Şimdi Ara

65 Bin TL'ye kadar Hatchback Araba Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 65 Bin TL'ye kadar araba bakıyorum. Hatchback olması tercihim, KM olabildiğince düşük olmalı tabii :) 3 5 parça değişen boya falan sıkıntı değil. Hasar kaydı da makul seviyelerde olabilir ancak ağır hasar kayıtlı araba istemiyorum. Arabanın görünümü de biraz düzgün olsun

Astra, corsa, punto evo, polo falan baktım. Polo 2009 sonrası çıkan kasa hoşuma gidiyor ama o da bu fiyatları aşıyor, Astra H kasa ve Corsa D kasa bu fiyatlara bulunuyor da bunların da iç tasarımına hiç ısınamadım. Punto evo'lar fena değil, bu fiyatlara birkaç tane punto evo denk geldi ama buradan farklı marka önerileri olanlar varsa bi bakmak isterim

• Puntolarda kronik direksiyon problemi olduğunu duymuştum,

Peugeot 207 ve citroen c3 lere baktınız mı ? Zenit tavanlı c3 ler çok güzel ve ferah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto olabilir bir de bizzat kullandığım fiesta öneririm b hb sınıfının en keyifli arabasidir

• Fiat bravo önerebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O paraya 200bin devirmemiş araç bulman imkansız.

• Kaporta derdin yoksa golf 5 derim. 2006 2007 160 170 bin km arasi.

Edit:2007 golf sahibiyim clio fiesta punto rio astra h hepsine bindim. Golfun konforunu vermez hic biri. Dijital cift bolgeli klima yol bilgisayari tek tusla kapanan acilan camlar vs mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 26 Temmuz 2020; 22:31:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun öneriler için, peugeot 207 ve citroen c3 dış görünüm olarak hoşuma gitmiyor. Fiesta ve golf 5'ler fena değil ama bütçe olarak aşar mı bi bakayım piyasalarına. Olabildiğince düşük kmli arıyorum artık 150bin mi olur 200bin mi olur bakıp ona göre değerlendiririm fiyat performans olarak en iyi seçeneği seçmek istiyorum 200bin km oluyosa 200bin kmli bi araba alacağım artık ne yapalım bekledikçe fiyatlar artıyor

• Bu bütçeye olabildiğince corolla bakarım. Sorunlar ilerleyen yaşına rağmen tek tük olabilir ama denildiği gibi 200 bin km altında bulmak zor olur artık. Aşağıdaki ilana bakmakta fayda var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-bayandan-temiz-degisensiz-771297509/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio 3 bakabilirsin
  • takipdeyim
  • Punto 1.3 al keyfine bak
  • VW polo bulunur belki
  • Aşağı yukarı aynı şartlarda ve fiyat aralığında araç bakıyorum. Geçenlerde sadece tek parça boyası olan 2010 üzeri polo 65'e gitti. Param hazır olsa kaçırmazdım.
    Baktığım araçlar Polo, Corsa, İ20 ve Clio. Clio 3 hoşuma gitmiyor Clio 4 zor denk geliyor.
    Arama kriterlerim 2010+ , maksimum 150bin km, hasar yok yada az ve maksimum 70bin TL .

Belli işine yarar diye takip ettiğim bir kaç aracı atayım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-tertemiz-i20-son-fiyatdir-841560701/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-garaj-arabasi-tertemiz-masrafsiz-sitede-bundan-yok-840927488/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hasar-kayitsiz-bayram-firsati-837024365/detay/

• 69.000 Km / Sahibinden / 2. Sahibi
    İlan No: 843408883

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-69.000-km-sahibinden-2-sahibi-843408883/detay

• geçen hafta c4 2012 model aldım 63 bin e .senin tutrarında araç arıyordum. km 200 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenyavuz -- 27 Temmuz 2020; 17:37:15 >
  • Önerileriniz için teşekkürler tekrar, güzel öneriler geldi. Bütçeyi zorlaya zorlaya 65'e çıktık artık 66'ya araba bulsam alamam yani
    Clio 3 ve 207 hoşuma gitmiyor.
    Polo 2009 sonrası kasayı çok beğeniyorum da bütçeyi açıyor, yine de takip etmek lazım.
    Fiat bravolar da güzel ama pek piyasası yok gibi.
    Corsa D ve Astra H'ların iç tasarımlarını hiç sevmiyorum ama artık bu bütçeye de 4 4lük araba bulamayacağımın farkındayım
    Şuanda aklımdaki modeller Punto evo, polo, İ20, corsa, astra, citroen C4, clio 4 (Bu fiyatlara çok zor olsa da takip etmekte fayda var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crocodils

Önerileriniz için teşekkürler tekrar, güzel öneriler geldi. Bütçeyi zorlaya zorlaya 65'e çıktık artık 66'ya araba bulsam alamam yani
    Clio 3 ve 207 hoşuma gitmiyor.
    Polo 2009 sonrası kasayı çok beğeniyorum da bütçeyi açıyor, yine de takip etmek lazım.
    Fiat bravolar da güzel ama pek piyasası yok gibi.
    Corsa D ve Astra H'ların iç tasarımlarını hiç sevmiyorum ama artık bu bütçeye de 4 4lük araba bulamayacağımın farkındayım
    Şuanda aklımdaki modeller Punto evo, polo, İ20, corsa, astra, citroen C4, clio 4 (Bu fiyatlara çok zor olsa da takip etmekte fayda var)
    200 bin km lere çıkma attığım araca bi bak

• Ülkenin 2. el hali içler acısı 65.000 TL para ver tavsiye edilen bakılan arabalara bak, yeminle şaka gibi aynı paraya çok değil 1 sene önce bunların yüzüne bile bakmazdın şimdi düzgün temiz araba yok bu paraya
  • Hocam bu paraya bende çok araç baktım. Yaris 2010 fena değil, bagajı efsane küçük. Corsanin sürüş pozisyonunu hic sevmedim. Fiestalar dar. Bende C3 aldım. Aracın on gogusu falan modern. İ20 onermem

• quote:

Orijinalden alıntı: crocodils

Sağolun öneriler için, peugeot 207 ve citroen c3 dış görünüm olarak hoşuma gitmiyor. Fiesta ve golf 5'ler fena değil ama bütçe olarak aşar mı bi bakayım piyasalarına. Olabildiğince düşük kmli arıyorum artık 150bin mi olur 200bin mi olur bakıp ona göre değerlendiririm fiyat performans olarak en iyi seçeneği seçmek istiyorum 200bin km oluyosa 200bin kmli bi araba alacağım artık ne yapalım bekledikçe fiyatlar artıyor
    Video izleyin filtre yağ su antifriz vs bakımsız araba yerine çok km araba üzmez

https://www.youtube.com/watch?v=rtpW2YAgFFY&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.