Şimdi Ara

5 yaşındaki çocuğun kafasını muşta ile deldi #KısastaHayatVardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
7.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 60
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr. Pink (4 mesaj) VolkanCOO (3 mesaj) Redeemertr (2 mesaj) oktayakgoz (2 mesaj) teramycin (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39 mesaj) Mobil (21 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 5 yaşındaki çocuğun kafasını muşta ile deldi #KısastaHayatVardır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    yazık ya küçücük çocukla ne derdi varmış manyağın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10435 Mesaj
    Kimse kusura bakmasın ama yorumlarda ki ben olsam şunu yapardım diyen insanların pek farkı yok bahsettikleri kişilerden. Ne ara bu kadar cani olabildik.. kimse aklı selim çözüm derdinde değil. Şöyle keselim böyle doğrayalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eski Kullanıcı Adı:
    Zero Limit

hayret adamı serbest bırakmamışlar mı

|
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T 4.3 Ghz || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB RAM || Msi R7 370 || Samsung 850 Pro 512GB || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Yarbay
    7117 Mesaj
    Bir baba olarak çok Üzüldüm İbrahim bey ama ancak takipçisi olursunuz başka da bir şey olmaz buna da işte kahroluyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj

Bu tip serseriler dışarıda gezmemeli veya hapiste halkın vergileriyle beslenmemeli. Bunun yerine çeşitli faydalı işlerde kullanılmalı. Yeni çıkacak ilaç ve aşılar bunların üstünde denenebilir (mesela coronavirüs aşı çalışmaları bu serseriler ile hızlandırılabilir), olası bir savaş durumunda daha az asker harcamamak adına cepheye önden bunlar üstlerine uzaktan kumandalı bomba bağlanarak, sürülebilir

|
    |

Böyle olayları görünce aklıma ADALET PEŞİNDE filmi geliyor. Bu ülkede adalet öyle bir hal aldı ki, benim oğluma öyle birşey yapılsa ve suçlu belli olsa büyük ihtimal bu filmdeki olaylar silsilesini gerçekleştirirdim. Adama yapacağım işkenceleri ve uzuvlarını bir bir keserken canlı yayında cümle aleme izletirdim.

|
    |
    [07 Şubat 2021 14:39:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

ülke ne hale geldi......

|
    |
    [07 Şubat 2021 14:39:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Kimse kusura bakmasın ama yorumlarda ki ben olsam şunu yapardım diyen insanların pek farkı yok bahsettikleri kişilerden. Ne ara bu kadar cani olabildik.. kimse aklı selim çözüm derdinde değil. Şöyle keselim böyle doğrayalım...

bu bahsedilen azılı suçluları iki gün tutup serbest bıraktıklarını en kötü af çıkarıp bir kaç ayda saldıklarını düşününce çözüm nedir sunarsanız iyi olur, insanlar faydalansın

quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Ondan sonra çocuk bir daha dayak yerse yanında olamazsın.

Maalesef öylede bir durum var.Devlet gereken cezayı vermediği sürece hangi baba olursa olsun benimle benzer tepkiyi verir.

|
    |
    LG 49UH770V RYZEN 5 3600 GALAX RTX2080 SUPER WTF ASUS TUF B450 PLUS GAMİNG CRUCİAL BALLİSTİC DDR4 8X2 3000MHZ COOLERMASTER HAF 912 ADVANCED CRUCİAL 275GB SSD JAMES DONKEY 512 GB M2 SSD HİGHPOWER 560W 80 MODÜLER
  • Yarbay
    10435 Mesaj

Birincisi çözüm kesinlikle bireysel olarak kendi adaletini uygulama değil.

Tıplumsal olaylarda çözüm yine toplumsal olmak zorunda. İyi insanların kötü insanlar kadar cesaretliği olmadığı toplumlurda bu durum yaşanır. Bireysel olarak sorununu çözen insanlar ya olmayan adalete takılır yada küçük bir kısmı çözdüğü ile kalır. Bireysel çözüm bu işi kökünden çözmez yada istenilen seviyede çözmez.

Olması gereken toplumsal olarak tepki verebilmektir ki biz toplum olarak bundan çok uzağız. Objektif olarak yaşadığınız topluma bakınca ne görüyorsanız aslında bireyler odur. Geçmiş olsun bu toplum daha çok bu tip sorunlar yaşar.

|
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.