Şimdi Ara

9900K Alma Niyetli Arkadaşlara Uyarı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
7.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

%1~2 oranında olan kullanıcı sayısı için ısınmıyor demek... siz son çıkan açığıda inkar ediyorsunuz...
    Boşa yazıyorum, çünkü daha önce yazdıklarımı okumamışsın. Birinize cevap verdim tüydü, hepinize yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronus75

Boşa yazıyorum, çünkü daha önce yazdıklarımı okumamışsın. Birinize cevap verdim tüydü, hepinize yeter.

Alıntıları Göster
    Şu tipi niye ciddiye alıyorsunuz anlamadım,adamın her yerinden AMD akıyor belliki arada internet cafeye gidip DH bildirimlerini check edip yorum atıp çıkıyor,yol verin bi süre sonra susar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

Bu mesaj silindi.
    Şimdi sana senin usulün cevap versem senin seviyene inmiş olurum.

Uzanamadığın ciğere mundar deme diye buna diyorlar. Çocuğum sana testlerini bu başlık altına koydum aç bak ekran görüntüleri var, rakam okumasını biliyorsan aşırı ısınma sorunu falan olmadığını görürsün. Ama o kadar kapasite olmadığını zaten yazdığın mesajlarla gösterdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Şu tipi niye ciddiye alıyorsunuz anlamadım,adamın her yerinden AMD akıyor belliki arada internet cafeye gidip DH bildirimlerini check edip yorum atıp çıkıyor,yol verin bi süre sonra susar.

Alıntıları Göster
    Haklısın birisi öttü buralarda saçmaladı ekran görüntüleri ile istediği testleri yaptık gösterdik utanma duygusu varmış artık cevap yazmıyor ama bazıları daha beter tabii.
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    zavallı troll internet kafeye mahkum... intele tapınan zavallı troll... kendi durumunu anlatıyor...
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    Niye canını sıkıyorsun ki anlamamak için yola çıkmış birine yanlış yoldasın demenin bir mantığı yok.Test video su koymuş aynı testi koydum 59 derece.Kullandığım soğutucu 2014 yılında alınmış bir cihaz.Daha iyileri daha yeni teknolejileri mevcut onları kullansam ne olacak kim bilir.

Ben 4-5 gündür kullanıyorum bildiğin keyfime bakıyorum. Bundan önce i7 4790k mevcuttu 4.7-4.8 ghz lere kadar çıkan bir işlemciydi o ne ısınıyorsa buda aynı ısınıyor.Tek fark bunu 5.1 ghz de kullanıyorum daha yüksek voltaj ile kullandığım anakart öyle ahım şahım bir şeyde değil.İşlemci pahalı mı ? Evet pahalı rakibi var mı ? yok o zaman sorunda yok.

Bana hediye olarak geldi ama o dönem fiyatı 3500 civarıydı ryzen 2700x den 1200 TL daha pahalı aynı karşılaştırmalar ile.Ben o 1200 TL farkı veririm keyfime de bakarım.Bende ilk yazayım anlatayım dedim de yok boş yani sıkma canını hiç.
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    insanları zarar ettirmek için yıtınan troll...
  • AMD Ryzen 1950X Threadripper gibi canavar bir islemci varken. Hemde tüm testlerde 65 70derece isiniyorken. Diğer islemcileri gormem bile. Kim varsa dağıtıyor ortaligi. Youtubeye AMD Ryzen 1950X Threadripper yaz yeterli.
    Fiyat yuzunden alamazsak 1920si var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h115i soğutucudan h150i pro ya geçtim. 280mm-360mm arasında çok fark olmayacağı söyleniyordu fakat battlfield v oyununda sıcaklık 70-75 derecelerde iken 65 derecelere indi. stok hali ile 9900k'nın. 1440p 144fps ayarlarda, 4-5 saat boyunca stabil, herhangi bir yükseliş olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

AMD Ryzen 1950X Threadripper gibi canavar bir islemci varken. Hemde tüm testlerde 65 70derece isiniyorken. Diğer islemcileri gormem bile. Kim varsa dağıtıyor ortaligi. Youtubeye AMD Ryzen 1950X Threadripper yaz yeterli.
    Fiyat yuzunden alamazsak 1920si var.
    "Youtubeye AMD Ryzen 1950X Threadripper yaz yeterli. " -- > Yutup diye okunur, yutube değil.

Bununla birlikte eğer konumuz oyunsa 9900k yerine 1950X almak büyük hata olur. Bir kere fiyat olarak çok daha pahalı, bunun harici 9900k oyunlarda hatta şöyle söyleyeyim tüm oyunlarda 1950X den daha iyi performans verir. Eğer render vb. konular olursa 1950X o zaman farkını ortaya koyar. Burdaki olay bütçe ve kullanım amacıdır. Oyun için Intel hala en iyisi, kim ne derse desin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.