercümanlıktan atılmış işte. 2009’dan beri Gülen aleyhtarıymış ama- sizlerden önce bak. Benden sonra ama. Ben 80’lerden beri aleyhtarıyım kendimi bildim bileli.

Bu arada fbi ajanlarını ilk defa bu dönemde ortaya çıkarıyorduk ve bu fbi ajanlarına hadlerini bildirmiyor muyduk?

Yine döndünüz galiba fbi ajanlarından medet ummaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 21 Kasım 2017; 6:7:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.