Şimdi Ara

4500 lira civarında araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EL_MARIACHI

quote:

Orijinalden alıntı: kestamit

Araba önerisi isteyenlere otobüs tavsiye edenleri anlamıyorum. Her gün 500T ile okula gidip geliyorum. Trafik olunca 2 saate yakın yol sürüyor. Kalabalıkta ve ayakta inanın çekilmiyor. Biri ter kokuyor, biri suratınıza öksürüyor... Yani bunlar hergün olmasa da kalabalık ve ayakta girmek gerçekten zor. Arkadaş araba için tavsiye istemiş, tavsiye vermeyecekseniz mesaj atmayın. O fiyata en basitinden lpg li broadway alınabilir diye düşünüyorum. Yada r21 ve r25 lere bakabilirsin. kliması olanlar var ve 93 94 model.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-klimali-1994-manager-58885633/detay/?

500T mi berbat ötesi bir hat hafta içi ayrı bela hafta sonu ayrı neyse ki artık eskisi kadar sık kullanmıyorum araba almak için 500t den daha geçerli bir sebep olamaz.

Malesef 500T. Bazen o kadar dolu geliyor ki binemiyorum...

4500 lira civarında araba

• hayırlı olsun tam koleksiyonluk araç allah kaza bela vermesin.çok merak ettim 1.89luk bir adam sığabilirmi aracın içine ?.kesinlikle küçümsemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın.
  • Hayırlı olsun çok hoşuma gitti araç ya, muayene masrafları ne kadar tutacak acaba bir de yakıt sarfiyatı nasılmış acaba bilginiz var mı?
  • son sahibi sensin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdnzkrks

hayırlı olsun tam koleksiyonluk araç allah kaza bela vermesin.çok merak ettim 1.89luk bir adam sığabilirmi aracın içine ?.kesinlikle küçümsemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın.

kardeşim ben 1.85 boyundayım çok çok rahat sığıyorum hatta moda girip gömülerek oturuyorum dışarıdan küçücük görünüyomuşum, gerisini sen düşün, ayrıca geçen gün arabaya, biri çok kilolu olmak üzere (abartmıyorum en az 100) 6 kişi bindik :D çekişte filanda bi problem olmadı, sardırdım angaranın yokuşlarına bana mısın demiyo :D herkese benden tavsiye, alın arkadaşlar güzel araba ama dikkat edin gerçek gti almayın yakıtına yetişemezsiniz 1.9 motor, benimki 1.1 motor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Hayırlı olsun çok hoşuma gitti araç ya, muayene masrafları ne kadar tutacak acaba bir de yakıt sarfiyatı nasılmış acaba bilginiz var mı?

