Şimdi Ara

4500 lira civarında araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 4300 liraya kadar araba alacağım, sizce ne almalıyım, yakıtı az olmalı, parçası bol olmalı, tutulan bir araba olmalı, üniversite öğrencisiyim kısaca öğrenci işi olmalı... Kafamda bir kaç model var ama yakıtları konusunda endişeliyim, mesela flash kullandım bugün çok güzel ve keyifliydi daha önce renault 11 gtl aracım vardı benim ki 1.4'tü, flash benimkinden daha güzeldi ve seriiydi. Ford taunuslar nasıl sizce arkadaşlar? hakikaten çok mu yakıyor, tofaştan da mı fazla yakıyor? görüşlerinizi bekliyorum

• git bi tane akbil al içine 4500tl yukle daha hayırlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irun_Each_Team

git bi tane akbil al içine 4500tl yukle daha hayırlı olur

evet benim canım vatandaşlarımın ter kokusu ,ayakta tutunma çabaları ,duraklarda sürünmek...
    +
    bu arkadaş 3.000 e alıp 4.400 tl ye bir tane flash sattı şimdi gidip gene flash alıcak onuda satmayı düşünüyor ama her zaman temiz flash gelmez öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESUT52_34 -- 6 Ekim 2011; 23:56:12 >
  • sen tempra alıp alavera yapan kişi değilmiydin
  • Araba önerisi isteyenlere otobüs tavsiye edenleri anlamıyorum. Her gün 500T ile okula gidip geliyorum. Trafik olunca 2 saate yakın yol sürüyor. Kalabalıkta ve ayakta inanın çekilmiyor. Biri ter kokuyor, biri suratınıza öksürüyor... Yani bunlar hergün olmasa da kalabalık ve ayakta girmek gerçekten zor. Arkadaş araba için tavsiye istemiş, tavsiye vermeyecekseniz mesaj atmayın. O fiyata en basitinden lpg li broadway alınabilir diye düşünüyorum. Yada r21 ve r25 lere bakabilirsin. kliması olanlar var ve 93 94 model.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-klimali-1994-manager-58885633/detay/?

• quote:

Orijinalden alıntı: kestamit

Araba önerisi isteyenlere otobüs tavsiye edenleri anlamıyorum. Her gün 500T ile okula gidip geliyorum. Trafik olunca 2 saate yakın yol sürüyor. Kalabalıkta ve ayakta inanın çekilmiyor. Biri ter kokuyor, biri suratınıza öksürüyor... Yani bunlar hergün olmasa da kalabalık ve ayakta girmek gerçekten zor. Arkadaş araba için tavsiye istemiş, tavsiye vermeyecekseniz mesaj atmayın. O fiyata en basitinden lpg li broadway alınabilir diye düşünüyorum. Yada r21 ve r25 lere bakabilirsin. kliması olanlar var ve 93 94 model.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-klimali-1994-manager-58885633/detay/?

hocam bu R21 lerin parça sıkıntısı veya çok arzası varmı ya ? parça fiyatlarnıda merak ediyorm bilgilendirrsen sevinirm

• optima-menager-concorde bunlardan uzak dur parçası bulunmaz cok yakar. hele bi manager vardı bende 2 güne bi yolda bırakırdı beni. dört dörtlük concordelerin fiyatıda senin ayırdığın bütçenin 2 katı. sana en güzel broadway gider kardeşim öğrenciymişsin işte az yakar çok kaçar parçası ucuz heryerde bulursun. yanlışlamaya spring modelinden alma onlar en boş olanları. şimdi tofaş al diyecem onlarda çok yakar. dizel olsun dersen 84 audi-jetta-golf bunlara bak. az yakar parçasınıda hurdacılarda çıkma bulursun. daha önce çok araba alıp sattım. sana tavsiyem satabileceğin arabaları al. ben broadwayı aksam alıp ertesi sabah sattığımı bilirim peynir ekmek gibi gider. arabayı alırsın allah esirgesin bi hastalık olur bişey olur satmak zorunda kalırsın flash para etmez menager para etmez ama broadweyi çok kolay satarsın ideal bi araç.
  • Sorunlu hangi arabaya binerseniz binin, bu broadway de olabilir, masraf da çıkarır yolda da bırakır. Evet broadway parçası bol vs ama sonuçta problemlisi de denk gelebilir ki bize denk geldi. Yolda sürekli hararet yapar ve bazen de yolda bırakırdı. Sonuçta 20-25 yaşında araba. Elbette birşeylerinin elden geçmesi gerekir. Her 5000 civarı araba önerisine broadway yada kuş serisi önereceksek zaten yeni başlıkların açılmasına gerek yok bence..

