Şimdi Ara

4200 TL PHILIPS 55PUS7303 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekdellal

Ambilight candır
    değildir, kimisine göre gereksiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, eve yeni bir televizyon almam gerekiyor yeni yeni araştırıyorum, hafta sonu mağazaları gezdim, her satıcı başka şeyler söyledi kafam allak bullak oldu. Philips görüntü kalitesini çok beğendim, satıcı bu android kendisi devamlı güncellemesi gerekir filmleri açmaz ama samsung tizen kullanır her şeyi açar dedi, almak için belirlediğim modeller philips 49pus7803, samsung 49nu7500, 50nu7400
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Araştırdım 7803 edge ledmiş kalsın. 7303 daha iyi.

• akten kullanıcısına yanıt
    Film açmaz ne demek ya? Saphi yi bilmiyorum ancak android çatır çatır açıyor. Smart çok önemli ise webos al.

• Hepsiburada da 4047 tl ye satan satıcı ürünü kaldırmış fakat kendi sitesinden 4159 tlden alınabiliyor.

https://www.arcesdtm.com/urun/philips-55pus7303-12-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv
  • acele etmedik fırsat kaçtı
  • Bu televizyon geçen ay 3800e kadar indi.

Philipsten uzak durun bir üst modeli olan 55pus7503 ü aldım sanırım bu seri komple hatalı 3. Kez değişim raporu bekliyorum. Ötesini siz düşünün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebep? toz mu?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    1. Toz panel içerisinde oldula fazla vardı konu açtım.
    2. Toz ve kırık panel ile birlikte alt bölümde kayma vardı
    3. Yine toz :)

Baya toz olmayan televizyon arıyoruz şuan tp visions ile nerdeyse ben Evkurdan aldım belki orada kötü ürünler vardır artık iade edip şansımı 8503den denicem veya pos9002 almak istiyorum belki düzgün bir şey bulurum.

Ben bu asalaklar yüzünden gidip 2500 tl yakın hue yatırım yaptım televizyon hoşuma gidiyor hiç bir problemi gerçekten yok android te çok iyi benim taktığım tek konu panel içerisinde tozların olması demek ki üretim bandında bir problem var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anladım geçmiş olsun.
  • Takip

Ben de 55pus7303 takip ediyorum, hem VA panel olması hem de Direct Led olması önemli avantaj ama, toz sorunu kronik mi şimdi kıllandım ben de....

Üst modeller ya ips yada edge led... O yüzden şu an en uygunu bu gibi geldi...

• merhaba,
    Ben de 6 yıllık 47 inch Philips televizyonumun bozulması sonucu 55 inch 4k tv arayıslarındaydım. Her ne kadar Philips cok cektirdiyse de (son 8 ayda iki arıza, her biri icin 500 tl tamir parası), yine de fiyatı dolayısıyla pus73030 ya da 6703 modellerine bakıyordum. Dun teknosa'da sony'nin bir modelinde de indirim vardı, ancak ben alasaya kadar fiyat arttı. Bugun ise hic dusunmedigim halde amazonda sunu buldum: Samsung 55nu7500, 4200 tl.
    https://www.amazon.com.tr/Samsung-NU7500-Ekran-Curved-Ultra/dp/B07FPZCJSF
    Amazon gecen hafta da bu modelin 49'' unu 3200'e satmıstı. Bu fiyata 55 ekran arayanlar icin oldukca cazip bir secenek su an.

• Üst model bir TV ile yan yana koyduğunda renklerin çok kötü olduğunu anlıyorssun.
  • Arkadaşlar Philips alırken dikkat etmek lazım.

Yani şöyle toz olayını annem görmedi anlamadı bile servis dahi ilk bakışta anlamadı ben tek tek gösterdim.

Üretim bandı olarak sıkıntılı olabilir bu yüzden testleri çok iyi yapın ve servis gelmeden televizyonu sakın ama sakın açmayın bırakın servis gelsin açsın.

Ayrıca servis siz kağıdı imzalayana kadar beklemek zorunda o yüzden servise test yapıcam diyin zaten videolar genelde 2*3 dakika iyice inceleyin toz zerreleri bazen çok küçük olabiliyor ölü piksel gibide durabiliyor.

Onun haricinde 7303 ve 7503 konusunda sağlam televizyon bulursanız kaçırmayın HDR otomatik algılıyor ben sevdim beni tatmin etti x markanın v.s v.s kıyaslamaya girmem sonuçta 200.000 tl mercedes te var bmw'de ikisinin hazzı başka bende ambilight hastasıyım diğer hue ürünlerimle güzel çalışıyor ama dediğim gibi sağlam televizyon gelmesi lazım.

Ayrıca 4K performansı beni oldukça tatmin etti daha öncede farlı konularda yazdım 80-90 GB filmleri sorunsuz açabildim Nas'tan çekmeme rağmen.

Android konusuda beni oldukça tatmin etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Ürün gittigiyorda 4200 TL şuan 50 de bonus veriyor.
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-55pus7303-12-55-139-ekran-3-tarafli-ambilight-ultra-ince-4k-uhd-led-android-tv-374461330
    55PUS7503. İle fark nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

1. Toz panel içerisinde oldula fazla vardı konu açtım.
    2. Toz ve kırık panel ile birlikte alt bölümde kayma vardı
    3. Yine toz :)

Baya toz olmayan televizyon arıyoruz şuan tp visions ile nerdeyse ben Evkurdan aldım belki orada kötü ürünler vardır artık iade edip şansımı 8503den denicem veya pos9002 almak istiyorum belki düzgün bir şey bulurum.

Ben bu asalaklar yüzünden gidip 2500 tl yakın hue yatırım yaptım televizyon hoşuma gidiyor hiç bir problemi gerçekten yok android te çok iyi benim taktığım tek konu panel içerisinde tozların olması demek ki üretim bandında bir problem var.
    Enteresan bende de 49pus6101 var. ekranın içi toz doldu. ilk defa bir tv de böyle bir şey başıma geliyor. Servis tv yi götürüp temizledi. İçerisinde alt kısımda daha iri bir toz parçasıyla geri getirdi. artık önemsemiyorum. bendeki model alt serilerden, ucuz olduğu için böyle odluğunu sanıyordum. demekki ucuzdan pahalıya tüm modelleri kalite problemi içeriyor

• Hocam samsung 55 nu7400 11.11 de 4250 ye falan alınıyordu. Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Birde bir sorum var 55 nu 8000le 7400 arasında niye bu kadar fiyat farkı var, değer mi?

• uzun zamandır 55pus7002 kullanıyorum. çok memnunum
  • cheem kullanıcısına yanıt
    7303 direct led, 7503 edge led.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.