Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmirin bergama ilçesinde oturuyorum ve neyazikki hiç 3g yok turkcell avea ve vodafone 2g var
  • Malatya Merkez
    Turkcell 3g ve vodafone 3g çoğu yerde cekiyo.kapalı alanlarda dahil.fakat avea dan hiç eser yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haso08 -- 3 Ağustos 2009; 17:10:21 >
  • Sirinevlerdeyim.vodafone cekmeyen yerler su an super.

3g icin ise su an yemek yedigim yerde sadece vodafone 3g var ve full.bravo
  • Yeşilpınar. En üst kattayım. Modemle giriyorum. Modem camın dibinde sayılır. HSDPA 5 üzerinden 2 diş. Yaklaşık 1,5 mbit hızında giriyor. Ha 7.2 mbitlik modeme bu hız biraz kötü ama limit fazla gidiyor zaten daha iyi
  • Merhabalar,

30/07/2009 günü cihazın bütün ayarlarını yaptım çekmedi turkcell'e mesaj attım, bulunduğum bölge Gaziantep'in incisi Organize Sanayi Bölgesi burada sinyal yok neden dedim. Bana 2010 yılı Ağustos ayı gibi burada yatırım yapılacağını bahsetti. Ancak Vodafone burada var. Merkez kesimlerde ve gelir düzeye yüksek bölgelerde mevcut sinyal genelde Gaziantep bölgesinde yardımcı olabildimse
  • ADANA-KOZAN daha hiç bir operatörde 3G yok
  • Burası vodafone bölümü arkadaşlar turkcelli aveayı yazmayın.

Vodafone 3g konya merkezde çok iyi çekiyor geçen gün ankara yoluna bosna hersek civarlarına gitmiştim ordada çok iyi çekiyordu kısacası vodafone şu anda en geniş 3g kapsama alanını veren operatör ama hızlar düşük işte.
  • vodafone sadece kotalı paketlere hızlı bağlantıya izin veriyor normal bağlantılarda maksimum 1mbit hıza izin veriyor...

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Burası vodafone bölümü arkadaşlar turkcelli aveayı yazmayın.

Vodafone 3g konya merkezde çok iyi çekiyor geçen gün ankara yoluna bosna hersek civarlarına gitmiştim ordada çok iyi çekiyordu kısacası vodafone şu anda en geniş 3g kapsama alanını veren operatör ama hızlar düşük işte.
  • Niğde'nin ilçelerde durum nedir bilgisi olan var mı?
  • karabuk merkezde , yenimahallede
    vodafone 3g de fark var, digerleri yok..
    safranbolu da vodafone 3g de yine fark var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: foycas

Niğde'nin ilçelerde durum nedir bilgisi olan var mı?

il kez niğde yi soran biri çıktı. ben de niğdeliyim ve 3G nin ilk günü niğdedeydim. gördüğüm şu oldu, niğde merkezde ve bor da vodafone 3g var. diğer ilçeleri bilmiyorum. turkcell 3g ise sadece merkezde var.
    ama şunu demem de mümkün, merkezde turkcell, vodafone dan kat kat daha iyi, buna karşın ilçelerde hiç yok. bor da yoksa geri kalan yerlerde zaten olmaz.
    avea 3g hiç bir yerde yok....

• türkcell bursa'da boş bulduğu etrafı açık tedaj direklerini baz istasyonu ile dolduruyor genelde büyük caddelerde
    nilüfer halkı olrak eylem yapacaklarmış
  • ÇORUM şehir merkezinde bilenler için saat kulesinin dibinde denedim.

turkcell ve vodafone 3g buluyor

maalesef Aveayı bulamıyorum üstelik ben avea kullanıyorum

ayrıca vodafone şehrin farklı kesimlerindede buluyor bazen turkcelli bulamadığı olabiliyor yer yer.
  • silivri park-köy ' de vodafone 3g şebekesine bağlanamıyor. edge şebekesi yakalıyor.
    turkcell 3g şbekesi sürekli mevcut. avea 3g şebekesi ise bir var bir yok.

şu an vodafone 3g modem ile edge şebekesi üzerinden bağlanıyorum.
  • arkadaşlar ne derseniz deyin vodafone dünyanın 3g lideri... Çatalcayı geçince 3g şebeke başlıyor istanbul içinde 3g kesilmiyor bile.yolculuk sırasında yalnızca bahçeşehirde 2g şebekeye geçti benim modemim.Esenler Otogarda çekmiyor diyen arkadaş bnce telinde sorun vardır.çünkü çekiyor...vodafone gerçekten çok iyi...Turkcell eline su dökemez...
  • Adana - Seyhan 3G çekiyor ama çok yavaş
  • +100000 elit76
    VODAFONE ANTALYA KAŞTA BİLE ÇEKİYOR. VIN MIN HİKAYE VODA 3G ŞAHANE.
  • Tatil için alanyadan 30 km uzakta bir yere geldim vodafone 5 çubuk 3g çekiyor hız 1-3 mbit arası bana yetiyor. İşin garibi kötülenen aveanında 3g şebekesi aramada çıkarken turkcellden ses seda yok.
  • istanbul sütlüce miniaturk karşısındayım vodafondan eser yok 3g elimizde patladı 1 haftadır 3g yok seli bahane ediyorlar varsa yoksa turkcell abi vodafon daha çok ekmek yemesi lazım
  • Ümraniyedeyim ve Vodafone 3g full sinyal alıyorum.Garip olan Normal şebekede bile bazen full çekerken 3g hep full.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.