Şimdi Ara

8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
21
Favori
27.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
666 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu açmadan önce 87 olan istek listesi an itibariyle tam 185 olmuş durumda. Tam 98 kişi eklemiş listeye. Çok teşekkür ediyoruz herkese. Gerçekten çok emek verdik ve hala çalışıyoruz. Umarız keyif alacağınız bir oyun olur.

• Destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel görünüyor. Başarılar dilerim. Steam şifremi bulabilirsem istek listesine ekleyeceğim.

Bir videosu var mı acaba?

• Oyun çok iyi duruyor ama videodaki mekan ile kısıtlı değildir umarım bir de 2080'de tahta ev kalır mı bilinmez 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık.  Başarılar.

• Bashare kullanıcısına yanıt

Hocam 15 GB lık ses kütüphanesinin linkini paylaşır mısınız mümkünse

• quote:

Orijinalden alıntı: Bashare

@Kırarım Boynuzunu İblis Ses ve müzikleri genelde modelleme yapan arkadaş buluyor. Ondan öğrenir yazarım. Bir de bir ara Reddit Game Dev'de birisi 15 GB'lık ses efektleri kütüphanesini telifsiz olarak yayınlama kararı almıştı, o da çok işimize yaradı. Onun da linkini atarım. Şirketleşme işini karmakarışık bir konu. Limited veya anonim şirket olma tavsiye ediliyor ama o kadar bütçe yok. Belki şahıs şirketi olabilir. Vergilendirme olayı oyun satışa çıkmadan önce vergi mükellefi formu dolduracağız. Aldığımız bilgiye göre KOSGEB genç girişimcilere destek olayı varmış 75.000 TL'ye kadar vergi vermiyorsun. Geçerse de sadece geçen miktarın vergisini veriyorsun. KOSGEB ile de görüşme yapmamız lazım oyun çıkmadan önce.

@qo0oki Çok teşekkürler.

@aredyak Sağolun hocam.

@Prozacc Çok teşekkürler hocam bu güzel sözleriniz için.

@Persheid1903 Hocam Github kullanmadık. Home-Office çalıştığımız için genel olarak hep bir aradaydık. Aynı masada çalıştık. O yüzden modelleri aktarma vs sıkıntı olmuyordu. İş bölümünü de ona göre ayarladık zaten. Herkes gereken işi kendi bilgisayarında halledip birleştiriyorduk. Ancak Unreal Engine içinde Source Control var. Perforce tavsiye ediyor zaten geliştiriciler de. Onun için de server kiralamak lazım. İlk başta pahalı gelmişti bize bu işe başlarken. Çok ihtiyaç duymadık. Ancak ekip daha da genişlerse kullanırız. Perforce kurulumu da saç baş yolduruyordu diye hatırlıyorum. 5-6 ay geçti denememizin üzerinden.

Linkleri muhakkak bekliyorum üstad.

Bende bir öneri sunayım. Evren Özmen'i takip edebilirsiniz. Kendisi bu işlerde oldukça tecrübeli.

https://evrenozmen.medium.com/

• Bi gameplay videosu çekseniz güzel olur.
    Elinize sağlık.

• Dostum adını sanını bilsek iyiydi ya seni tanımak isteriz

• Listeye ekledim. Oyun makul bir fiyattan çıkarsa satın alıp destek olacağımdan şüpheniz olmasın. Oyunu oynamayacak olsam bile (oynayacağım ama bazen zamanım olmuyor.) ülkemizde böyle insanlara destek olmak gerekiyor. Emeğiniz için çok teşekkürler. Umarım istediğiniz yere gelirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya bi up bırakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe seslendirme bence gerekliydi. Videoda oyun kasıyormuş gibi görünüyor nedendir? Fiyatı makul olursa denenebilir

• İstek listeme attım 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

• Size tavsiyem doku kalitesini ve ışıklandırmayı geliştirmeniz, oynayış videosu koymanız, demo sunmanız olur. Bazı kişilere deneme için kodda gönderebilirsiniz.

Benım listemde Not interested olarak işaretli, Çünkü steamdeki diğer binlerce oyundan farkı yok.

Büyük işsizlerden olup tüm oyunları gezdiğim için söylüyorum. 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık.
  • Hikayede geçen kıvanç ismine taktım. Berkecan'da varsa tadından yenmez 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

Demo? intro vesaire yok muydu?

• @BennyGood Teşekkür ederiz hocam. 3 hafta önce attığımız bir video var. Yetersiz seslendirmeyi önemsemeyin. Ses değişecek. Yeni Amerikalı profesyonel biriyle anlaştık.

@nighttr Elbette videodaki mekanla kısıtlı değil. 3 tane ana bölge ve görece daha küçük mekanlar olacak. Flashback sahneleri, anı sahneleri derken bol bol farklı sahne göreceksiniz.

@CheckVizoR Attım hocam yukarıda mevcut.

@kaan457 Hocam Oğuzhan ben. Onur ve Elmir ile 3 kişilik bir ekibiz ve ismimiz de Dragon Landing. Kısaca böyle 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

@Mar00N Çok teşekkür ederiz hocam güzel düşünceleriniz için. Oyun 20 TL olacak.

• @Dexter Morgan Video'da oyunun kasması Lighting Production seviyede olması ve optimizasyona henüz tam olarak eğilemediğimiz için. Yer yer 40-45 FPS'ye düşüyor videoda. Oyunda bunu düzelteceğiz elbette. Oyun 20 TL olacak.

@0MG90 Teşekkür ederiz 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

@SharpThunder Işıklandırmaları geliştireceğiz. Oynanış videosu ve fragmanı da ileriki günlerde ekleyeceğiz. Henüz tam hazır değiller. Değişmesi gereken birkaç yer var. 6000 wishlist de iyiymiş bu arada 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. 

@Miyamoto Musashi Kıvanç ismini biz çok beğendik ya 8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. Demo koymayı düşünmüyoruz. Trailer ise koyacağız.

• Nasıl bir tarz olacak... istek listesine ekledim

• Hayırlı uğurlu olsun. Hangi platformlara çıkarmayı planlıyorsunuz?

Linux planınız var mı

• @eerdaalll0001. Firewatch, What Remains of Edith Finch tarzı hikaye tabanlı lineer macera oyunu. Çok teşekkür ederiz.

@maxemilian PC hocam. Linux planlarımız arasında bulunmuyor ne yazık ki. Çok teşekkür ederiz.

• Fiyat ne kadar acaba

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.