Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maoropen

istanbul sütlüce miniaturk karşısındayım vodafondan eser yok 3g elimizde patladı 1 haftadır 3g yok seli bahane ediyorlar varsa yoksa turkcell abi vodafon daha çok ekmek yemesi lazım

daha önce 3g vardı da şimdi mi yok,yoksa baştan beri hiç yok muydu
  • Bence 1 sene sonra 3g tam randımanli bir sekilde kullanilir her yerde.yeni bi teknoloji çünkü.
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle şunu belirteyim 10 yılı aşkın süredir turkcell abonesiyim ne telsim zamanı nede vodafone zamanı bu hatlardan kullanmadım takı 3g çıkana kadar. Vodafone kesinlikle 3g de turkcell den ıyı. Bir kere tüm denemelerim de vodafone daha hızlı çıktı diğer bir husus turkcellin hep övündüğü kapsama alanı vodafone karadenizde sahildeki bir çok ilçede bile varken turkcell il merkezlerinde bile doğru düzgün 3g sinyali vermiyor tüm samimiyetim ile söylüyorum ilk defa kafamdaki kalite olgusu vodafone doğru kaydı. 3g deki başarısını görünce birde vodafone hat aldım konuşmak için cepten de internete 250 mb paketi ile giriyorum oda tatmin edici fakat şunu da belirtelim EDGE de turkcell daha iyi ama 3g de kesinlikle vodafone saygılar sunarım. Iyi bayramlar dilerim.
  • Aydın da bir türkcell kullanıcısı olarak vınn lar yolda kaldı.. burda eniyi vodafon... elimde patladı modem edgeyi zor görüyorum. türkcel müşteri hizmetleri sorunları geçiştiriyor. en iyi yatırm vodafonda.. 2 aydır ölçüm yapıyorum her yerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: falls

Aydın da bir türkcell kullanıcısı olarak vınn lar yolda kaldı.. burda eniyi vodafon... elimde patladı modem edgeyi zor görüyorum. türkcel müşteri hizmetleri sorunları geçiştiriyor. en iyi yatırm vodafonda.. 2 aydır ölçüm yapıyorum her yerde..

Ben de Vodafone kullanıyorum ama benim oldugum bölgede de Turkcell tam gaz yatırım yapıyor. Son 2 haftadır 3G sinyalleri vermeye başladı Kocaeli'nin Dilovası ve Körfez ilçelerinde ama Vodafone'da ses seda yok..
  • aklıma hep şu geliyor.vodafone 3gyi bekledi.Telsimden aldığı baz istasyonlarına yatırım yapmak ölü bir yatırım olacaktı bence.Şimdi 3gli baz istasyonları devreye girince bu yönde yatırımı hızlı bir şekilde yapıyor.2 senedir ya bu vodafone altyapıda niye iyileştirme yapmadı diye bekleyip 3g de çatır çatır sinyal alabilmemiz bu yüzdendir.Yani vodafone çok iyi yolda ve daha iyi olacak bence.Eksiklikleri var evet yok değil.Ama ümraniyeden sarıyere gidene kadar 3g sinyalim en fazla 3 dişe düştü ve ben kendi şahsım adına vodafone'un 3g de turkcellden bir adım önde oldugunu düşünüyorum.
  • antalya / kemer lisenin karşısında vodafone 3g sinyali var..
    ama evimde antalya / kemer / aslanbucak ta 3g sinyali yok malesef..
    üstelik edge sinyalide gidip gidip duruyor....
    ne zaman düzelecek bunları nereden öğrenebiliriz ya...
  • bende haftasonu karamürseldeydim yani senin tam karşı kıyında...karamürseldeki hiçbir operatörüm bazı 3g desteklemiyor...fakat yine de vodafone ve turkcell 3g sinyali çıkıyor...avea yok...sanırım sizin taraftan bir yerlerden alıyor 3g sinyalini...vodafone 2 kademe çekiyor ama mobil tvyi denedim sorunsuz çalıştı...
    quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: falls

Aydın da bir türkcell kullanıcısı olarak vınn lar yolda kaldı.. burda eniyi vodafon... elimde patladı modem edgeyi zor görüyorum. türkcel müşteri hizmetleri sorunları geçiştiriyor. en iyi yatırm vodafonda.. 2 aydır ölçüm yapıyorum her yerde..

Ben de Vodafone kullanıyorum ama benim oldugum bölgede de Turkcell tam gaz yatırım yapıyor. Son 2 haftadır 3G sinyalleri vermeye başladı Kocaeli'nin Dilovası ve Körfez ilçelerinde ama Vodafone'da ses seda yok..

• arkadaşlar bugün bende gittim ttneti kapadım ve gözümü karartıp 3g adsl aldım.
    eve büyük bir heyecanla geldim. işin ucunda hanıma rezil olmakta vardı. çünkü satıcıya çekim alanlarını sorduğumda oturduğum bölge hariç heryerde full çeker abi dedi. bende orda oturduğumu söylediğimde sustu kaldı...:D
    neyse fazla uzatmayayım.
    eve geldim, taktım usbyi laptopa kurdum her neyse.
    ardından çekime baktım en dipte çekiyor. dedim ki yedik ayvayı. (oturduğum semt şehrin dışında.)
    ancak ilk sayfayı açtığımda olay değişti. çünkü gerçekten çok seri açıldı. dedim belki şanstır.
    ikinci sayfaya geçtim. ve gördüm ki gerçekten süper hızlı. yaklaşık 1 saat kullandım süper performans gerçekten.
    adsl ile test ettik nerdeyse 2-3 kat hızlı. ki en dipte çekmesine rağmen.

