Şimdi Ara

8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
21
Favori
27.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
666 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @pashcat Çok teşekkür ederiz hocam. Böyle düşünmeniz bizi çok mutlu ediyor. Öğrencilere selam söyleyin :)

@ozanbey86 Kesinlikle öyle hocam. Bir yerlerden başlamak gerekli. Devamının da gelmesi çok önemli. Umarız ülkece daha iyi işler başarırız.

@Ha1616 Çok sağolun.

@HaciTTOR Yani evet. Bizce de 20 TL uygun fiyat. İnsanların oyunumuzu alırken zorlanmalarını istemiyoruz.

@regalok Çok teşekkürler hocam. Gerçekten zorlu ama bir o kadar da keyifli bir 8 aydı. İnsanlardan böyle tepkiler geldikçe de iyi ki yapmışız diyoruz.

• Hadi bakalım Demet Akalın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekledim listeye. Elimizden ne gelirse

• İlk 5 dklık videonuzu izledim de bana da cok sevdiğim bir seri olan Syberia serisini hatırlattı. Takipteyiz , başarılar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epic games'e ya da gog'a gelirse satın alırım, steam'i boykot ediyorum.

kutlarım, başarılar dilerim.

• Forumda sabah akşam yazmak yerine bu ülkede kendisi için veya ülkesi için bir şeyler çabalayanlar ya da amaç içinde olanlar muhakkak ne yaptılarsa ne yaparlarsa karşılığını alacaklarına inanıyorum, o yüzden umarım hislerim gücünüze güç katması dileğiyle. Kendimde web kısmı ile uğraşıyorum bende bu işin ucundan tuttum artık ama oyun sektörü daha zor ve daha çok emek isteyen bir sektör artı tutma ihtimali de çok düşük olduğu için tercih edilirken seçici olunuyor ama tuttuğunda da önü çok açık büyük katma değer alanı ve kitleye hitap ettiği bilinen bir gerçektir. Bakınız GTA serileri veya savaş oyunları veya age of gibileri. Yolunuz açık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Anarsist_

epic games'e ya da gog'a gelirse satın alırım, steam'i boykot ediyorum.

kutlarım, başarılar dilerim.

Yakın zamanda birşey mi kaçırdım çok merak kısaca sebebini söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılarınızın devamını diliyorum hocam 👏👏

• Hocam öncelikle tebrikler. Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama oyununuzu Enis Kirazoğluna mail yoluyla gönderirseniz beğenirse kesin inceleme videosu yapar. Enis'e inceleme için kod gönderin, Türk oyunlarını incelediği videolar çekiyor hep, oyunun duyulmasına yardımcı olur.

• Valla bravo kardesim basarın katlanarak devam eder umarım. İstek listesine alıyorum hemen. Cıktıgında da alacagım insallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @sterilsenfoni Dediğiniz kanalı biliyorum hocam. Cidden dediğiniz kadar var. Ancak oyunumuz korku öğesi içermiyor. Düşünmeniz yeter. Teşekkür ederiz.

@12 Angry Men Çok teşekkür ederiz.  

@kaan457 Ah şu RPG oyunları. Favori oyun türüm. Ben de çok isterim. Belki çok büyük bir alanı kaplamayan, küçük bir dünyada ama içeriği dolu olan ve RPG öğeleri olan bir şey yapılabilir. 7-8 kişi bulabilirsem, elimizde az buçuk bütçe de olsa yapılabilir. Bunların bir çoğu tabii Mindmist'in başarısına bağlı.

@Norveckırfaresi Çok teşekkürler hocam. Anlamı çok büyük.

@spongebob55 Bir şeyleri çağrıştırdıysa ne mutlu bize. Çok teşekkürler.

• @_Anarsist_ Epic Games'e de başvurmayı düşünüyoruz. Bakalım kabul edecekler mi :)

@x2yk Harfi harfine katılıyorum ve çok teşekkür ediyorum hocam  

@Cagrisins1907 Çok sağolun.

@berkayjan Planlarımız arasında var hocam. Oyun tamamen biter bitmez Steam'de çıkmadan hemen önce atmayı düşünüyoruz. Video çekmeye karar verirse bizim için çok iyi olur.

@cihat52.5 Çokça teşekkür ederiz hocam.

• Bahsettiğim o 15 GB'lık dosya aslında 9.1 GB'mış arkadaşlar. Aklımda yanlış kalmış.

https://www.pmsfx.com/free

Bunlardan ek linkler;

https://www.reddit.com/r/Unity3D/comments/g9j9ir/i_have_released_my_2000_instrumental_pieces_free/

https://www.reddit.com/r/Unity3D/comments/g0i48g/ive_composed_75_completely_free_songs_you_can_use/

Çok daha fazlasını internette bulabilirsiniz arkadaşlar. @Suppose27now @Kırarım Boynuzunu İblis @m f i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bashare -- 8 Kasım 2020; 4:46:47 >

• istek listesine eklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

istek listesine eklendi.

Çok teşekkürler  

• quote:

Orijinalden alıntı: Bashare

Bahsettiğim o 15 GB'lık dosya aslında 9.1 GB'mış arkadaşlar. Aklımda yanlış kalmış.

https://www.pmsfx.com/free

Bunlardan ek linkler;

https://www.reddit.com/r/Unity3D/comments/g9j9ir/i_have_released_my_2000_instrumental_pieces_free/

https://www.reddit.com/r/Unity3D/comments/g0i48g/ive_composed_75_completely_free_songs_you_can_use/

Çok daha fazlasını internette bulabilirsiniz arkadaşlar. @Suppose27now @Kırarım Boynuzunu İblis @m f i

Teşekkürler üstad. Çıkış tarihi ile ilgili henüz erken mi yoksa bir tarih varmı aklınızda.

• @Kırarım Boynuzunu İblis 10 Aralık'tan öncesine yetiştirmeye çalışıyoruz hocam. Kesin bir tarih yok henüz.

• tebrikler istek listeme ekledim. tüm mesajları okumadım fiyatı belli mi

• Tebrik ederim oyun sektöründe daha iyi yerlere gelmemiz lazım daha çok böyle örnekler görürüz umarım.

Ayrıca unity developer arıyorum mobil oyun için var mı yönlendirebileceğiniz kimse ? Zamanında 3 beceriksiz kişinin elinden geçmiş ama ciddi sorunları olan car simulator tarzı oyunum var belki onu optimize etmek yada 0 proje planım var. Bütçe önemli değil gerçekten işi bilen kaliteli iş yapacak geliştiriciye ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veni60 -- 8 Kasım 2020; 5:57:46 >
  • Listeye ekledim. Başarılar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.