teşekkür ederim kardeşim, Allah herkese bu zevki nasip eder inş. Yalnız o jantlar yok şuan çok değişik olaylar oldu, bu jantları veremem abimin dedi, ben sana 15 takıp vercem dedi, kaldırır mı filan dedim, çok fazla etkilemiyo dedi ama ben kötü ihtimalleri düşünerek B planını hazırladım, eğer jantları kaldıramazsa onları verip 14 lük jant lastik alcaktım, düşündüğüm gibi de oldu, çok tatlı bi jant takmış araba çok güzel görünüyodu ama o da ne geniş taban(195 lik) ince yanak lastik var arabanın kaldıramaması bi yana teker sürekli sürtüyo, 1.1 motor arabaya 15 lik jant, araba 4 vites, düz yolda 3 ten yukarı çıkamıyorum, kalkışlar rezillik, süspansiyon ve konfor namına hiç bişey kalmamış, kütük gibi olmuş en ufak çukurda ınanılmaz bi sarsıntı ve takır tukur sesler, viraja girdiğimde sürtünme artıyo ve acı acı lastik kokuyo, ha bi de lastikler kış lastiği ve vakumlu! araba gitmiycem diye ağlıyo resmen, acayip yakmasına da hiç değinmiyorum. Aldığımın ertesi günü hemen tanıdık jant&lastikçiye gittim üstündekileri verdim 14 lük jant ve bildiğimiz normal lastik taktık, bu da çok güzel görünüyo, inanılmaz bi değişim, araba resmen oh be dedi, sonra yine tam istediğim gibi olmayan gaz ayarını yaptırdım, dün unonun eline verdim 140 ı gördüm, çok güzel oldu, yakıtıda acayip derece de düştü depo boşa yakınken 45 liralık gaz aldım 150 km yol yaptım 1,5 ışık söndü tahminen şehir içinde basmaca vaziyette maksimum 19 kuruş yakar. basmazsan çok çok düşürebilirsin 17 lere filan çok rahat iner ki, sıfır dizel arabalar 20 kuruştan aşağı yakmıyo. Kaç gündür yağmur yağıyodu bi temizliğe giremedim, bugün yağmıyo, pasta cilasını çekmeye gidiyorum şimdi, ondan sonra fotoları ekleyeceğim arkadaşlar. araba bana muayenesiz haliyle 4500 e geldi, muayeneyle de taş çatlasın (tutmaz ama) 5 bine mal olsun diyorum, nette temiz ve modifiyesizlerine 6 bin istiyolar, çok zevkli bi arabam oldu, çok sevimli :) bazen sarılasım geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: churchill_qkhan

son sahibi sensin artık

hiç sorun değil kardeşim, eğer Allah nasip ederse bu sene okul bitiyo, inş hakimlik savcılık sınavınıda kazanırsam seneye tek kapı e46 kasa 3.20 çekeceğim inş. O zaman hiç satmam, bana yükü ne sanki, az önce yukarıda bi arkadaşında dediği gibi koleksiyon aracı olarak iyice restore eder haftasonları binerim :) bakıp bakıp üniversite yıllarımı anımsarım :D
  • taze taze yeni resimler çıktı arkadaşlar, bugün çekildi, fotolardaki tarih yanıltmasın

BUNLARDA BAHSETTİĞİM 15 JANTLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: ally_0607

taze taze yeni resimler çıktı arkadaşlar, bugün çekildi, fotolardaki tarih yanıltmasın

Hayırlı olsun. O sol çamurluktaki yapıştırma mı? Yoksa isteyerek mi yaptınız? Yada altına boya vs işlemi mi gerekiyor.

Güle güle kullanın. Ben de bu aralar 4000 civarı R21 bakıyorum
  • hella flush diyoruz ona. çarığı çürüğü ört pas etsin diye yapıştırmak moda oldu.
    bu arada sağ kapı düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadence_fxs -- 16 Ekim 2011; 0:33:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto

Sanırım satmaya karar verdiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gti-gorunumlu-asi-ve-kirmizi-sitenin-en-guzeli-61709298/detay/#

4 bine al 7 bine sat 3 gun sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: madeinturkey

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gti-gorunumlu-asi-ve-kirmizi-sitenin-en-guzeli-61709298/detay/#

4 bine al 7 bine sat 3 gun sonra.

keyfe keder satıyordur

• quote:

insan bu al-sat işine öyle bir alışıyoki, ilana koydum ama fiyattanda anlaşılacağı üzere keyfe keder :) bayramda antalyaya gideceğim bunla, bayrama kadar satılmasın istiyorum o yüzden, bayramdan sonra birazcık indireceğim fiyatı

• tebrik ederiim 5 6 ay sonra 10 milyarlık araban olur kanımca
  • becerebiliyorsa helal olsun, ekonomimizin böyle genç girişimcilere ihtiyacı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kestamit

http://www.memurum.biz/2011/07/661-bin-vatandasa-vergi-surprizi.html

sorun değil neyse vergisi veririz artık :)
  • arjadaşlar arabayı sattım, yeni bi araba arıyorum
  • broadway flash yada samara.daha bu arabalar içinde yedek parçası varmıdır çok yakar gibi sorma lütfen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.