Şimdi Ara

82 radarında 40 a düşen tipler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
9.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sadece ankarada var galiba bu 82 radarı emin değilim. özellikle istanbul yolundan geçtiğimde beni delirtiyorlar. ulan 82 diyor bir de %10 tolerans dersen 90'ı aşsan anca ceza yersin. ama adam solu kapatmış 40 la gidiyor. sonra trafik oluyor. harbiden şu ehliyet sınavına iq testi eklensin.

• "şu ehliyet sınavına iq testi eklensin"

Kesinlikle katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 82 radarını bilmem de eskiden ne güzel işlek olan Altunizade-Çekmeköy-Madenler yolu 80 radarı koyulduğundan beri kilit devamlı.

Yokuş aşağı yolda insanlar fren yapmak zorunda kalıyor ve 2-3 km arayla 2 tane EDS şeklinde Radar var. 60 la giden 30 la giden hiç gitmeyen hepsi var.

Orada radar olmasa trafik olmayacak.
  • BURSA DA 82 VAR BURADA da yavaşlıyorlar

Zaten 90 a kadar yolu var ibre ile de 2-3 km oynuyor ama neyse

• Vallahi selektoru aralıksız arkasından çakarak geçiyorum bu arkadaşların önüne.Ozellikle akşam saatlerinde kör edercesine selektör atıyorum.En sol şeritten yavaş yavaş gitmeyin yeter artık.Ben ceza yiyeceksem yerim sen geç orta veya sağ şeride 10 Lami gidiyorsun durup çaymi içiyorsun şeritte beni ilgilendirmez.Allah için şu sol şeritte yavaş gitmeyin.

Ben bu mücadelede yıldım artık, aralıksız selektör atarak sol şeridi boşaltmak en kolay yol bence sizde deneyin.Arkalarina yapışıp kanser olmayın.

• İdarenin koyduğu ancak üçüncü dünyanın seçmece yerlerinde görülebilecek "82" km/s hız limiti akıllı yani

82 radarında 40 a düşen tipler
  • Ah keşke, her şeridin kendine ait bir alt hız limiti olsa ülkemizde.

Bir de bu yakındıklarının Radardan az evvel Sol Seride atlayıp, Radarda fren yapıp, üzerine iyilik yaptığını sanan geri zekalı versiyonları var.

Ulan geri zekalı Sol Şeritle Motorla geliyorum. Önden ancak Dergi Kapak Fotoğrafımı çeker o radar. Neden Önüme atlıyorsun ?

• Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer.
    Atasözünün Anlamı:
    Bir olaydan gerekli dersi alan, zarar gören kimse, ona benzer bir işle karşılaştığında uyanık davranır; tedbirli olur.
  • 82 radarında hızımızı kontrol ederek 82-85 arası giderken orta şeritte sellektör yapan dingil ile aynı adam o.
  • Evet benim bu arkadaş estoril mavi 3 kasa görürseniz selam verirsiniz yada beyaz kuga

• Bu forumda da vardır illa ki bilmeyip 82 ne lan hangi salak koymuş bunu ya 80 ya 85 yap diyenler. 82 olmasının nedeni %10 payı da ekleyince 90'a tamamlanmasıdır yani o yollarda 90'la gidince(Gps kadran farkını düşünüce 93 falan da olur) ceza falan yemezsiniz ama maalesef Eds'yi gören 50'ye 60'a düşüyor.
  • Erzincanda da var 82 radarı. Ve hız sınırı bu şekilde olan yollarda %10 esneme payı kaldırıldı diye duymuştum, ne kadar doğru bilemiyorum teyit edemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul sahil yolu bakırköy-ataköy kısmı da aynı...

Ne zaman geçsem çıldırırım...

Resmen devlet eliyle trafik oluşturuluyor....

Vatandaşla resmen t.... geçiyorlar

• Bu tiplerin bir de sağı boş olur da hala soldan devam eder.
  • 82 hız radarının olduğu yerlerde trafik kilit oluyor, Ankara'daki trafik çilesi bitmez bitemez..

• Ya her yere koysunlar ya koymasınlar saçma sapan bir uygulama hem de trafik oluşturuyor

• Ayyynen öyle hocam. Ankarada 3 büyük yolda da (konya yolu, Eskişehir yolu ve istanbul yolu) 82 hız radarı var. Sadece istanbul yolunda herkes en iyi 60'a iniyor ben de kriz geçiriyorum. Yol da diğerlerine göre dar. Gıcık bir durum. Tabeladan hemen sonraki alt geçide kadar genişlemiyor yol. Orda da mecbur en sağdan geçiyorsun milleti

• gelen cezaları da sana göndersinler o zaman.milletin aklı yok ya basmayı bilmiyor. bi sen akıllısın
  • Selami Şahin 1.6 ie kullanıcısına yanıt
    Eskişehir Konya yolu civarında tabela vardi ama radar göremedim. Bastım bende yol bomboştu. İnşallah ceza gelmez

• İzmir-Torbalı eski yolunda bi 90 oluyor bi 70 bi 50 insan kafayı sıyırıyor. 50'ye zaten düşemiyoruz selektör yemekten anca 70 ile gidiliyor tabela gördüğümüzde. Radar cezası olacaksa da 90 olan yolda 120 basana gitsin arkadaş 50 de az yani şehirler arası yol için.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.