Şimdi Ara

A-CLASS (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayseri susurluk konya bide has avcilari aradim ordan biyerlere aktardilar tlf konustuktan sonra iletisim bilgilerimi aldilar lansmana davet edelim filan die

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

Kayseri susurluk konya bide has avcilari aradim ordan biyerlere aktardilar tlf konustuktan sonra iletisim bilgilerimi aldilar lansmana davet edelim filan die

peki tesekkurler.
  • bende avcilar has otoyu aradim az once.
    fiyatlar su sekilde..hepsi belirlenmis.

prime paket 67.400
    still paket 73.100
    xenon far 4000 tl ( +-500 )
    sunroof 4500 tl ( +- 500 )

yani benim istedigim arac anlasilan 81.000 tl olacak.

bu arada prime da jantlar kapakli gelecekmis..donanim olarakda ha sahin ha prime yani.adam kullukten filan bahsetti o kadar yani..ici baya bos olacakmis..
  • simdi ortada buyuk bir sorun var...

80 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

yoksa 90 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

• araçlar hiç bir bayide yok ve fuar için değiller akın akın geliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bende avcilar has otoyu aradim az once.

prime paket 67.400
    still paket 73.100

bu arada prime da jantlar kapakli gelecekmis..donanim olarakda ha sahin ha prime yani.adam kullukten filan bahsetti o kadar yani..ici baya bos olacakmis..

bu fiyatlar dizel için mi acaba;?
    benzinli 156 lık lar için fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

bende avcilar has otoyu aradim az once.

prime paket 67.400
    still paket 73.100

bu fiyatlar dizel için mi acaba;?
    benzinli 156 lık lar için fiyat nedir?

sadece dizel icin konustum..
    tahminimce dizel manuel ile benzinli otomatik ayni fiyat olur.

• benzinli 1.6 manuel vites AMG Sport kac lira hocam şimdi belli mi biri bisey soylesin gidicem vericem kaporoyu pazartesi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: CELL_MAN

quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Bugun birkac bayiden fiyat ve tarih konusunda bilgi aldim dizeller su anda 2 paket gelicekmis baslangic 67bin en ust 73bin dediler amg olmayacakmis dizelde ,benzinli amg 79bin gibi bi rakam soyledi ama benzinli ilgimi cekmedigi icin 156 likmi 122 likmi sormadim ilk gelen araclarda amg yokmus isterseniz sonra isteyebiliriz dediler ne kadar dogru bilemedim tarihte eylul sonu ekim basi gibi bayilerde olacakmis araclar

benzinli amg 79000 tl ise ve donanım olarak doluysa hiç fena değil zira bmw baz fiyatları uygun gibi görünüyor ama doldurmaya kalksanız 40000euro rahat buluyor. cruise control park sensörü düğmeli fonksiyonlu direksiyon hepppsi opsiyonel bmw de.

Benzinli amg 156 lik 79.000 ise iyi fiyat gibi?

Evet eğer 156'lık ise bana göre de baya iyi fiyat

eğer 156 lıksa gerçekten çoook iyi fiyat, pek umudum yok ama :) sanırım netleşir 1-2 aya kadar.

• quote:

simdi ortada buyuk bir sorun var...

80 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

yoksa 90 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

birisi fransız sitroen diğeri alman ekolü merso cevabı sorunun içinde var zaten ayrıca 2 araç da çok farklı kesimlere hitap ediyor.

• şu benzinlinin amg sportu kaç lira abi bi soleyin ya
  • 79bin

• quote:

79bin

Bu fiyat 122 lik icin mi peki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde 67 bin lik prime ile 73 binlik style arasinda ki en buyuk fark jantlarmis..
    ki 73 bin verip yine ayni ebatta lastik kullanacgiz..16".
    acaba diyorum 67 binlik prime alip lastikleri direk satip 17 inch birseyler almak mi daha mantikli yoksa kendi tasarimi vs diyip 16 celik jantli style paketmi almali..
    4 lastik + 4 jant tahminimce 4-5 bin liraya gelir..ayni hesap ..
  • Kendi zevkine göre bi jant almak bence ayricalik satarken alt donanim muamelesi gururluyuz acaba diyorum

• mercedesle ds5 arasında kesinlikle mercedesi seçeredim,citroen gitsin önce direksiyon simidi yapmayı öğrensin, ds5 bana göre fena değil ama o paraya mercedes dururken citroen almam...
  • quote:

79bin

Hocam bunlar başlangıç fiyatını 73 binden açıklamışlardı eğer gerçekten benzinli en düşük motor manuel vites amg sport 79 bin olursa güzel fiyat olur bana göre.

Bir de ben ötv muafiyeti ile alacağım bu aracı net hesaplamayı bilen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Galiba mb fiyatlari rekabetci yapmak icin donanimlari baya kismis dolu bir arac icin 85 gibi bi rakam gozden cikarmak lazim dolu bmw 116ed ile ayni olacak gibi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Galiba mb fiyatlari rekabetci yapmak icin donanimlari baya kismis dolu bir arac icin 85 gibi bi rakam gozden cikarmak lazim dolu bmw 116ed ile ayni olacak gibi..

hocam donanımları kısamaz bence sonuçta dünyaya lansman ettiği donanım/tasarım paketleri açık. urban paket deyipte kapak cant vericek hali yok ya. urban'da ne varsa almanya'da burda da o olur tahminimce. diğer markalar gibi yapmaz mercedes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomic___ -- 1 Eylül 2012; 16:01:51 >
  • a180 cdi prime 67400 style 73100
    a180 122ps prime 65400 style 72550 urban 75400 amg 77300
    a200 156 ps style 79850 urban 83400 amg 85150
    a250 amg 134000

fiyatlar bunlarmış.sizce nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronin67777 -- 1 Eylül 2012; 19:18:22 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.