Şimdi Ara

Oyun indirme siteleri tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar acaba eski oyun serilerini (cod serisi, bf serisi, nfs serisi filan) indirebileceğim sınırsız hızda indirmek için bildiğiniz site varmı acaba? Torrent nedense interneti çökertiyor, bazı sitelerde turbobit ile indirme yaptırıyor oda hem yavaş hemde generatorlerde işlemiyor boyutu 20gb civarında olduğu için. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yabancı torrent sitelerinin pek alternatifi kalmadı hocam kimse düzgün sunucuda barındırmaz eski dosyaları. Ondan işte kalanlar da Turbobit gibi yerlerde yüklü olanlar. Torrent sorununu çözmenizi öneririm.

• Oyunindir.club var hocam, bir ara sık kullanırdım da şuan kullanmıyorum. Istediğiniz oyunları bu sitede bulabilirsiniz veya bulamayabilirsiniz.
  • TheSilentGhost-T kullanıcısına yanıt
    oyunindir . vip iyi hocam
  • Bu hayatta torrentten başkası yalandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKS2024Hedef15000

Bu hayatta torrentten başkası yalandır

benim içinde öyledir ama nedense aynı hızda torrentten indirirken internet kullanılamaz hale geliyor telefondan wp mesajı bile gönderemiyorken, normal dosya sunucularından indirirken diğer yandan internettede takılabiliyorum. Ne alaka onuda çözebilmiş değilim. Hattım vdsl2 35/6 kullanıyorum. 1 aya fiber gelecek bakalım onda değişiklik olacakmı?

• Sağlam indir var
  • gog-games com => önce bu siteye bak
    steamunlocked net
    cs.rin.ru/forum/ => bu siteyi de yabanci sitelerde ovuyorlar.ama ben daha birsey indirmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meradz -- 5 Ağustos 2021; 15:31:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meradz

gog-games com => önce bu siteye bak
    steamunlocked net
    cs.rin.ru/forum/ => bu siteyi de yabanci sitelerde ovuyorlar.ama ben daha birsey indirmedim.

Vay hocam, ne zamandir uzuluyordum goodolddownloads yok oldu diye, tekrar mi acmislar? Cok sevindim haber etmene, gel opecem.  

• torrent

• Zuko kullanıcısına yanıt

onlarinda ayri igg games diye siteleri varmis ama pek guvenilir olmadigini soyluyolar. ben gog gamesi baya sevdim

• quote:

onlarinda ayri igg games diye siteleri varmis ama pek guvenilir olmadigini soyluyolar. ben gog gamesi baya sevdim

github sayfalarinda soyle yazmislar hocam: A fork of Good Old Downloads' "GOG Games" project. (https://github.com/MachineGunnur/GOG-Games)

Eski sitelerinde google drive'a yukluyorlardi ondan sorun oldu galiba, dava falan acilacak diye kapatmislardi siteyi, cok ama cok guzeldi. Gog-games de ayni tasarima sahip, ayni sekilde guzel gibi duruyor, deneyecegim.

IGG tanidik geldi ismi ama nereden hatirlayamadim. Oyun indirme siteleri tavsiyesi?  Ona da bakarim bir ara ama gog oyunlari gibi durmuyor, cod falan da var. Gog'un avantaji cracksiz olmasi. Oh mis. Oyun indirme siteleri tavsiyesi? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 5 Ağustos 2021; 17:40:53 >
  • quote:

gog-games com => önce bu siteye bak
    steamunlocked net

hocam bütün siteler gerçekten güzelmiş. gog gamesde galiba crack yok? bide cod serisi yada crysis remastered filan yok acaba sebebi nedir? bunları bulamadığım için ikinci siteden indirmeye başladım. ikinci sitede güzel ordan başladım indirmeye şuan sınırsız hızda. Yalnız ilk sitenin tasarımı çok hoşmuş gerçekten arkadaşın dediği gibi. Dahada geliştirilebilir diğer sitelerde feyz alsa güzel olurdu gerçekten.

• UberFahrer kullanıcısına yanıt

hocam gog-games deki oyunlar gog.com da satilanlardan olusuyor.ordaki oyunlar drm-free olarak gectigi icin kopyalanip kullanilabiliyor.her istenilen oyun yok ama kurulum dosyalarinin el degmemis gog.com daki gibi oldugu soylendigi icin bana guvenli geliyor bu site

• quote:

hocam gog-games deki oyunlar gog.com da satilanlardan olusuyor.ordaki oyunlar drm-free olarak gectigi icin kopyalanip kullanilabiliyor.her istenilen oyun yok ama kurulum dosyalarinin el degmemis gog.com daki gibi oldugu soylendigi icin bana guvenli geliyor bu site

Oyun indirme siteleri tavsiyesi?

Hocam steam unlocked sitesini bayadır kullanıyorum ama son iki indirmede nedense durup iptal oluyor. Sonrada tekrar devam et diyince hata verip tekrar sunucuya bağlanmak için izin istiyor ama izin isteyincede gördüğün gibi tarayıcıyı açıp 410 gone hatası veriyor. Bu hata yüzünden hem fh4 60gb indirmem boşa gitti hemde grid oyunu 53 gb iken 48e gelince boşa gitti. Ne yapabilirim bu konuda? Yoksa başka sitemi kullanayım?

• Fitgirl'den indir torrent en iyi indirme yöntemi
    Qbittorrent kullan göndermeyi 10kb'ya al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2021; 11:34:45 >
  • Şimdi inceliyorum yalnız bir konuda takıldım. Grid 2019 indirmek istedim mesela aramaya yazdım ama grid ultimate edition çıkıyor. Bu ultimate sürümun içinde hem 2019 hemde diğer versiyonlarmi var şimdi?
  • UberFahrer kullanıcısına yanıt
    O oyunu bilmiyorum hocam detaylarına bakın yada yorumlara.
    Ultimate sürümler genelde full dlc'li demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2021; 12:22:11 >
  • Tamamdır buldum grid 2019un pre paketlisi ve tüm dlclerini içeriyormuş. Torrent olmadan jdownloader ile indirmeye çalışan olmazsa torrent denerim. Nedense torrent ile indirince net çöküyor kimse internete giremiyor upload olmamasına rağmen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.