Şimdi Ara

460 puanlık anadolu lisesinden temel liseye geçilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 11. sınıfım sizce geçeli miyim 12. sınıfta dershanelerin açtığı liselere. Bu liselerde beden eğitimi,müzik gibi dersler yok sadece test çözme yok. Bu liselerin bahçesi bile yok zaten. Haftada 30 saatmi ne birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobiobito -- 25 Şubat 2015; 19:47:38 >

• Ben de seninle aynı şekildeyim, okulun taban puanı benim girdiğim yıl 464-465 diye hatırlıyorum. Ben geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçmezdim
  • Okul koklu bir okulsa gecme butik dershanelere vb dene. Ama sonradan anadolu olduysa ya da oyle mezunlar dernegi vb yoksa ugrasma bosuna gec ozele ortalaman da yukselir hem.

Koklu dedigim: kabatas, iel, galatasaray, kadikoy vb vb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulunun eğitimi kötü mü? Değilse dershane tabanlı bir liseye geçmenin amacı ne? Dershanelerde de iyi eğitim verilmiyor zaten.
  • Up

• gecilir dostum devlet okulunda hocalarin derdi cekilmez

• fem lisesi ilk sene 6 mı 7 mi ne olacakmıs devlet katkısıda var max 4-5bine geliyor eğitim kalitesi için değer tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Bence geçilir yoksa pişman oluabilirsin eğer eksiğin varsa. Zaten 12.Sınıfı okuyucaksın dershanede. 12.sınıfta bir eğlence filan bekleme herkes kendi dalgasında sınava çalışacak o yüzden dershane daha mantıklı.
  • Özel ders almayacaksan geç. Devlet okulunda bir tane uyuz hoca gelse sinirini bozmaya yetiyor. 12 sınıfta öğretmenlerle kanka gibi olacaksın, sürekli hocaların çevrende olması iyi olur.
  • Usta devlet katkisi her ogrenciye her dershaneye olmuyor. Kura xekulcek cikanlara destek olunacak
    ben gecmeyi mantikli bulmuyorum.
    Bizim ojulda 22 jisi var 5 kisi felan gitti hocalar iyi
    birde t liselere asiri yuklenme var gibime geliyor oralarda egitim pek parlak olacak gibime gelmiyor benim

• İyi bir lisedeysen geçme. Daha çok vaktin olacak ama bütün vaktini zaten ders çalışarak geçiremeyeceksin zaten. Ortamını bozup bir de yeni ortama alışma süreci geçirme.
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    Dershane tabanli okullarda. Eğitim sadece lgs-ygs olarak verilecek sinavlar-projeler direk 100. Buda +40 puan demek onbinlerce kişinin önüne geçecekler

• Tobiobito kullanıcısına yanıt
    Dostum 3 farkli sehirde lise okudum ilki fen lisesiydi, ikincisi gittigim sehirdeki en iyi anadolu lisesi, ucuncusu de ortalama bi anadolubliswsiyd..okulun puani her gittigim yerde azalmasina ragmen hocalarin kalitesi artiuordu..

Cok sukur iyi bisey yaptim gecen sene..sana tavsiyem gidebiliyorsan git..devlet okulunun derdi cekilmez

• Vallahi çok derin mevzular. Genel olarak okuldan (arkadaş ders öğretmen) memnun değilsen geç. Beden müzik tenefüste bahçeye çıkmak ilk 3 sene güzeldir zaten son sene şu anki okulunda da bunlar çok olmayacak son sene. Ama sen bilirsin

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.