Şimdi Ara

A-CLASS (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
Giriş

bir de style donanım da panoramik cam tavan seçeneği var mı?

• dr.lightblue kullanıcısına yanıt

style ı bilmiyorum ama progressive donanıma panoramik cam tavan ile 430 k fiyat almıştım aralık ayında.bu arada araç a180 sedan dı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 1 Ocak 2021; 22:36:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.lightblue kullanıcısına yanıt
    Evet sıfır, style alıp istediğiniz donanımı eklettirebilirsiniz,paranıza göre çok seçenek var. Benim araçta Panaromik cam tavan var
  • Arkadaşlar Herkese Selamlar ,

Doğru yere mi yazıyorum tam olarak emin değilim ancak konu açık kalabalık yaratmak istemedim.

Siz Mercedes kullanıcı arkadaşlara bir kaç sorum olacaktır.

Yurtdışında yaşıyorum kendime yeni bir araç alacağım. Ancak bizim Türkiye pazarında pek alışık olduğumuz donanımlı bir araç değil fakat yinede sizin tecrübelerinizin olduğu düşünüyorum. Araç 2014 model - A220 CDI 2.1 170 PS Diesel motor , bu motorun mercedesin kendi motoru olduğunu biliyorum ancak kronik bir rahatsızlığı ya da başka bir sorunun olup olmadığını merak ediyorum çünkü alacağım aracın yurtdışında çok önemli sayılacak bir km'si olmasada artık bakım zamanının geleceği bir km 'dedir. (125.000 KM)

Bu anlamda bu aracı bu km'de bu motorla tavsiye eder misiniz ? Servis bakımlı bir araç olduğu iddaa ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.