Benim önerim temiz, uygun fiyatlı bir tane r21 bulup, eksik gördüğün kısımları yavaş yavaş toplaman. 4 cam otomatik, klima vs gerçekten güzel arabalar.

http://forum.donanimhaber.com/m_9751784/mpage_1/key_/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_18041734/tm.htm

• renault flash öneririm.
  • Kesinlikle broadway parçası boldur, herde yaptırabilirsiniz, yakıtı az. R21 grubunu tavsiye etmem parçaları çok sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

sen tempra alıp alavera yapan kişi değilmiydin

ne temprası arkadaş ben hayatımda tempraya binmedim öğrenciyim ben, karıştırdın galiba!
  • beyler arabayı aldım, eminim çok beğeneceksiniz, flashlara baktım durdum ama parama ve gönlüme göre temiz bi flash bulamadım, internette bi tane 205 buldum gidiyim görüyüm bi dedim, arabayı görür görmez aşık oldum, gti görünümlü, kıpkırmızı, tertemiz bi araba, tek sorunu 1.1 olması ve muayenenin bitmiş olması yalnız çekişi o kadar az değil hem yarış yapacakta değilim az yakar işte, muayene masraflarını da düştüm, araba modifiyeli, sadece ses sistemi yok ama sony nin çok güzel bir mp3 çaları var 1992 model lpg si ruhsata işli 4bine aldım, ustaya gösterdim benim renoya bakan bi usta vardı, motoru senin renodan daha iyi dedi, kaportacıya gösterdim arabanın şasisi 10 numara kazası yok değişen filan yok güzel araba dedi :) dün teslim alıyodum ama notere yetişemedik, pazartesiye kaldı

arabanın görüntüsü şöyle bi fikir olsun diye link veriyorum:
    http://www.itusozluk.com/gorseller/peugeot+205/103018

• hayırlı olsun.
    91 modelini 4 yıl kullanmıştık. Masrafsız bir arabaydı. tek sıkıntısı 1100 motoruydu. ama yakıt olarak üzmez.
  • işte benim 205

• bu da arkadan

• beğendim arabanı hayırlı olsun kazasız belasız inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-masrafsiz-1994-lx-alarmli-ihtiyactan-satilik-60299593/detay/

bunlar daha iyi olmazmi

aslında düşünmedim değil favoları ama ankarada düzgün bişi bulamadım. her araba öyle resimlerde göründüğü gibi tertemiz olmuyo. 205 i gördükten sonrada düşündüğüm bütün arabaları sildim aklımdan, çünkü 205 gerçekten ruhu olan bi araba, daha önce hiç bir arabaya karşı duymadığım heyecanı duyuyorum yarın ona sahip olacağımdan dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kestamit

Araba önerisi isteyenlere otobüs tavsiye edenleri anlamıyorum. Her gün 500T ile okula gidip geliyorum. Trafik olunca 2 saate yakın yol sürüyor. Kalabalıkta ve ayakta inanın çekilmiyor. Biri ter kokuyor, biri suratınıza öksürüyor... Yani bunlar hergün olmasa da kalabalık ve ayakta girmek gerçekten zor. Arkadaş araba için tavsiye istemiş, tavsiye vermeyecekseniz mesaj atmayın. O fiyata en basitinden lpg li broadway alınabilir diye düşünüyorum. Yada r21 ve r25 lere bakabilirsin. kliması olanlar var ve 93 94 model.

500T mi berbat ötesi bir hat hafta içi ayrı bela hafta sonu ayrı neyse ki artık eskisi kadar sık kullanmıyorum araba almak için 500t den daha geçerli bir sebep olamaz.

• O fiyata alınabilecek en sevimli en güzel aracı almışsınız , ayrıntılı ve iç resimlerini , yakıt ve parça değerlerini heyecanla bekliyoruz..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.