Teğmen
08 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, bu kripto para-alım satım işini hangi uygulama platform üzerinden yapıyorsunuz ? Hangisi en güveniliri veya komisyon oranları en ucuz ? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar, Aracımı aldığımda hediye olarak verdikleri sıfır paspas takımını satıyorum. Hiç kullanılmadı orjinal Dacia Sandero paspas takımı. Sandero Stepway araçlara uyumlumudur net bir bilgim yok yalan olmasın ama dileyen arkadaşlar olursa İstanbul Anadolu yakasında aracında deneyip de alabilir.

Ürün hiç kullanılmadı, sıfırdır.

Düşündüğüm fiyat 200 TL, ciddi düşünen arkadaşa yardımcı olabilirim fiyatta, hayırlı satışlar.
Merhaba Arkadaşlar, işim gereği 2-3 aylık bir zaman dilimi ile araç değiştiriyorum. Her araca ayrı ayrı ptt'ye gidip veya herhangi bi bankacılık uygulamasından HGS başvurusu yapmak istemiyorum. Yok eskisinin içerisindeki bakiyeyi yenisine aktar falan bir ton iş.

Bunun başka bir sistemi varmıdır ? Yani benim tam anlamıyla ihtiyacım olan plakaya kayıtlı değil de direk şahsıma kayıtlı olan bir sistem. O sırada bulunduğum arabanın içine, ön camına artık neresine olursun yerleştiricem bakiyeyi onun içerisinden çekecek, plakam kaçak geçişe düşmemiş olacak. Bu şekilde bildiğiniz bir sistem varmıdır ? OGS yi biraz araştırdım ama oda HGS mantığıyla çalışıyor galiba plakaya çıkartılıyor oda istediğim gibi değil.
Merhaba arkadaşlar, fiyat performans olarak ve şuan ki piyasada bu laptop alınır mı ?

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-2/

Malum durumdan dolayı piyasada hiçbir yerde laptop kalmamış durumda ve bu üründe ön siparişte ödemesini yaptıktan sonra 7 iş günü içerisinde kargolanacağı belirtiliyor. Bu fiyata bu laptopu almak mantıklı mı ? Sizce beklenmeli mi yoksa fiyatlar artar mı ?
Birde aklımda ki diğer soru böyle yüksek ödemeli teknolojik cihazları kargo ile almak ne kadar güvenilir ? Tamam artık herşey garanti altında ama karşımıza çıkıyor yok ekran kartı sipariş verdim piyasada yok, yok öyle kargo ürün bulunamıyor bilmem ne. Sizin bu konuda ki düşünceleriniz nedir ? Daha fazla zaman kaybetmeden ve fiyat artışı yaşamadan almak mı yoksa beklemek mi ? Yerleri açık olsa gidip Kadiköy'den anında elden teslim alırım gibi ama bu kargo olayları vs düşündürüyor. Yardımcı olup düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar
Merhaba, VİP turizm, düğünlere, setlere özel günlere lüks araç tedariği ile uğraşıyoruz. Hali hazırda 4 araca sahibiz ve bu araçlar için artık günlük olarak cepten değilde aydan aya hesap kesebileceğimiz, yakıtı kart veya o istasyonda işleyiş nasıl ilerliyorsa key vs. gibi alıp aydan aya bakiye yükleyeceğimiz ya da bittiğinde yükleme yaparak tedariğini gerçekleştirebileceğimiz bir sistem arıyorum. Shell ve Opetin bu şekilde işleyen sistemleri olduğunu biliyorum ama hangisinin kisini yapsak daha karlı oluruz ve ya hangisinin sistemi bizi daha rahat ettirir diye sizlere danışarak akıl almak istedim.

Bu şekilde şirketindeki arabalara yakıt alımı gerçekleştiren, veyahut çalışan olup şirketi bu şekilde çalışan işleyişi bilen birileri var ise yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, uzun zamandan sonra artık sistem değiştimenin vakti geldiğini düşünüyorum. İnternette bakarken bu sistemlerle karşılaştım. Sizce hangisini almalıyım ?
1-

2-

yanıtlarsanız çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar bu araç hakkında nasıl yorum yaparsınız ? Eksileri artıları nelerdir ? İlk araç ve öğrenciye gider mi ? Yürütmesi, yedek parçası, vergisi ne kadardır ?

Deneyimli ve bilgi sahibi arkadaşlardan değerli yorumlarını bekliyorum, Teşekkürler.
Merhabalar,

Renault'un yeni arabası Kadjar'ın reklam filminde "reklamı shazamlayın test sürüşüne katılın" kampasına katılmıştım 2 hafta önce. 3-4 gün sonra geri dönüş sağlayıp lokasyon seçip gün belirledik. Hatta ben o sırada üniversitede (bilecikte okuyorum) olduğum için 2 hafta sonrasına tarih vermişlerdi. Bugün seçtiğimiz bayi olan Kartal ASF'ye gittik Babamla beraber yeni Kadjar'ı test etmek için. Test sürüşü için belirlenen bölge Kartal ASF'den arabayı alıp belki bilenleriniz vardır Turkcell fabrikasının yanındaki ışıklardan yani soğanlıktan çıkıp e-5'e inmek, e5'den Kartal köprüsüne bağlanıp tekrardan Kadiköy istikametine giderken yan yolda arabayı teslim etmekti. Arabayı aldık yanımızda teslimat görevlisi genç bir eleman ile birlikte.