saygılar
  • hayırlı olsun en iyisini yapmışsın. çekiş zamanla artar endişelenme
  • 2010'da tam performans çalışır umarım. Halen bayağı biryerde çekmiyor çünkü. Laf olsun diye ev telefonunu görüntüşlü arayayım dedim. Ön kamera açıldı. Garip sesler geldi ve sonra meşgüle düştü.
  • inşallah bekliyoruz tam kapsama 3G yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

2010'da tam performans çalışır umarım. Halen bayağı biryerde çekmiyor çünkü. Laf olsun diye ev telefonunu görüntüşlü arayayım dedim. Ön kamera açıldı. Garip sesler geldi ve sonra meşgüle düştü.

karşı taraf 3g değilse böyle oluyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanbolat

ADANA-KOZAN daha hiç bir operatörde 3G yok

Arkadasım acaba KAdirli'de herhangi bir operatör 3 G hizmeti veriyor mu? Bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp___

Arkadaşlar merhaba öncelikle şunu belirteyim 10 yılı aşkın süredir turkcell abonesiyim ne telsim zamanı nede vodafone zamanı bu hatlardan kullanmadım takı 3g çıkana kadar. Vodafone kesinlikle 3g de turkcell den ıyı. Bir kere tüm denemelerim de vodafone daha hızlı çıktı diğer bir husus turkcellin hep övündüğü kapsama alanı vodafone karadenizde sahildeki bir çok ilçede bile varken turkcell il merkezlerinde bile doğru düzgün 3g sinyali vermiyor tüm samimiyetim ile söylüyorum ilk defa kafamdaki kalite olgusu vodafone doğru kaydı. 3g deki başarısını görünce birde vodafone hat aldım konuşmak için cepten de internete 250 mb paketi ile giriyorum oda tatmin edici fakat şunu da belirtelim EDGE de turkcell daha iyi ama 3g de kesinlikle vodafone saygılar sunarım. Iyi bayramlar dilerim.

karadeniz bolgesindeki tesbitin son derece dogru. ben de hopadan trabzona kadar otobusle giderken her ilcede 3g test ettim .rize/ardesen ve sonrasındaki tum ilcelerde vodafone 3g cekiyor, bircok ilcede avea 3g de cekiyor ama hicbir ilcede turkcell yok. sadece rize merkez ve trabzon merkezde var. turkcell sadece merkezlere 3g vermis. avea yi kotulerdik hep. :) o gecti bu konuda turkcelli.

• Dün vodafone 5 gb pakete üye oldum, K3715 modem kullanıyorum, Manisa'da sorunsuz çekiyor. Bugün Manisa'dan İzmir Narlıdere'ye gittim otobandan, sadece Narlıdere otoban kavşağında geçici bir süre çekmedi. Hızı bence makul, Aynı modem ile Turkcell hattımı denedim o sanırım Manisa da daha hızlı. Ben günde yaklaşık 100-150 MB veri alışverişine kadar çıkabiliyorum pek sorun yaşamadım.
  • Pazar günü esenyurttaydım.

Bir çok bölgede 3G olarak sadece vodafone var
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Pazar günü esenyurttaydım.

Bir çok bölgede 3G olarak sadece vodafone var

Vodafone temsilcileri ile yaptığım görüşmede zeytinburnu ve güngören civarında vodafone 3g şebekesi zayıfmis geliştirme çalışmaları tüm hızıyla sürüyormuş.Kendi bulunduğum bölgeleri detaylı olarak belirttim.
  • 3g ile 600 650 700 750 kb hıza ulaşabiliyorum istanbul kartalda. Bu 4 lü arasında dolanıyor hız genelde. Teşekkürler vodafone. Ve şebeke 4 diş iken böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruicosta

quote:

Orijinalden alıntı: alp___

Arkadaşlar merhaba öncelikle şunu belirteyim 10 yılı aşkın süredir turkcell abonesiyim ne telsim zamanı nede vodafone zamanı bu hatlardan kullanmadım takı 3g çıkana kadar. Vodafone kesinlikle 3g de turkcell den ıyı. Bir kere tüm denemelerim de vodafone daha hızlı çıktı diğer bir husus turkcellin hep övündüğü kapsama alanı vodafone karadenizde sahildeki bir çok ilçede bile varken turkcell il merkezlerinde bile doğru düzgün 3g sinyali vermiyor tüm samimiyetim ile söylüyorum ilk defa kafamdaki kalite olgusu vodafone doğru kaydı. 3g deki başarısını görünce birde vodafone hat aldım konuşmak için cepten de internete 250 mb paketi ile giriyorum oda tatmin edici fakat şunu da belirtelim EDGE de turkcell daha iyi ama 3g de kesinlikle vodafone saygılar sunarım. Iyi bayramlar dilerim.

karadeniz bolgesindeki tesbitin son derece dogru. ben de hopadan trabzona kadar otobusle giderken her ilcede 3g test ettim .rize/ardesen ve sonrasındaki tum ilcelerde vodafone 3g cekiyor, bircok ilcede avea 3g de cekiyor ama hicbir ilcede turkcell yok. sadece rize merkez ve trabzon merkezde var. turkcell sadece merkezlere 3g vermis. avea yi kotulerdik hep. :) o gecti bu konuda turkcelli.

arkadaşlar taşrada ve anadoluda en iyi vodafon , turkcel sadece istanbul ankara arasında kara yolu kenarlarında iyi yatırım yapıyor.inanmayanlar çok gezen ilaç mümessillerine sorabilier.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.