Şimdi Ara

407 mi Passat mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
13.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar dediğim gibi 407 mi Passat mı ama tabi ki kendim için sormuyorum amcam alacak. İnşallah en yakın zamanda kendim için de sorarım. Sitede biraz VW ile Peugeot arasında çekişme var ama lütfen buna cevap verirken marka yanlısı olmayın.

• Marka yanlısı olmamak elde değil bir tarafta Alman kalitesi diğer tarafta Fransız 2 aracıda kullandım kesinlikle Passat.
    1-İşçilik olarak hemen hemen aynı düzeydeler
    2-Motor performansı ve yol tutuş kesinlikle Passat 407 beşik gibi sallanıyor güven hissi vermiyor
    3-Sağlamlık-malzeme kalitesi ve iç mekan genişliği Passat

Bunlar benim kendi izlenimlerin ancak arabayı alacak kişi kesinlikle test etsin sonuçta zevk işi ama Passat 2 gömlek üstün
  • HEr yönden Passat kesinlkle çok üstün o kdar üstünkü artk bazı dergiler Mercedes c serisi ile passatı karşılaştrmaya başlıdılr sğlamlık , konfor,iç malzeme kalitesi passatın çok farklı

Passat başlı başına karizma ve ağır duruşlu bi araçtr yol tutuşu güven hissi perfonması passatı ön planı çıkartr

407 ise daha sportif bi araç bir çokh konuda passatn yanına yaklaşamzkn fiyatına görede tercih edilebilck bi araç zevk meselesi ama bi 407 asla passatla boy ölçüşemez marka taraftarlığı deil gayet objektifim git kendın sor soruştur iki galeri dolaş görüş al sorada iki aracın kıyaslamasını kendın yap farkı zatn görürüsn

O sınıfta zatn Passat bilindiği gibi otoritelr tarafndanda en iyi seçilmştr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcasper -- 18 Mayıs 2007; 22:36:23 >
  • iyi güzel de neden aynı konuyu her iki bölüme de açtın.
    zaten her iki bölümün okuyucuları da birbirlerinin konularını okuyor ve yorumluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

HEr yönden Passat kesinlkle çok üstün o kdar üstünkü artk bazı dergiler Mercedes c serisi ile passatı karşılaştrmaya başlıdılr

o zaman yakında rolls royce ile şahini kıyaslamaları da yakındır, otomotiv dergiciliğinde bir devrim bu!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

iyi güzel de neden aynı konuyu her iki bölüme de açtın.
    zaten her iki bölümün okuyucuları da birbirlerinin konularını okuyor ve yorumluyor.

O dediğinizi tahmin etmemiştim iki yere de açayım dedim.
  • Volkswogenin artk bazı konularda kendini aştığını vurgulamak içn sölemiştm eğer polo yuda üretmese Vwgen üst sınıf Araç üreten markalarn arasında yerini alır

Rolls royce- Şahin Flan Komik olma............. Bu karşılaştırmaları yapanlar Dünyaca ünlü alman otomotiv dergileri otomoto değil

quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

HEr yönden Passat kesinlkle çok üstün o kdar üstünkü artk bazı dergiler Mercedes c serisi ile passatı karşılaştrmaya başlıdılr

o zaman yakında rolls royce ile şahini kıyaslamaları da yakındır, otomotiv dergiciliğinde bir devrim bu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcasper -- 20 Mayıs 2007; 12:00:57 >

• Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler amcam dün itibariyle VW Jetta 1,4 TSI 170 HP Comfortline aldı zaten alacağı aracı benzinli istiyordu sonuçta yılda 6000 km yol yapıyor benzinli ile dizel arasındaki fiyat farkı 35000 km de kapanabiliyordu amcamda o kadar binmeyeceği için(6 yıl eder ortalama) benzinli istedi. Fiyatı da 44500 YTL.
  • hayırlı uğurlu olsun.
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • Passat
  • 44500 nolursa olsun yazık o kadar paraya o paraya 407 1,6 HDi alırdım.....hayırlı olsun allah tabanını düz bastırsın...
  • 407 1,6 HDI kampanyalı satış fiyatı 48,520 ytlcik 4000 ytl fark var
    http://www.peugeot.com.tr/configure/car/price_list.php#
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

44500 nolursa olsun yazık o kadar paraya o paraya 407 1,6 HDi alırdım.....hayırlı olsun allah tabanını düz bastırsın...

Dizel almak istemediğinden bahsettim. 407 nin benzinli motorları hep 2.0 ve en ucuz manuel vites 407 için aldığımız fiyat 56.000 ytl idi. Eğer benzinli bir 407 alsaydık hem alırken hem de kullanırken(MTV) fazladan para ödeyecektik.
  • adu040
    yok ben kendi acımdan söyledim tabiiki insanlar dizele binmek istemeyebilir...

fakat delimine arkadas 4000 ytl daha veririm ikinci elde daha az zarar eder satarken rahatca satar yolda daha konforlu yolculuk yapar ve ekonominin tadını cıkarırdım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adu040

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler amcam dün itibariyle VW Jetta 1,4 TSI 170 HP Comfortline aldı zaten alacağı aracı benzinli istiyordu sonuçta yılda 6000 km yol yapıyor benzinli ile dizel arasındaki fiyat farkı 35000 km de kapanabiliyordu amcamda o kadar binmeyeceği için(6 yıl eder ortalama) benzinli istedi. Fiyatı da 44500 YTL.

dostum hayırlı olsun allah kazadan beladan korusun
    fotolarını ve yorumlarını esirgeme bizden bekliyoruz...
  • Arkadaşım , VW Jetta 1,4 TSI 170 Hp Comfortline için verdiğin 44500 YTL fiyattan emin misin? İnternette aynı aracın fiyatı 49.390 YTL . İzmir'de Gönen bu araca 48.500'den bir kuruş aşağıya bırakmıyor, nereden aldığını söyleyebilir misin? 140'lık Jetta'ya bile 45.000 net fiyat verdiler, belki bir ihtimal 140'lığa vermiş olabilirler, ama 170'lik ı ıh.

Alla Alla

• Sanırım Gönen biraz uçuk fiyatlara sahip. Bir sis farı için benden 1200 YTL talep ettiler.
  • Arkadaş kayboldu herhalde, adu040 arkadaşım cevap verirmisin soruma?

Biz İzmir'de bulamıyoruz bu fiyatları...

Gönen burnundan kıl aldırmıyor Woodpecker, "işine gelirse" diyor adamlar...

Gönen'e

Şaka maka klas makina TSI 170'lik Jetta
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

adu040
    yok ben kendi acımdan söyledim tabiiki insanlar dizele binmek istemeyebilir...

fakat delimine arkadas 4000 ytl daha veririm ikinci elde daha az zarar eder satarken rahatca satar yolda daha konforlu yolculuk yapar ve ekonominin tadını cıkarırdım...

dayanıklılık konusunda sorun yaratabilecek sorunlu bir motor teknolojisinin kobayı olmamak da cabası
  • Merhaba!
    Arkadaşlar 407 ile PASSAT nasıl karşılaştırılır hala anlamış değilim. Her şeyden önce 407 Fransız arabası.
    407 altın zümrüt kaplı olsa yine almam. Tabiki PASSAT.
    FRANSIZ ÜRÜNLERİNE HAYIR
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.