Şimdi Ara

A-CLASS (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.124
Cevap
55
Favori
351.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlar kesin ise bence çok çok çok güzel. 62.000TL ye boş olanı bile alınabilir gözü kapalı. Dizel 67000 ise satış rekorları kırar, en dolusu golf 2 sene sonra 40.000tl ye ancak satılır, tüm markalar fiyatlarını kırmak zorunda kalırlar.

Elimde 60.000tl civarı param olsa, ağzına kadar dolu golf yerine bomboş a serisini tercih ederim.
  • Fiyatlar böyle olursa çok iyi olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayni bantta uretilen.ayni donanimda ki b serisi nin benzinli baz modeli 73 bin lira iken a serisinin dizeli nasil 67 bin liralar konusulur anlamiyorum..
    tabii ki ben sizden cok isterim o fiyatlara satilmasini..
    fakat bu fiyatlara satilirsa piyasada golften mini den cok a class olur..bunu da mercedes istemez.
  • Kanada dizel prime 30000 civarı demişlerdi demekki basicmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada dizel nasıl o fiyat olur diyen arkadaşlar, dizel olan düz vites olursa olabilir. Genelde dizel düz vites, otomatik benzinliyle aynı fiyat oluyor. Unutmayalım. Bence fiyatlar bahsedilenlerin çok az üstü olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Evet arkadaslar a serisi icin muhtemel fiyatlara ulastim ama benim gibi dizel otomatik bekleyenler ne yazikki 2013 yazini beklemek zorundalar.
    Ulkemize ekim ayinda 1 dizel 2 benzinli motorla giris yapacigini ogrendim. Dizel motor renault motoruymus ama birebir aynisi degilmis.

A 180 122bg benzinli olan model 62000 TL den satisa sunulacak, 7g tronik olani ise 66000 TL

A 180 cgi 156 bg benzinli olani 66000 TL 7g tronic 70000 TL (c 180 deki motor fakat 7g si daha ekonomikmis)

A 180 cdi 109 bg dizel olan model ise 67000 TL

Bunlar basic donanim paket fiyatalari 4 farkli donanim ile gelecekmis. Basic, Select, Premium ,Amg
    Sectiginiz donanim paketine gore 3000 tl fiyat farkedecekmis. Yani basic ile amg arasinda 9000 tl fark olacak

Bu fiyatlar euroya gore degisebilirmis yani artadabilir azaladabilir.

Bu arada 2013 aralikta A 250 Amg sport ta gelecekmis 211bg benzinli .

2013 yazinda gelecek dizel otomatik icin 75000 tl gibi fiyat olabilirmis ancak bu biraz hurafe daha aracin gelmesine 1 sene var.

bende a-class diesel manuel vites 68 olarak konuşmuştum, ama sizin bilgileriniz daha güncel ve daha güzel 67
    aralık ayının ikinci yarısında kampanya olacağını düşünüyorum ve biraz daha iner mi diye de düşünmeden edemiyorum

Shafter kardeş , güzel bir fiyata aldık diyebiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: AZZURRI

quote:

Evet arkadaslar a serisi icin muhtemel fiyatlara ulastim ama benim gibi dizel otomatik bekleyenler ne yazikki 2013 yazini beklemek zorundalar.
    Ulkemize ekim ayinda 1 dizel 2 benzinli motorla giris yapacigini ogrendim. Dizel motor renault motoruymus ama birebir aynisi degilmis.

A 180 122bg benzinli olan model 62000 TL den satisa sunulacak, 7g tronik olani ise 66000 TL

A 180 cgi 156 bg benzinli olani 66000 TL 7g tronic 70000 TL (c 180 deki motor fakat 7g si daha ekonomikmis)

Bunlar basic donanim paket fiyatalari 4 farkli donanim ile gelecekmis. Basic, Select, Premium ,Amg
    Sectiginiz donanim paketine gore 3000 tl fiyat farkedecekmis. Yani basic ile amg arasinda 9000 tl fark olacak

2013 yazinda gelecek dizel otomatik icin 75000 tl gibi fiyat olabilirmis ancak bu biraz hurafe daha aracin gelmesine 1 sene var.

bende a-class diesel manuel vites 68 olarak konuşmuştum, ama sizin bilgileriniz daha güncel ve daha güzel 67
    aralık ayının ikinci yarısında kampanya olacağını düşünüyorum ve biraz daha iner mi diye de düşünmeden edemiyorum

Bana basic icin 67000 dedi fakat 1000+- olarak konustuk ancak ben otomatik istiyorum oda 2013 yazina gelecekmis. Bende benzinli 156 ps e yoneldim yakit tuketimi icin sehir ici 7-7,5 oluyormus almanyada kullanmis denemis. Birde dizel motora pek guvenmiyorum yabanci bir motor dedi.
    Ben galiba 156bg select alacam 60000 e almaya calisacam bakalim tanidik vasitasiyla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AZZURRI

quote:

Bana basic icin 67000 dedi fakat 1000+- olarak konustuk ancak ben otomatik istiyorum oda 2013 yazina gelecekmis. Bende benzinli 156 ps e yoneldim yakit tuketimi icin sehir ici 7-7,5 oluyormus almanyada kullanmis denemis. Birde dizel motora pek guvenmiyorum yabanci bir motor dedi.
    Ben galiba 156bg select alacam 60000 e almaya calisacam bakalim tanidik vasitasiyla.

diesel motoru fluence kullanılan motor benim bildiğim kadarıyla. Diesel ya da benzinli bu herkes için farklı bir değer taşımakta.
    Dediğiniz fiyata yakın alabileceğinizi diliyorum hayırlısıyla ama tanıdığınızın iş yerinde ki hiyerarşik konumu bu konuda
    çok büyük etken.
    Cumartesi B 180 testinde 7g çok büyük bir keyif verdi kullanımda. Belki 156 hp / 7g düşünebilirsiniz...

• Bir kaç bayi ile görüştüm , istediğimiz sayıda araç bulabilmek sıkıntı olacak gibi...
  • Birlik olup araç alma oluşumunuz çok güzel. Hangi tarihte almayı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Birlik olup araç alma oluşumunuz çok güzel. Hangi tarihte almayı düşünüyorsunuz?

acikcasi aralik ayi son haftalarinda hep kkampanya yaparlar.cunku o tarihlerde kmse arac almak istemez 1 ay sonra bir ust model geleceginden.
    bu da benim icin hic problem degil.bugune dek sattigim araclarda kkimse 1 yil yasli diye fiyat dusurmedi onemli olan aracin temizligi.
  • GERÇEKTENDE ÖYLE FARK ETMEZ BİR AY ERKEN BİR AY GEÇ OLMUŞ ARALIK AYI UYGUN OLABİLİR.
  • Aralık ayında araç almaya gidilirse , araç bulunacağını pek düşünmüyorum.Üsttede belirtmiştim bayilere sınırlı bir kota gelecek bu nedenle lansman anında alınamaz ise 5-6 ay beklemek gerekebilir.
  • Aralık ayı bencede güzel..
  • Bugün Stuttgart'ta aracı inceleme fırsatım oldu kısa da olsa, gerçekten çok güzel.
    Benzinli baz fiyatının buradaki satış fiyatı 26.000 EUR civarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun birkac bayiden fiyat ve tarih konusunda bilgi aldim dizeller su anda 2 paket gelicekmis baslangic 67bin en ust 73bin dediler amg olmayacakmis dizelde ,benzinli amg 79bin gibi bi rakam soyledi ama benzinli ilgimi cekmedigi icin 156 likmi 122 likmi sormadim ilk gelen araclarda amg yokmus isterseniz sonra isteyebiliriz dediler ne kadar dogru bilemedim tarihte eylul sonu ekim basi gibi bayilerde olacakmis araclar

• quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

Bugun birkac bayiden fiyat ve tarih konusunda bilgi aldim dizeller su anda 2 paket gelicekmis baslangic 67bin en ust 73bin dediler amg olmayacakmis dizelde ,benzinli amg 79bin gibi bi rakam soyledi ama benzinli ilgimi cekmedigi icin 156 likmi 122 likmi sormadim ilk gelen araclarda amg yokmus isterseniz sonra isteyebiliriz dediler ne kadar dogru bilemedim tarihte eylul sonu ekim basi gibi bayilerde olacakmis araclar

benzinli amg 79000 tl ise ve donanım olarak doluysa hiç fena değil zira bmw baz fiyatları uygun gibi görünüyor ama doldurmaya kalksanız 40000euro rahat buluyor. cruise control park sensörü düğmeli fonksiyonlu direksiyon hepppsi opsiyonel bmw de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Bugun birkac bayiden fiyat ve tarih konusunda bilgi aldim dizeller su anda 2 paket gelicekmis baslangic 67bin en ust 73bin dediler amg olmayacakmis dizelde ,benzinli amg 79bin gibi bi rakam soyledi ama benzinli ilgimi cekmedigi icin 156 likmi 122 likmi sormadim ilk gelen araclarda amg yokmus isterseniz sonra isteyebiliriz dediler ne kadar dogru bilemedim tarihte eylul sonu ekim basi gibi bayilerde olacakmis araclar

benzinli amg 79000 tl ise ve donanım olarak doluysa hiç fena değil zira bmw baz fiyatları uygun gibi görünüyor ama doldurmaya kalksanız 40000euro rahat buluyor. cruise control park sensörü düğmeli fonksiyonlu direksiyon hepppsi opsiyonel bmw de.

Benzinli amg 156 lik 79.000 ise iyi fiyat gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Benzinli amg 156 lik 79.000 ise iyi fiyat gibi?

Evet eğer 156'lık ise bana göre de baya iyi fiyat

• quote:

hangi bayii acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.