Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun zburnu merkezde isyerimde ve bankalarda vergi dairesinde test imkanim oldu.tcell ve vodafone super cekiyor.heryerde full 3g de. Isyerimin alt kati yerden 1 metre asagida tcell 3g yok , vodafone 2 dis. Arama yaparken oda 2g ge geciyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10

Kahramanmaraş-Afşin hiçbirinde yok

merkezde yokki ilçesinde olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

Bartında yazlık bir yerde 3g.. Bağlantı kurunca 3,5 g yazdığı da oluyor. Zonguldak'a geldim. 3g göremedim...

Herhangi bir internet paketi almazsak 3g cebimizi yakabilir. Yani sakın sörf yapayım falan demeyin bir youtube ve dh ye girmek bile kontorun canına okuyor. Buna dikkat.

Hattın ne peki arkadaşım ? Ben Çaycumda okuyorum ve inşallah avrdır diye orda umut ediyorum :) ekimde donunce okula gorecegiz:)

Turkcell...
  • Yer istanbul esenler otogar.yani en buyuk otogar..

turkcell 5 uzerinden 4 yada 5.
    vodafone 5 uzerinden 1 yada 0.htta su an 2g var sadece
  • İstanbulda 3 farklı yerde denedim ikisi güzel birisi kötü sonuç verdi;
    Kayışdağı gayet iyi çekiyor, bağlantı hızıda iyiydi.
    Libadiye - odamdan güzel çekmiyor, bağlantı kopup duruyor
    Kadıköy/hasanpaşa - en iyi burada çekiyor, bağlantı da hızlı bayağı 6.2Mb civarlarında.
    bu 3g kapsama alanı artacak mı peki? yoksa böyle devam edecek? odam da çekmedikten sonra benim pek işime yaramayacak gibi o kadar parayı boşuna mı verdim.
  • bende isparta hızırbey de denedim..da denedim..su an telsim 3g yaziyor sadece....avealiyim...aveadan bi haber yok simdilik....
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

arkadaşlar nasıl anlıyorsunuz çekip çekmediğini bende bildiğimiz
     3G KAPSAMA ALANI
    bu işaretten var

şebeke yi çift mod olarak değiştirdim 3g ye kaydoldum nete girebiliyorum ama 3g çekip çekmediğini bilmiyorum

edit: operatör seçimi el ile yaptım telsim gsm, turkcell,avea diye seçenekler çıktı

Ekranda anten simgesinin yanında 3g işareti olmalı...

• K.Maraş

3g vodafone ok.
    3g turkcell ok.

avea no.

Vodafone 3g deneme başarılı gayet iyi tam 8 dk.görüştüm bir kere bile teklemedi...

Telefon Modeli Nokia 6120 Classic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kms2007 -- 20 Mayıs 2013; 19:45:42 >
  • Turkcell

İçerenköy 5 Üzerinden 5 çekiyor.

Adalar bölgesi(Heybeliada ve Büyükada) 5 üzerinden 5 çekiyor.

Çınarcık Merkez 5 üzerinden 5 çekiyor.

Turkcell'i kutluyorum
  • Ankara Keçiören Gazino-Uyanış Vodafone 4-3 diş...
  • İstanbul Kumburgaz-Tekirdağ Yeniçiftlik arasında E5 üzerinde hiçbir yerde 3G sinyali alamadım.
  • arkadaşlar şehir merkezinde 3G yazısı gelmişti ama ben şehir merkezinden 10 km öteye ilçeye gittim burasıda şehir kadar gelişmiş ama sanırım gerekli alet yok o yüzden 3G yazısı yok oldu şu an gelmiyor ama anten çekiyor
    sanırım antenle 3G ayrı ayrı şeyler
  • Kartal Ugur Mumcu mahallesinde 3 baz istasyonunda taramayaptim Vodafone 3G Turkcell 3G var Avea 2G yaziyor. Vodafone musteri hizmetlerine bulundugunuz yer icin 3G kapsamasi istiyorum derseniz kisa zamanda devreye aliyorlar benim evin yakinindai yer icin 2 gunde cozduler.Bugun Corludan Kartala kadar gorusme yaptim kesilme gibi ses gidip gelme gibi hic bir sey olmadi bravo Vodafone inanilmaz degisim var Turkcell arkani kolla......
  • Arkadaslar Bodrum'dan son haberler ne? Orada cekiyormu?
  • ankara keçiören turkcell yok avea yok Vodafone yok
  • beklemediğim şekilde 3 G de vodafone Turkcell'den 2-3 adım önde Denizli yenişehir ve manisa organize sanayi bölgelerinde sadece vodafone 3G var ve bu yerler turkcell'in 2009 yatırım planında bile yokmuş(müşteri hizmetleri cevabı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

ankara keçiören turkcell yok avea yok Vodafone yok

keçiörenin neresinde yaşıyorsun? ben de keçiörendeyim evimde kapalı mekanda dahi avea-turkcell-vodafone hepsinin 3g şebekesi var!
    turkcell full, avea ve vodafone 7de 4-5 civarı çekmekte!
  • quote:

Orijinalden alıntı: netcii

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

ankara keçiören turkcell yok avea yok Vodafone yok

keçiörenin neresinde yaşıyorsun? ben de keçiörendeyim evimde kapalı mekanda dahi avea-turkcell-vodafone hepsinin 3g şebekesi var!
    turkcell full, avea ve vodafone 7de 4-5 civarı çekmekte!

5800 ım var uyanışdayım ben ama çekmıyor ortak moda şuan a kdr hiç 3g yazısını görmedım
  • eğer denemek istiyorsan şebeke seçiminde sadece umts yi seç. eğer 3g sinyali çok düşük geliyorsa telefonun 3g yi seçmez.
  • umts yapıyom ama çekmıyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.