Şimdi Ara

A-CLASS (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu araçlar acaba hangi bayiye geldi ?dizel otm seçeneğini de getireceklermi acaba?68.000 den dizel düzü başlarsa bu araç yok satar.bende niyetli,yim kırmızı gayet güzelmiş?
  • bu aracin dizelinin 68 olma gibi bir ihtimali yok arkadaslar..
    10 yildir ayni kasa olan audi a3 bile 70 bin iken mercedesten bahsediyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bu aracin dizelinin 68 olma gibi bir ihtimali yok arkadaslar..
    10 yildir ayni kasa olan audi a3 bile 70 bin iken mercedesten bahsediyoruz..

1 serisi 65 iken A Class ın 75-80 gibi bir rakamlar olacağını nasıl düşünüyorsun bunu anlamıyorum. Direk 1 serisine rakip olarak geliyor bu araç,1 serisinden aşırı pahalı olma durumunda insanlar 1 serisine yönelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Birlikte alma imkanı olursa , böyle bir oluşum içerisinde yer alabilirim.Fiyatlar uçmaz ise almayı düşünüyoruz ( muhtemelen 2adet ). Birlikte fiyat alabilecekler var ise değerlendirelim .

zamaninda biz yine dh den 4-5 kisi a3 almistik.herkes farkli bir firmadan almisti fakat herkes aldigi indirimi diger firmaya iletince herkes % 3-5 indirim alirken birden % 10 a cikmisti indirim oranlarimiz.( x firma madem 5 veriyo bizde 7 verelim size o zaman,oteki de madem x 7 veriyo bizde 10 verelim olayina donmustu )

fakat benim alacagim arac kesinlikle dizel olacak.her ne kadar senede 8-10 bin km yapsamda binek aracimla dizel alacagim.ve mercedeste xenon + sunroof + dizel + birkac ufak extralarla 80 i gecerse almam cunku bu sefer 90 a ds5 gibi bir arac varken onun yari donaniminda ki araca 80 + vermem.

Kesinlikle katılıyorum böyle bir liste yapabilirsek gerçekten iyi fiyatla alabiliriz diye düşünüyorum.

• Bizde eşime almayı düşünüyoruz..Beraber alalım toplu alınca mutlaka iyi indirim alırız..Bu arada biz Ankara dayız....
  • Bende Manisa'dan indirim ekibine dahil olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman indirim icin grup kurmaya ne dersiniz ? baslatabilirim oyle bir olusum.pazarlik yonumde fena degildir : )
    fakat daha once yazdigim gibi baz dizel a sinif icin 80 bin derse mercedes ben almam.cunku istedigim donanimlarla o arac 100 u bulur bu parayada gider yeni 3 serisi bmw ,citroen ds5 filan alirim yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 25 Ağustos 2012; 19:53:53 >
  • Ben de varım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazardan karpuz mu alıyorsunuz allah aşkına ne toplu alımı yahu.
  • Alırken kazanmak lazım

• İlk etapta Renault'dan alınan dizel motorda otomatik vites olmayacakmış.DCT şanzıman ile uyum sorununu çözmek için çalışıyolarmış.İlerki yıllarda aynı motorun 90 beygirlik versiyonunun kullanılması da gündemdeymiş.
  • dizellerde otomatik var ancak motoru 1,8 olduğu için vergiden dolayı bize gelmiyecektir diye düşünüyorum.gelsede fiyatı c ye yaklaşır.
  • 15 eylül gibi arayacaklar araçlar sisteme düşünce sipariş için, kasım sonunda gelecekmiş çıplak 30000 civarı olacakmış anında burada paylaşılacak beraber hareket ederiz belki sayımız artar bu arada a3 uygun olursa oda olur ama volvo bana göre diil

• Cumartesi günü mercedes teydik ailece ve A class için bilgi aldık.
    2 a class almayı düşünürken bir tanesini B 180 elite olarak değiştirdik ve
    kaporayı (bugün sabah) yatırdık ,hayırlısı...
    Gelsin a class incelemeden karar vermeyelim istedik, buna en büyük etken
    boy faktörü oldu (benim boy :1.96 eşim: 1.77 oğlum: 88cm :) )

A Class için bir satınalma grubu olacaksa ben de dahilim..
    Herkese selamlar...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_65035190/tm.htm
    İsterseniz bu konuyla mevcut konu birleşssin.Anladığım kadarıyla küçük tereddütler haricinde aracı almayı düşünenler var.Bu konuda gerçekten bilgili ve ilgili arkadaşlarda var.5 ve üzerine çıkabilirsek ciddi bir indirim alabiliriz diye düşünüyorum.
  • 5 kişiyiz zaten hedef 10 efe01 safter azzuri özer 45 drmehmetefe

• quote:

Orijinalden alıntı: AZZURRI

Cumartesi günü mercedes teydik ailece ve A class için bilgi aldık.
    2 a class almayı düşünürken bir tanesini B 180 elite olarak değiştirdik ve
    kaporayı (bugün sabah) yatırdık ,hayırlısı...
    Gelsin a class incelemeden karar vermeyelim istedik, buna en büyük etken
    boy faktörü oldu (benim boy :1.96 eşim: 1.77 oğlum: 88cm :) )

A Class için bir satınalma grubu olacaksa ben de dahilim..
    Herkese selamlar...

indirim orani nedir acaba aldiginiz aracta ki ?
  • Açıkçası bende düşünüyorum ama şimdi kısmet olmayacak. Biraz ertelemek zorunda kaldım, sanırım 1 sene sonra ancak alabilirim.
  • Evet arkadaslar a serisi icin muhtemel fiyatlara ulastim ama benim gibi dizel otomatik bekleyenler ne yazikki 2013 yazini beklemek zorundalar.
    Ulkemize ekim ayinda 1 dizel 2 benzinli motorla giris yapacigini ogrendim. Dizel motor renault motoruymus ama birebir aynisi degilmis.

A 180 122bg benzinli olan model 62000 TL den satisa sunulacak, 7g tronik olani ise 66000 TL

A 180 cgi 156 bg benzinli olani 66000 TL 7g tronic 70000 TL (c 180 deki motor fakat 7g si daha ekonomikmis)

A 180 cdi 109 bg dizel olan model ise 67000 TL

Bunlar basic donanim paket fiyatalari 4 farkli donanim ile gelecekmis. Basic, Select, Premium ,Amg
    Sectiginiz donanim paketine gore 3000 tl fiyat farkedecekmis. Yani basic ile amg arasinda 9000 tl fark olacak

Bu fiyatlar euroya gore degisebilirmis yani artadabilir azaladabilir.

Bu arada 2013 aralikta A 250 Amg sport ta gelecekmis 211bg benzinli .

2013 yazinda gelecek dizel otomatik icin 75000 tl gibi fiyat olabilirmis ancak bu biraz hurafe daha aracin gelmesine 1 sene var.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.