Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.405
Cevap
19
Favori
385.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana ekranda ikonları istediğimiz yere koymak için cydia dan indirilen şeyin ismi neydi bileniniz var mı ?
  • 3g 32 gb cihazımı satıp 4g 8gb aldım.Listeye ekleyebilirsin
  • Millet sımdı jaılbreak yapıp cydıa kurdum da , bu ucretlı uygulamaları nerden ındırcem sımdı ? herhangı bır store mu ındırmem gerekıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Millet sımdı jaılbreak yapıp cydıa kurdum da , bu ucretlı uygulamaları nerden ındırcem sımdı ? herhangı bır store mu ındırmem gerekıyor ?

Anlıyamadım Uygulumalarını nereden indireceğinizimi soruyorsunuz
    Şahsen installous dan oyunlarımı indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Millet sımdı jaılbreak yapıp cydıa kurdum da , bu ucretlı uygulamaları nerden ındırcem sımdı ? herhangı bır store mu ındırmem gerekıyor ?

Anlıyamadım Uygulumalarını nereden indireceğinizimi soruyorsunuz
    Şahsen installous dan oyunlarımı indiriyorum

Evet unutmusum adını sımdı kurdum installous u.
  • Bende 1 sene önce electro world ten 700 e almıştım çok memnunum benim için pil önemli olduğundan müzik konusunda hiç yarı yolda bırakmadı uygulamalar desen on numara daha ne olsun.Telefon olarakta n70 kullanıyorum geçinip gidiyoruz.:)

Benide ekleyebilirisiniz ipod touch 4.nesil 32 gb.
  • arkadaşlar bende iPod touch 4.nesil 32GB var asphalt 6 yükledim oyun çok güzel ama bir süre (oyunda ilerledikçe cariyer %45 deydim) oyun açılmıyor bundan öncekilerde %25 %28 gibi cariyerlerde attı bidaha açılmıyor intro videoyu gözteriyor sonra siyah ekran ve atıyor silip yukledım gene biyerden sonra atıyor neden olabılır
  • satılık ipod toch 32gb 4 nesil varsa pm atabilirsiniz
  • beyler benim 3g pil gitti galiba
  • Amerika'dan bir akrabam beyaz renk iPod Touch 8 GB getiricek kısmetse 15 güne kadar. Ürün elime geçmeden önce koruyucu kılıf almayı düşünüyorum. Kullanan bir kaç arkadaşımın iPod'larının arka yüzleri çok çizilmiş durumda. Ben bu durum oluşmadan koruma altına almak istiyorum.
    Kaliteli arka kapaklardan link atarak tavsiyede bulunursanız sevinirim.
    İyi akşamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Amerika'dan bir akrabam beyaz renk iPod Touch 8 GB getiricek kısmetse 15 güne kadar. Ürün elime geçmeden önce koruyucu kılıf almayı düşünüyorum. Kullanan bir kaç arkadaşımın iPod'larının arka yüzleri çok çizilmiş durumda. Ben bu durum oluşmadan koruma altına almak istiyorum.
    İyi akşamlar...

Ben 1 yıllık ipodu mu sattım 2-3 gün önce. İlk günkü gibiydi ipod.Bana sorarsanız bodyguardz alın. Bir seti satın diğerinin arka korumasını yapıştırın, ekranıda yapıştırın. Eğer olarak isterseniz arkaya sert kapak takın bunu üstüne, ben sadece bodyguardz la kullandım yetti arttı bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Amerika'dan bir akrabam beyaz renk iPod Touch 8 GB getiricek kısmetse 15 güne kadar. Ürün elime geçmeden önce koruyucu kılıf almayı düşünüyorum. Kullanan bir kaç arkadaşımın iPod'larının arka yüzleri çok çizilmiş durumda. Ben bu durum oluşmadan koruma altına almak istiyorum.
    İyi akşamlar...

buna hic gerek yok , dealxtremede jelatin ve arka kapak set : 3 dolar :))

ben 5 adet kadar aldim ve SEFFAF oldugu icin inanilmaz derecede ince + belli olmuyor.

ortalama iyi bir set sana : 40 / 75 tl ye kadar masraf cikartir .

• Arkadaslar ipodun sol tarafinda ekran biraz havaya kalkmış sanki. Yani icerdeki ışık görünüyor, ozellikle karanlik ortamda ipodun sol tarafi icerdeki isik sizmasindan dolayi aydinlaniyor. Sol tarafi iceri bastirdigimda isik sizmasi ortadan kalkiyor. Ekrani ipoda yapistiran yapistirici kurumus galiba. Yapistirici diyorum cunku ekrani iceri bastirip serbest biraktigimda yapisik biseyden ayriliyor gibi bir ses geliyor. Kullanimda hicbir sorun yok ama gozum surekli orda, dikkatimi cekiyor. Var mi bunu yerine koymanin bir yolu acaba.
  • beyler ben bu ürünü alacağım ama kafamda bi soru işareti var. Eylül 2010 da çıkmış bi ürün beni ne kadar idare edebilir ki? yani yakında GPU,CPU düşük gelicek. oyunlarda falan kasma olacak. Zaten bu cihazı oyunları ve uygulamaları için alacağım. Sonradan pişman olur muyum acaba?
  • Arkadaşlar ios 5 sadece beyaz renkte mi var? Beyaz ve siyahın renk dışında bir farkı var mı?
  • Birde arkadaşlar ipod 5th çıkarsa ülkemiz piyasasına kaç liradan giriş yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FühreR59

Arkadaşlar ios 5 sadece beyaz renkte mi var? Beyaz ve siyahın renk dışında bir farkı var mı?

Beyaz renk olanlarda iOS 5 fabrika çıkışlı olarak yüklü geliyor. Bildiğim kadarıyla siyah renklilerde ise 4.3 versiyonu fabrika çıkışlı yüklü geliyor. Tek farkları bu.

Yeni nesil iPodlar tahminen yine şuanki fiyatı üzerinden piyasada satışa sunulur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

beyler ben bu ürünü alacağım ama kafamda bi soru işareti var. Eylül 2010 da çıkmış bi ürün beni ne kadar idare edebilir ki? yani yakında GPU,CPU düşük gelicek. oyunlarda falan kasma olacak. Zaten bu cihazı oyunları ve uygulamaları için alacağım. Sonradan pişman olur muyum acaba?

Apple A4 Size düşük gelmez hocam 2 yıl boyunca
    Fakat 256 MB Ram malesef düşük gelir
    Biraz daha bekleyin iPod Touch 5G + 5800 Gibi bir telefon Alın size iPhone 4S

• Sağolasın hocam..Arkadaşlar peki başka bileniniz var mı? I-touch 5 şimdikiyle aynı fiyatta mı çıkar?
  • 5g nin çıkış tarihi açıklandımı yav, mhabbetler dönüyor burda ama?
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.