Yüzbaşı
24 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba asus x540s laptopuma win10 kuruyordum. bu ekranda kaldım her dili seçtim ancak geri dönüyor aynı yere ne yapabilirim?
arkadaşlar kullanan var mı? nasıl bir araç?
arkadaşlar yaklaşık 1 yaşını geçkin japon balıklarım var. içlerinde 1 tane dişi mevcut. 2 gündür sürekli onun peşindeler yazık balığı baya hırpalıyorlar. sanırım çiftleşme zamanları geldi. ne yapabilirim? sağma işlemini uygulayayım mı?
Arkadaşlar tableti bugün aldım. gameloft hd oyunları indirdim ancak yüklediğimde tam ekran olmuyor bir türlü.
ne yapabilirim?
arkadaşlar daha önce de bir kampanya yapmıştım öğrencim için akülü sandalye ve saolsun birkaç arkadaşın yönlendirmesi ile Sevgi mağazası adlı sivil toplum kuruluşundan gerekli sandalyeyi temin etmiştik. şimdi ise okulumuz için bir kampanya düzenledik buna katkıda bulunursanız sevinirim. teşekkür ederim

Arkadaşlar ben Kepsut'ta sınıf öğretmeniyim. Okulumun imkanları çok kısıtlı. Öğrencilerimizin büyük bölümü kırsal kesim kökenli oldukları için maddi durumları hiç iyi değil. Çocuklarım için projeksiyon makinesi istedim. 1500 oya ihtiyacım var.tıklayınca çıkan sayfada okul adına göre arama yerine BALIKESİR HACER ÖZER İLKOKULU yazıp arayı tıklıyorsunuz. Çıkan sayfada destek ver butonunu tıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden kendim ve çocuklarım adına teşekkür ediyorum hepinize...

https://www.facebook.com/Favori/app_217341978330722
arkadaşlar daha önce de bir kampanya yapmıştım öğrencim için akülü sandalye ve saolsun birkaç arkadaşın yönlendirmesi ile Sevgi mağazası adlı sivil toplum kuruluşundan gerekli sandalyeyi temin etmiştik. şimdi ise okulumuz için bir kampanya düzenledik buna katkıda bulunursanız sevinirim. teşekkür ederim

Arkadaşlar ben Kepsut'ta sınıf öğretmeniyim. Okulumun imkanları çok kısıtlı. Öğrencilerimizin büyük bölümü kırsal kesim kökenli oldukları için maddi durumları hiç iyi değil. Çocuklarım için projeksiyon makinesi istedim. 1500 oya ihtiyacım var.tıklayınca çıkan sayfada okul adına göre arama yerine BALIKESİR HACER ÖZER İLKOKULU yazıp arayı tıklıyorsunuz. Çıkan sayfada destek ver butonunu tıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden kendim ve çocuklarım adına teşekkür ediyorum hepinize...

https://www.facebook.com/Favori/app_217341978330722
473 Antalya-Beşiktaş üst
498 Atl. Madrid - Getafe üst
499 Celta Vigo - Real Madrid üst
496 Juventus - Cagliari ms1

sistem 3-4
kupon bedeli 40 tl

yorumları bekliyorum arkadaşlar.
Arkadaşlar bu ay kredi kartımın ekstresını kontrol ederken ttnetın 1 yıl önce ödemiş olduğum faturayı tekrar tahsil ettiğini gördüm hemen aradım müşteri hizmetlerini bana bizde öyle görünmedıgını söylediler. Ne yapabilirim? Bankayı aradım para kesintisi bizden kaynaklı değil diyorlar.
evet arkadaşlar ne yapabilirim? tamir edilme şansı var mı? yoksa yenisini mi alacağız?
Arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım. ben ilkokul öğretmeniyim, Balıkesir'de çalışıyorum. 2. Sınıfta engelli bir öğrencim var. kemik gelişimi sorunu var.
bizde sınıf olarak geçen seneden beri kapak biriktiriyoruz. yeterli sayıda kapağımızda var. ancak öğrencim manuel bir sandalye kullanabilecek durumda değil.
o yüzden akülü bir sandalye ihtiyacımız var. bunun için yardımcı olabilecek arkadaşlara gerçekten ihtiyacımız var. şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İmzası:

Beşiktaş TÜRKİYE'DİR!

BaltazaR
Forum İkinci El İmzası:
BaltazaR

8910
Sistem ve Tercihleri
Takım
BEŞİKTAŞ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.836
İkinci El Bölümü Mesajları: 426
Konularının görüntülenme sayısı: 138.038 (Bu ay: 183)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 82 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.