Yüzbaşı
19 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Avril lavinge ye benzeyen bi kız vardı beyler grubu vardı adı neydi bileniz varmı ?
Beyler yaklaşık 3 haftadır appcrash sorunu ile uğraşıyorum Run,F1 2011,Most Wanted gibi oyunları denedim 3ünde de aynı appcrash hatası alıyorum 3 defa farklı cdler ile format atmama rağmen sorun geçmedi.Sadece Pes 10da sorun yok.Son driverlar yüklü biligisayarın çalışmasında herhangi bir anormallik görmedim.Benzer sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bilgisayarın özellikleri ise:Core 2 Duo p7350,Ati mobility radeon 4650 4 gb 800mhz ddr2 bellek 500gb seagate hdd.Şimdiden teşşekkürler...

Bu arada hata resimde mevcuttur.

...
Beyler kızlarla konuşamıyorum .Konuşurken saçmalamaya başlıyorum bu sorunu gidermek için ne yapmalıyım?
Beyler sınıfta bir kız vardı ilk önce faceden tel nomu fln almış 1-2 hafta mesajlaştık konuştuk bayağı iyi sohbet ediyoduk şimdi mesaj attı sana bişi dicem diye ama akşam dedi ben ısrar edince yolladı mesajı ben senden hoşlanıyorum dedi... Nasıl bir cevap yazmak lazım şimdi buna daha ilk defa bir kızlan mesajlaştım...
A4-tech pk636k kamera var windows 7 işletim sisteminde driveri yükledikten sonra kamera yı takıyoruz sistem kameyaı otomatik tanıyor bir kaç saniye sonra mavi ekran yiyoruz bana gör driver çakışması ama sizce ne olabilir yardım bekliyorum...
Beyler bugün hoca süper bir pot kırdı.

Okuldaki sınıf listesi yeni oduğu için sınıfta olanların isimlerini alıp kendimiz liste yaptık.Ama sınıfın yarısı yok.Hocada bunu biliyo.Hoca bunu aldı başladı yoklamaya yoklama bitti ve olan oldu

Hoca:Aaa bu sınıf tam.
Sınfıta kısasüreli sessizlikten sora herkes krize girdi.
Beyler bu ay 63 tl fatura geldi!!!4GB 8MBİTE KADAR 7.800temmuz 7.300Ağustos ayı kotam kablosuz modem var ama başkası alıyo desem şifre var ayrıca modemde sadece benim mac adresim var.Antivirüs K.İ.S.8gb kota için flim veya oyun indirmem lazım oda yok tipik bir internet kullanıcısıyım.TTnetten kazık mı yiyiok ne oluyo yavvv.
Beyler lise 2ye geçtim sayısal seçicem sayısalda 2ye bölünmüş biri sayısal tıp diğeri sayısal mühendislik.Hangisinden hava harp okulu hangisinden alıyor...
Beyler vatandan yeni bir bilgisayar topladık ama bilgisayar çalışırken 10 dk sonrak görüntü gidiyo oyunda bu süre dahada kısa ekran kartı fanı %100de iken bişi yok dedik soğuk lehim mi diye değiştirdik ekran kartını sorun yine aynı Lütfen acil yardımcı olun arkadaşa aldık sistemi mahcup oldum.Sistemde bu:

GPU: Sappphıre 5770
CPU:X4 925
Kasa: aerocool vs-9 550waat
HDD:Samsung 1tb 7200rpm
Ram:Kıngston 1333mhz cl9 ddr3
Anakart:ASUS M4A87TD
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 950
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 90.544 (Bu ay: 100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.