Şimdi Ara

Ducato otomatik vites kullanıcı yorumları ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 2023 model otomatik vites Fiat Ducato almak niyetindeyim ağır işte kullanacağım. Şanzımanı ve motoru hakkında yorumları merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler... Ducato otomatik vites kullanıcı yorumları ? Ducato otomatik vites kullanıcı yorumları ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Agir işten kastiniz araci haddinden fazla yuklemek ise tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa mesafe düz ayak bir güzergahta minibüs yani dolmuşta kullanmayı düşünüyorum ortalama 2 ton yükle çok fazla dur kalk yaparak kullanılacak. Otomatik şanzımandan sorun yaşar mıyım diye korkuyorum...

• Akgun3535 A kullanıcısına yanıt

Insan tasinacaksa sorun yasatmaz yag bakimina dikkat et yeterli bende insaat malzemeleri 3-4 ton tasiyacan zannettim. Peugeot j9 kullaniyorlar hala tika.basa doldurup köylerde tasiyorlar dayaniyor.

• Tork konvertörlü tam otomatik şanzıman olması lazım bunda. Aracın alacağı yük maksimum 1800-1900 kg civarı zaten.

Bizim Master'lardan birini yenilemeyi düşünüyoruz. Bu araca da kağıt üzerinde baktık, biraz araştırdık. Bayiler takasa öncelik verip elimizdeki aracı ölü fiyata alma derdinde. Yoksa 1 yıla varan sürelerden bahsediyorlardı. Sıfır araç temimindeki problemlerden yenilemeyi biraz erteledik.

• Otomatik vites Mercedes Sprinterlar sorunsuz çalışıyor dolmuşlarda ama fiyat sorunu yüzünden sprintere da yanasamiyorum. Ducatoda tam otomatik tork konvertörlü ZF 9HP48 serisi şanzıman var diye biliyorum ama bu şanzımanın dayanıklılığı konusunda emin olamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zf sanziman u

Iyidir kac yildir dailylerde kullaniyorlar baya da tutuluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.