Herşey Kartal köprüsüne kadar iyi güzel gidiyordu yanımızdaki görevli güzelce arabanın özelliklerini anlatıyor, bende seyir halindeyken anlattığı özellikleri deneye deneye yolumuza devam ediyordum lakin tam Kartal köprüsünden inerken bilenler bilir Kartal metro suda oradadır ve genellikle kalabalık olur. Dur kalk dur kalk ilerlerken köprü dönemecinden yan yola bağlanırken arkadan Gebze - Harem minibüsünün vurması bir oldu. İlk kazam olduğu için hem şaşkınlık ve korku içerisindeydim hemde araba test arabası olduğu için daha da tuhaf olmuştum. Hemen indik arabadan yanımda oturan Görevli arabayı az ileri al yolu kapatmayalım dedi arabaları ileri çektik. Minibüsçü yanımıza gelir gelmez ben suçluyum diyerek hiç diyalog yaratmadan tutanak kağıtlarını doldurmaya başladık. O durumda tek tesellim allahtan yanımda babamın olmasıydı(babamda 20-25 yıllık sanayicidir, hemde sigorta işleriyle uğraşır). Tutanakları tutup arabanın resimlerini çektikten sonra son teselliler verildi minibüsçüye "cana gelceğine mala gelsin, belki bu dalgınlıkla 500 mt ilerde daha büyük kaza yapabilirdin vs vs". Dönüşte yanımızdaki görevliye uzattım direk anahtarı o sürsün diye. Arabayı teslim ettik ASF'ye oradaki görevlilerde sağolsun öncelikle bizim durumumuzu sordular sonra arabanın durumunu sordular. Velhasıl kelam buda böyle bir anımdır bundan sonra nerde bir minibüs görsem 2-3 metre uzak durmaya çalışacağım.

Merhabalar,

Bu tarz konular binlerce defa açılmıştır ama bir kaç dakikanızı ayırıp okumanızı ve durumumu anlatmak istiyorum. 18 Yaşındayım Lise son sınıf öğrencisiyim lisenin bitmesine 1.5 hafta kaldı. 1,2 güne de ehliyetimi alıcam emniyetten kartın çıkmasını bekliyorum. Bende araba sevdası yok yani o araba şöyledir böyledir pek bilmem, benim asıl sevdam araba sürmek. Yani o direksiyon başında durmak ayrı bir dünya benim için tarif edilemez bir duygu. Ve hayallerimi gerçekleştirmek için bu yıl okulumu okurken part-time bir iş buldum 5-5.5 ay boyunca part-time bir işte tabiri caizse köpek gibi çalıştım. Meslek lisesinde okuduğum için yaptığım stajla beraber okul - iş - staj 3'lemesi içinde araba sevdası uğruna gece gündüz çalıştım. Öğrenci olup hala okul okuduğum için tek iş şansım olan sinemada çalıştım ve belki bileniniz vardır sinemada vardiyalar 3 e ayrılıyor. Haftanın iki günü okuldan çıkıp gittiğim için gece 1-2 gibi eve dönüp sabah kalkıp okula gittim. Yani özet olarak hayalim için gerçekten çok çalıştım. Freelance olarak ta yaptığım Web sitelerinden kazandığım miktarlar la 5.5 ayda biriktirdiğim mebla 7000 oldu.

Şimdi yazın başı gibi bir araç almak istiyorum, kendi alın terimle kazandığım paramla almak. Bu fiyat aralığında alabileceğim arabalarında farkındayım. Uzun süredir de gerekli sitelerden araştırma yapıyorum. Ailemden destek alma imkanım pek olmadığı için o tarafı hiç karıştırmıyorum. Sizin tavsiyeniz ne olurdu bu durumda ? Görüşlerinizi bekliyorum
Merhaba Beyler öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama belki önceden başına gelen vardır diye buraya açmayı uygun gördüm.

Şimdi telefonuma müzik yükleyebilmek için iTunnes uygulamasını bilgisayarıma kurdum. Uygulamayı açmayı çalıştığımda hiç açılmadan

"0xa16d1040 adresindeki yönerge, 0xa16d1040 bellek adresine başvurdu. Bellek, written olamadı.

Programı sonlandırmak için Tamam'a basın"

diye uygulama hatası alıyorum. Bunun sebebi nedir ? Nasıl çözebilirim.

Dip Not: Uygulamayı ilk kurduğumda da aynı hatayı aldım kurulum sırasında sorun yaşadım diye düşünürekten uygulamayı kaldırdım tekrardan yükledim sonuç değişmedi.

Yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Hakkında
Meslek: http://umutbarak.com/
Forum İmzası:
"Everything is designed.
Few things are designed well"
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 361
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 24.967 (Bu ay: 875)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 126 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.