Şimdi Ara

4200 TL PHILIPS 55PUS7303

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDIT: Ürün gittigiyorda 4200 TL şuan 50 de bonus veriyor.https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-55pus7303-12-55-139-ekran-3-tarafli-ambilight-ultra-ince-4k-uhd-led-android-tv-374461330

Arkadaslar va panelli, direkt ledli Philips turkiye garantili televizyon hepsiburada da 4047 TL ye inmis. TV yi takip ediyordum simdi siparisi verdim ilgilenenler bir baksin.
    https://www.hepsiburada.com/philips-55pus7303-12-55-139-ekran-4k-ultra-hd-smart-led-tv-pm-HB00000BDNK6

edit: Hepsiburada da 4047 tl ye satan satıcı ürünü kaldırmış fakat kendi sitesinden 4159 tlden alınabiliyor.
    https://www.arcesdtm.com/urun/philips-55pus7303-12-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 18 Kasım 2018; 14:31:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peşin alımda 50tl ing indirimi ve 20 yada 25 tl kupon vardı onları sayarsak 3975 e gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat güzel ancak yeni seriler 50Hz galiba , eskiden pus65xx bile 100Hz idi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

fiyat güzel ancak yeni seriler 50Hz galiba , eskiden pus65xx bile 100Hz idi...
    Aynen televizyon 50 hz. 100 hz en uygunlar sanirim min 6000 mertebesinde

• aynı paraya sony de var hocam ama bir bakın istersiniz.
  • sony daha iyi mi? birde a101 de toshiba var 49 inç toshiba var ancak 4k yok değilmi
  • Özelliklere ve döviz kurlarına göre iyi fiyat. Döviz kuru böyle olmasaydı 2018 serilerini Bu fiyatlara bakıyor olacaktık. Bence fp ürünü ihtiyacı olan için ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

sony daha iyi mi? birde a101 de toshiba var 49 inç toshiba var ancak 4k yok değilmi
    Amazon tr takip ediniz. Toshiba 4k u7763 serisine stok giriyor arada. 2300 tl. 49''

• Geniş bir odadan izlenecek ve yan açılardan da seyretme ihtimalide varsa VA panel tavsiye etmiyorum çünkü renkler soluyor yan açılardan izlemede. VA 100 hz tv'imi pc'ye bağladım çok iyi oldu, salonada IPS tv aldım o da salona çok iyi oldu.
  • Ambilight candır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 ay önce 3500'e 55PUS6703 almıştım. 300 TL'de philips kampanyasından aldım 3200 TL'ye geldi. Bilerek smart aldım ki zaten Android güncellemesi vermez veya 1-2 seneye google play mağazası philips için yüksek kalırda indirmek için uyum sağlamaz diye yanına android box yapıştırdım. Bendeki 6703'te 3 ambilight'lı ve philips hue v3 ev sistemim var. Müthiş uyum sağlıyor senkronizasyon ile tv izlemek muhteşem.

Yani demem o ki bu rakam bu tv için normal. Eğer firsatayaginageldi kampanyası bitmediyse 300 TL de ordan alırsınız 3650-3700'lere gelir tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 25 Eylül 2018; 0:32:10 >
  • emsal lg marka ürünlerle benzer fiyatlarda, Samsung'lara nazaran uygun fiyat. a+ enerji seviyesi olması bana göre güzel bir artı

tek korkum daha önce hiç philips kullanmadım. çabuk bozulur mu, servisi nasıldır, ambilight güzel bir şey mi?

• Bu philipse bulaşmayın arkadaşlar heleki o menüsü adamı kanser eder smart özelliğini kullanabilen zaten direk cennete giriyor.Android tvlerini kullanmadım ama evde smart televizyonu var Allah düşmanıma vermesin o derece.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam harici uydu ve android box alırsınız problem kalmaz.

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    4.500 tl tv alıp üstüne masraf yapmak olmuyor o kadar para veriyosam hakkını vermesi lazım

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Bunların ne fark ı varki 7303 den?

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Saphi öyle olabilir ancak android gayet akıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Bunların ne fark ı varki 7303 den?
    Daha üst modeli kardeşim.Fazla araştırmadım ama kesinlikle birkaç özelliği daha iyidir.İllaki philips alacağım dersen iyi araştırmanı öneririm.
  • 4600 olmuş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.