Şimdi Ara

5 yaşındaki çocuğun kafasını muşta ile deldi #KısastaHayatVardır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
7.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de yeni bir gün, şaşırdık mı. Hayır.

• Salarlarsa takip et diz kapagini kir. Seni de salacaklar yanlislikla oldu dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yaşındaki çocuğun kafasını niye delersin? Deli miymiş, bali mi çekmiş, hap mı atmış? Nereden baksan çok absürd bir olay. #İdamGelsinArtık

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt

valla bende senin gibi düşündüm.. her zaman olaylara tek taraflı bakmam.. ama bu olayı da mantıklı bir zemine oturtamadım..

hadi adamın düşmanı olsun 5 yaşındaki çocuktan ne ister insan ?

Allah korusun, 3 aylık bir kızım bir oğlum var böyle bir şey olsa; bırak adamı polise teslim etmeyi, adamı elimden polis alamazdı

• En beğenilen yoruma göre,ah partü gene iktidar olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Babasına bravo. Sözlerine bakılırsa herşeye rağmen soğukkanlılığını koruyabilmiş.

Başka türlü bunlar azalmaz.

Gerçekten takdir edilesi sabır.Benim çocuğuma muştayla vuracak ve ben onu yakalayıp polise teslim edeceğim.Kimse yapmaz kolay kolay.Çenesinde kırılmadık kemik bırakmam,dişlerini sökerim ve makatına iç organlarına kadar beyzbol sopası monte ederim.Net.

• quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

adam iyi ki öldürmemiş yakalayınca. büyük konuşmuyum ben olsam boğardım orada o piçi

Sen direk ödüllendiriyorsun hocam.

• Yahu arkadaşlar adamın dediğini okumuyor musunuz ? "İlk başta kapkaç zannettim oğluma vurduğunu görmedim" diyor. Açık konuşmak gerekirse şuradaki 10 kişiden 9 u o anda ne olduğunu anlamaz. Zira adam vurmuş ve kaçmış, bir kaç saniyelik olay çocuk bile ne olduğunu anlamadı muhtemelen.

Bir de bu işin içinde bir iş var diyenler var. Arkadaşlar Ceren Öztürk nasıl öldü hatırlıyor musunuz ? Devletin topluma saldığı bir katil bu kızı hiç tanımamasına rağmen takip edip bıçaklayarak öldürdü. Sadece öldürmek istediği için. Daha dün bir haber gördüm adamın biri kız kardeşini mutfakta oturup telefon kurcalarken gördüğü için bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü. Ne sebebi Allah aşkına ?

Adam kapkaç sanmış başta ne olduğunu anlayamamış, polise teslim edince yaranın derinliğini fark etmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saldırılan yavrucağın babası İbrahim Berk bir miktar meşhur ve zengin birisi. Rusyada "yalan makinesi" geliştirmesi yapıyor ya da öyle bir şeyin patentine sahip.

https://www.youtube.com/channel/UCfjPxcB6SarZJbWU_HX6fnQ

Burada youtube kanalı var 150 bin aboneye sahip. Ayrıca milyonlarca takipçisi ve abonesi olan birçok kişiyle de video çekmiş. Yani bu adamın bu işin pesini bırakma imkanı yok. Muhtemelen en iyi avukatları tutup bu itin en büyük cezayı almasını sağlayacaktır. Benim bu kadar param olsa açıkçası gider bu it dışarı çıktığı zaman (gerekirse 10 sene sonra) bu it için birkaç kalıplı adam tutar gecenin bir vakti kuytu bir köşede sıkıştırtıp belli aralıklarla dövdürürdüm. Madem ülke muz cumhuriyetine dönmüş biraz da haklı olanlar kessin raconunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne amaçla böyle bir saldırı gerçekleştirmiş anlam veremiyorum? Akli dengesi mi bozuk? veya uyuşturucu etkisinde falan mı?

