Şimdi Ara

4 GÜNDÜR MAHALLEDE İNTERNET YOK Türk Telekom açıklama yapmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bugün güvendiğim bir kaç arkadaşım görüşmüş ayın 20sine kadar yok demişler. Umarım daha erken biter ama şu an böyle bir bilgi verildi bize... artık hiçbir şeye şaşıramıyorum yani bu ülkede.
  • Allah sabır versin ben 10 ayı doldurdum bugün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • engineerjedi kullanıcısına yanıt

Yine gitti hocam kafayı yicem üç gündür yok dün aradılar 15'inde dediler ne bak yicem bilmiyorum işim gücüm var kaldı her şeyim. Çocukları madem internet vermiyorsun telefona internet gönderseler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇOCUĞU TÜRK TELEKOM

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Benim bolgeme superonline fiber geldi ona gecis yaptim hocam o şekilde kurtuldum. Allah yardimciniz olsun sizinde

Eyvallah hocam bizde taşınıcaz iki aya inşallah direkt başka firmaya. Hocam kaç gün sürüyor bağlanması iki hafta falan mı

• Benim 1. Gun geldiler direk ama ben evin icinden gecirmelerini istemedim sonra kendim tesisat ayarladim onlar 2. Gun gelip o tesisattan cektiler kabloyu. Yani hemen sonraki gun geliyorlar

Tamamdır hocam teşekkürler 👍 hayırlı olsun sorunsuz şekilde :)

• Hala yok

• Bana da bugün itibariyle 4 gundur internet veriyorum musteri hizmetlerini ariyorum hep 4 saat ertelenerek saat soyluyorlar yok 14te gelecek yok 18de gelecek yok 22de sonra 1 gun geciyor yine ayni sey. Biktim artik sizin son durum ne oldu burada da yol calismasi vardi kac gun once bu herifler onlari mi kopardi da turk telekomdaki ...lar anlamiyor sorunu. 4 gun ne demek ya evden caisiyoruz butun isler online isliyor bu ...lari yuzunden olan bana olacak muhattap olacak kimse yok musteri hizmetleri bekleyeceksiniz diyor sadece onlari koymuslar makine gibi ayni seyleri soyletiyorlar yani 1-2 saat kesilmedi 4 gundur yok internet 4 GUNDUR. 

• Türk Telekomda benimde yaklaşık 1 aydır internetim yok. 21 ağustosta gelcek dediler sonra 28 ağustos sonra 3 eylül sonra 7 eylül sonra 9 eylül diye böyle erteleye erteleye geldi, firmayı değiştirdim, fakat altyapı TTnin olduğu için hâlâ arıza var. Koskoca şirket bir tane mahalle arızasını çözemiyorsa yazık artık. Şimdi geçtiğim firma ekip yönlendirdi bekliyoruz bakalım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.