Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sevimlican

bugun bir arkadaşım aveadan 100mb lık paket aldı ...büyük bir hevesle kullanmaya çalıştı evet TUZLA da E5 yayla mahallesinde avea3g den eser yok çekmiyor...arasıra 1 sinyal gelip gidiyor....Turkcell ve Vodafone aynı yerde full 3g.....
    Arkadaş turkcell veya vodafone a geçmeye karar verdi.....büyük ihtimal 10 tlye 250mb full kapsama vodafone 3gye geçicek

Valla sevimlican bendede var 100mb paket..

Tek kelime etmek gerekirse REZALET..

Edge edge edge her yer edge.

Çarşının ortasında bile 3G full değil..
  • bugun bir arkadaşım aveadan 100mb lık paket aldı ...büyük bir hevesle kullanmaya çalıştı evet TUZLA da E5 yayla mahallesinde avea3g den eser yok çekmiyor...arasıra 1 sinyal gelip gidiyor....Turkcell ve Vodafone aynı yerde full 3g.....
    Arkadaş turkcell veya vodafone a geçmeye karar verdi.....büyük ihtimal 10 tlye 250mb full kapsama vodafone 3gye geçicek
  • İzmir Menemende 3g var.
  • Vodafone 3G hizmetinin nerelerde çektiğine bakabileceğim bir harita vb. var mı ? 3G benim için önemli, eğer bulunduğum yerde hizmeti varsa Vodafone'a geçiş yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 19 Haziran 2011; 17:18:28 >
  • Hem Turkcell hemde Avea nın 3G sini kullanıyorum Turkcell in hızı oldukça iyi.Avea da hemen hemen Turkcell in hızına yakın.Hızı iyi olmasına rağmen malesef Avea hala 3G şebekesini yaygınlaştıramadı denediğim yerlerde hızlı bir şekilde hizmet vermesine rağmen kırsal kesimde ne Turkcell ne de Vodafone kadar 3Ghizmeti yok.

İnşallah en yakın zamanda tüm operatörlerde hizmeti yaygınlaştırırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

Vodafone 3G hizmetinin nerelerde çektiğine bakabileceğim bir harita vb. var mı ? 3G benim için önemli, eğer bulunduğum yerde hizmeti varsa Vodafone'a geçiş yapacağım.

Vodafone'dan bir ilk daha: Evinizde, işyerinizde, istediğiniz yerde 3G Şebekesi var mı öğrenmek istiyorsanız bir SMS atmanız yeterli. Hem de ücretsiz!
    KAPSAMA yazıp 3636'ya gönderin, bulunduğunuz yerde Vodafone 3G desteği olup olmadığını kolayca öğrenin. Üstelik 3G destekli telefonunuz ya da 3G servis aboneliğiniz olmasına gerek yok.

siz mevkiiyi söyleyin ben sms atıp döneyim size..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.