Haberi okusaydın adamın olayı kapkaç sandığını söylemişler zaten...

• Net o... ..... Evladımın başına gelse katil olurum veya şahsıma yapılsa artık kim kimi gebertirse. Gözüm o an hiçbirşeyi görmez olur. .... evladı ş..........

Salarlar bunu şimdi kıza tecavüz eden asker gibi.

Toplum içinde ne psikopatlar ne sapıklar dolaşıyor kimbilir. .... böyle işin.

• quote:

Orijinalden alıntı: antylwa

Yahu arkadaşlar adamın dediğini okumuyor musunuz ? "İlk başta kapkaç zannettim oğluma vurduğunu görmedim" diyor. Açık konuşmak gerekirse şuradaki 10 kişiden 9 u o anda ne olduğunu anlamaz. Zira adam vurmuş ve kaçmış, bir kaç saniyelik olay çocuk bile ne olduğunu anlamadı muhtemelen.

Bir de bu işin içinde bir iş var diyenler var. Arkadaşlar Ceren Öztürk nasıl öldü hatırlıyor musunuz ? Devletin topluma saldığı bir katil bu kızı hiç tanımamasına rağmen takip edip bıçaklayarak öldürdü. Sadece öldürmek istediği için. Daha dün bir haber gördüm adamın biri kız kardeşini mutfakta oturup telefon kurcalarken gördüğü için bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü. Ne sebebi Allah aşkına ?

Yolda yürürken yere bakarak yürümek şart oldu bu muz ülkesinde. 2 saniye birisine baksak yan baktın cinayetine kurban gitmemiz an meselesi harikalar muz ülkesinde.

• 17 yaşında olan bir çoçuğun neden böyle bir şey yaptığını sorgulamak gerekiyor. Tamam kesip biçin ama böyle kesip biçilsin diyince tüm sorunlar hallolmuyor. Dereler gibi kan akıtsanda nedenleri bulanamadığı sürece assan da giyotinle başını kessende sadece caydırıcılık sağlamış olursun ama bunlar bitmez. He ABD'de idam varda ne oluyor? Yine aynı. Bu ülkenin köklü bir değişime uğraması şart. Bu gibi sorunlar elbette olacak ama artık üst üste yaşanan olaylar sonrası buna bir dur demekte gerekli.

• 5 yaşındaki bir çocuğun kafasına muşta ile vuran kişi idam edilmeli. Uyuşturucu satıcısı varsa ikiside idam edilsin. polis yakalıyor, milletin canı yanıyor, mahkemede serbest bırakılıyor, böyle kanun olmaz, bu kanunlar değişmeli. İdam gelsin, böyleleri direk asılsın.

• Böyle adamları hemen kısırlaştıracaksın ki ileride üreyipte kendine benzer bireyleri salmasın topluma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkunç bir şey. O durumda olsaydım o çocuğu parçalayabilirdim.

• Yorumlarda şöyle yapardım böyle yapardım diyen arkadaşlar, diyelim yakaladınız öldürdünüz, peki ya sonra ?

Adamın soğukkanlı kalıp polise teslim edebilmesi takdir edilmeli tabiki çok zor bir durum her insan sakin olamaz, o anki öfke ile cinayet işlese hayatının geri kalanı hapishanelerde çocuklarından ve eşinden ayrı geçecek,

Çocuğun durumu neyseki iyiymiş okurken korktum açıkcası bu arada adam cahilce bir şey yapıp hapsi boylamamış, hayatının geri kalanını ailesi ile mutlu bir şekilde geçirebilecek.

Herkes adalet istiyoruz diyor, ama adaletin sağlanması için gerekli koşullara uyan yok, hemen şöyle öldürürüm ailesinin kafasın böyle delerim,

insani gelişmişlik endeksinde neden kadar gerideyiz ( 50+ sıradayız )bir kez daha anladım

• Böyle şerefsizleri asmak lazim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.