Şimdi Ara

4 GÜNDÜR MAHALLEDE İNTERNET YOK Türk Telekom açıklama yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam üç gündür 11.03.2021 09:00 tarihinde internet kesildi. 13.03.2021 23:00 oldu internet hala yok. Perşembe Cuma Cumartesi büyük ihtimalle yarın pazar günü toplam 4 gün. Hala bulunduğum bölgede internet yok. Genel arıza deniyor üç gündür ne abi bu genel arıza. SAVAŞ MI ÇIKTI MEMLEKETTE. Evden çalışıyorum ÇALIŞAMIYORUM. Ötesi mi var ? Dersler online evde kimse derslere giremiyor. Mahallede yok internet. Esnaf ile konuştum adamlar sipariş alamıyor. Herkes mağdur ne bir açıklama ne bir şey dalga geçiyorlar resmen. Koskoca üç gün ne arızası hiçbir şey yok. Cuma günü 12 gelecek dediler 14 dediler 16 dediler. Bugün de aynı hikaye. Ayıp ya yazık günah. Ben bu Allah'ın belası firma yüzüne uğraşmak zorunda mıyım ? İnternetimi verin artık. Lanet olsun. ÇALIŞAMIYORUM ULAN ÇALIŞAMIYORUM.

Edit: 15'inde geldikten sonra yine gitti üç gündür yok Allah binbir türlü belalarını versin bu pandemi döneminde bu kadar insanı bu kadar rahat şekilde mağdur bırakıyorlar. İşim kaldı evde herkesin dersi sınavı kaldı geberin inşallah Allah'ın belaları

Edit: hala yok dört gün oldu beşinci gün olacak ve hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum. Bütün ödevlerim dersim kaldı.evden çalışıyorum çalışamıyorum. Allah kahretsin bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 12 Nisan 2021; 22:56:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim yazlıkta santral yandığı için 40 gün yoktu.

• Mobil internet kullan btk’ya yaz ne diyeyim geçmiş olsun.

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı durumdayım hocam arayıp her yerle görüştüm bir bilgi yok genel arıza diyorlarda ne olmuş olabilir allah aşkına koskoca bir mahallenin yarısında nasıl internet olmaz ufak bir yerde değil ki. Ben şimdi bu hizmetin ayıplı hizmet olması için geçmesi gereken süreyi araştırıyorum bulur bulmaz eğer bu kapsama giriyorsa iptal edeceğim inanın artık çok yordular. Eğer bilen bir arkadaş varsa da bilgi verirse sevinirim. 1 lira dahi kazandırmak istemiyorum artık bu leş firmaya
  • engineerjedi kullanıcısına yanıt

Allah belalarını versin hocam bugünde yok dört gün oldu. Hayır bizim burası da merkezi bir yer. Allah kahretsin ya dört gün dört hiçbir şey yapamıyoruz. Cennet mahallesi lokasyon

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Telefon çekmiyor ayrıca işim gereği yetmez de. Her yere yazdım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 14 Mart 2021; 11:41:6 >
    Benimde cennet mahallesi hocam lokasyonum. 4 günde 20gb internet bitti bu sabah mesaj atmışlar arıza devam ediyor diye. Bir de hep birlikte gecirdigimiz bu zor gunlerde yasanan yogunluk sebebiyle falan demisler, yani koronada abone sayilarini arttirdilar üstüne pazar yüzde kaç büyüdü herkesin internet ihtiyacı var diye ama üstüne utanmadan bunu söylemişler. Gerçekten inanılmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineerjedi

Benimde cennet mahallesi hocam lokasyonum. 4 günde 20gb internet bitti bu sabah mesaj atmışlar arıza devam ediyor diye. Bir de hep birlikte gecirdigimiz bu zor gunlerde yasanan yogunluk sebebiyle falan demisler, yani koronada abone sayilarini arttirdilar üstüne pazar yüzde kaç büyüdü herkesin internet ihtiyacı var diye ama üstüne utanmadan bunu söylemişler. Gerçekten inanılmazlar.

Hocam internet kutularına ne bakan ne ne giden ne yoğunluğu Allah aşkına dört gündür internet yok. Dalga geçiyorlar resmen. Birlikte geçirdiğimiz zor günler ne oluyor acaba :D bizim yaşadığımız sinir stresin haddi hesabı yok. Ben yarın çalışabilecek miyim o bile belli değil. Sanki faturaya ortaklar ne birlikteliği ? Ben sanmıyorum yarın da geleceğini koskoca dört gün oldu karşılarında hayvan resmen. Bir tane muhatap olacak kişi yok. Şimdi aradım bana utanmadan 16'da gelecek diyorlar yine. Bari saat vermeyin Allah binbir türlü belalarını versin. Telefon da çekmiyor ki mobili kullanayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 14 Mart 2021; 15:1:4 >

Bende şimdi aradım kaç gün daha hizmet veremezseniz benim fesih hakkım var bilgi verir misiniz dedim, öyle bir hizmetimiz yok diyor. Sizin hizmetiniz umrumda değil kendi hakkımı soruyorum dedim bilgi veremiyorlarmış. Sözleşmemi mail yoluyla iletin lütfen yasal haklarıma başvurmak istiyorum dedim öyle bir hizmetleri de yokmuş :D akıl sağlığımızı zorluyorlar resmen. Sözleşme için bayi ya da telekom müdürlüğüne gitmem gerekliymiş. Telefonda ONAYLIYOR MUSUNUZ, ONAYLANDI, diyerek yapılan işlem ile imzalanmış sayılan bir sözleşmeyi mail yoluyla iletemiyorlar. Bu ülkede hep sorun aynı hak hukuk adalet arayan herkes mağdur oluyor, ufacık bir internet meselesinde bile bu böyle yazık günah hepimize gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bu nedir ? Herhangi bir şey çıkmıyor. Adamların yalancı olduğu buradan belli :D bana telefonda arıza var çalışma var diyorlar kendi sayfalarında bir şey çıkmıyor

Şaka gibi olay hocam. benim yarın geleceğine de inancım sıfır. Her gün cimere yazdım. Gelene kadar her yere şikayet ediyorum. Ben bir sorun çözülsün diye bu kadar uğraşmak zorunda mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 14 Mart 2021; 16:40:20 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Hayır hocam.

koskoca mahallede internet yok muhatap da yok türk Telekom denen iğrenç firmayı kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 14 Mart 2021; 16:57:50 >

Düzelir inşallah hocam.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

İnşallah pek inancım yok ama. Teşekkür ederim

Özellikle btk ya şikayet çok etkili oluyor diyorlar hocam ben şikayet ettim sizde mutlaka şikayette bulunun

Tamamdır hocam. Ben yarın sabah cimeri arayacağım çözüm gelene kadar aramayı düşünüyorum. Sizde arayın derim 👍

• 3. Dünya ülkesine hoş geldiniz hocam. Adamlar tekel olmuş, kimseye hesap vermiyorlar tabi istedikleri gibi İnterneti de keserler, yavaşlatırlar da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.