Şimdi Ara

9800gt SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

9800gt SORUNU

9800gt SORUNU

9800gt SORUNU

9800gt SORUNU

9800gt SORUNU

kartı alalı 3 ay oldu ancak akrtı üniversitede olduğum için düzğün kulanamadım. ürün aldıgımdan beri bozuk resimlerdeki hata lardan oluyor pc kitlenyor garantiye verdim 12 gün bekledikten sonra notları şu oldu elime verdikleri 1 saat nfs undercover oynandı ve kart sorusuz. kart bagzen 2 saate kıtlenıyo bagzen se ard arda kitleniyor ben bu kartı geri nasıl vericem anlamadım bozuk kartı dalğa geçer gibi geri yoladılar kart her oyunda böyle kitliyor :S
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Böyle şeylerde kendimde görmek istiyorum deyip orada bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Böyle şeylerde kendimde görmek istiyorum deyip orada bakmak lazım.
    quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

nasıl yani anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Katılıyorum adamların yanına götür orada taksınlar izle bakıyım bozulmuyorsa senin sistemde olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante38

Katılıyorum adamların yanına götür orada taksınlar izle bakıyım bozulmuyorsa senin sistemde olabilir.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dante38

x1800gto yu denedim ssitemde hata filan vermedi kompe kasayı götürüp mü göstersem acaba :S

• quote:

Alıntıları Göster
    başlık biraz ağır olmuş, değiştirmenizi tavsiye ederim
  • quote:

Alıntıları Göster
    Belki senin sisteminden kaynaklanan bir problemdir. Konu başlığını değiştirmezsen ceza alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musandia

Belki senin sisteminden kaynaklanan bir problemdir. Konu başlığını değiştirmezsen ceza alabilirsin.

Alıntıları Göster
    sistemde x1800 Gto denenmiştir sorun olmuyo bu kartı takınca sorun başlıyor :(

vede orda benim gibi bir çok kişi vardı ürünlerinden şikayet eden
  • quote:

Orijinalden alıntı: musandia

Alıntıları Göster
    Ekran kartını başka bir sistemde deneme şansın var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LEON-X

malesef yok şu anlık ama makinemde başka kart denedim makineden olcak bi sorun degil çnki taktıgım ilk günden beri böyle ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem9000 -- 5 Haziran 2009; 18:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem9000

quote:

malesef yok şu anlık ama makinemde başka kart denedim makineden olcak bi sorun degil çnki taktıgım ilk günden beri böyle ekran kartı

Alıntıları Göster
    Sürücü güncellemesi yaptın mı peki ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

elbete acemi bir bilğisayar kulanıcısı degilim 2 yıl bilgisayarcı yanında çalıştım Driver Sweeper dan güvenlı modan silip her sürücüyü yeniden günceledim sonuc sıfır 3 kere format atım en son ihtimalde firimanın verdigi sürücüyü kurdum sorun hala aynı.

• quote:

quote:

elbete acemi bir bilğisayar kulanıcısı degilim 2 yıl bilgisayarcı yanında çalıştım Driver Sweeper dan güvenlı modan silip her sürücüyü yeniden günceledim sonuc sıfır 3 kere format atım en son ihtimalde firimanın verdigi sürücüyü kurdum sorun hala aynı.

Alıntıları Göster
    O zaman tek çare kartı onlarla beraber test ettiriceksin dostum...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

konuşcam adamlarla olmadı kasayı götürüp yanlarında oynuyarak göstericem anlaşılan bi kart içinde bu kadar ugraşılır mı ya :S
  • quote:

quote:

konuşcam adamlarla olmadı kasayı götürüp yanlarında oynuyarak göstericem anlaşılan bi kart içinde bu kadar ugraşılır mı ya :S

Alıntıları Göster
    Dostum ben iki kere kart değiştirdim vatandan hiç bir sorun çıkarmadılar, birinde benim hatam olmasına rağmen değişim yapıldı diğerinde ise hiç bir sebep söylemeden değişim istedim yapıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreonal69

Dostum ben iki kere kart değiştirdim vatandan hiç bir sorun çıkarmadılar, birinde benim hatam olmasına rağmen değişim yapıldı diğerinde ise hiç bir sebep söylemeden değişim istedim yapıldı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emreonal69

yaf sorun var diorum benimkini değiştirmiyolar nasıl iş tir anlamadım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emreonal69

yaf sorun var diorum benimkini değiştirmiyolar nasıl iş tir anlamadım.

Alıntıları Göster
    Yukarıda dedikleri gibi kartı mutlaka başka bir sistemde,olmadı vatan bilgisayara götürüp orda dene...Senin sisteminde aşırı ısınma voltaj dalgalanması vb. problemler olup olmadığını anlarsın böylelikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

Yukarıda dedikleri gibi kartı mutlaka başka bir sistemde,olmadı vatan bilgisayara götürüp orda dene...Senin sisteminde aşırı ısınma voltaj dalgalanması vb. problemler olup olmadığını anlarsın böylelikle.

Alıntıları Göster
    psu nedir dostum belirtirsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: NIKEmRe

fsp grop 400 lük dandik bi psu degil psu yetmezligindende olcagını sanmıyorum kartı %100 fan seviyelı calıstırdıgımde bile yeterlı oluyor psu
  • quote:

quote:

fsp grop 400 lük dandik bi psu degil psu yetmezligindende olcagını sanmıyorum kartı %100 fan seviyelı calıstırdıgımde bile yeterlı oluyor psu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gorkem9000

quote:

dostum peki masaüstünde aynı kart bu tarz sorunu yapıyormu sorunu masaüstünde yapıyorsa kart gerçekten sorunludur ancak sadece oyunda yapıyorsa bunu ki yük anında güç yetmediginden yapıyordur daha önce bir çok kez başıma geldi 6 pinlik girişi ztn takmışşındır karta sormuyorum bile bunu biliyorsun oyunlar sistemi en çok zorlayan programlardır kısaca oyunda yapıyorsa sorun psudan olabilir ama hertürlü ekran böle ise kart büyük bir ihtimal sorunlu demektir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.