Şimdi Ara

/-- ( 3dfx Unutmayanlar Kulübü ) --\ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
23.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NFS2 oyununu bir normal kartlar ile birde 3dfx ile oynayıp hayran kaldığımız zamanlar çok keyifliydi.

Zamanında hayran kaldığımız 3dfx destekli oyunlardan ekran görüntüleri.

/-- ( 3dfx Unutmayanlar Kulübü ) --\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 6 Şubat 2009; 17:12:23 >

• aramıza gelmek istermisiniz arkadaşlar?
  • Zamanında 16 mb voodoo banshee sahibiydim... ben de fanatiklerindenim bu markanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: POWER64

Son resim o zamanlardaki Unreal adlı oyundan, döneminin ötesinde bir oyundu hem grafik olarak hemde atmosfer olarak 3dfx bir kartın Glide Api sinde kendini gösterebileceği en iyi oyunlardan biri olarak biliyorum. Bazı bölümlerinde daha Doom3 çıkmadan yıllar evvel karanlık loş kapalı terkedilmiş nereden ne çıkacağını kestiremediğin klostrofobik uzay gemisi koridorları içinde savaş hissini daha bana o yıllarda yaşatmıştı

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Zamanında 16 mb voodoo banshee sahibiydim... ben de fanatiklerindenim bu markanın

Senide aramızda görmek isteriz
  • hala içimde kalmıştır, şöyle güzel bir Voodoo 2 sahibi olmak. Bir tane bulabilsem vallahi alacağım ama ... Sanırım gözüm açık gideceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zyx

quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Bir zamanlar birde S3 Trio vardi.

S3'üm burda. Voodoo'yu bulamadım ya çöpe atmışımdır ya da eski bilgisayarımdadır diğer bir ihtimal başkasına vermişimdir.

benim kartım da bu idi galiba...
    hocam hiç 3dfx im olmadı ama imza çok şekil duruyo beni de gruba alıver

• tamam kardeş yazdım seni
  • benide al aga
  • ekle ekle

kartım garantiden gelene kadar işini görüyor
  • hemen klube katilayim voodoo banchee sahibi olarak hatta anahtarlikta bile 3dfx cipi var :P
  • tamam arkadaşlar sizleride ekledim hoşgeldiniz 3dfx ailesine
  • bende voodoo banshee 16 mb vardı ve oyunlara başlarken 3dfx ekranı çıktığında arkadaşlarımın yanında kabarırdım resmen

güzel günlerdi :)
  • Pandemonium 2 oynamak için 100 $ dolar dan fazla para vermiştim, voodoo banshee 4 mb için. O zaman ki mutluluğumu halen hatırlıyorum... Benide yazarsanız memmun olurum...
  • ŞU ANKİ EKRAN KARTLARININ HEPSİNDEN DAHA CANLI GÖRÜNTÜLER VERİYODU O KARTLAR
  • Şuanda üzerinde hala geforce 2 mx400 64mb olan makinamdan sizlere cevap yazıyorum ve duygulandım açıkçası yaz beni de hocam.Eski ekran kartlarını depoyu karıştırıp bulursam ss olarak koyarım
  • Netcafeye gittik ... CS oynicaz... arkadaş CS dustdaki kapıyı görmüş... ne ya bunun ekran kartı demiş çok şaşırmış bakmış ki voodoo 3 3500 imiş... (6-7 sene önce tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 16 Şubat 2009; 0:48:10 >
  • ekledim arkadaşlar sizleride aramıza hoşgeldiniz
  • source arkadaşım benide bu gruba üye yaparsan sevinirim.eski bir 3dfx kullanıcası ve hayranı olarak bu grupta olmaktan mutluluk duyarım

kullandığım 3dfx kartları

3dfx voodoo3 3000 agp

3dfx voodoo5 5500 agp
  • quote:

Orjinalden alıntı: VMTX

source arkadaşım benide bu gruba üye yaparsan sevinirim.eski bir 3dfx kullanıcası ve hayranı olarak bu grupta olmaktan mutluluk duyarım

kullandığım 3dfx kartları

3dfx voodoo3 3000 agp

3dfx voodoo5 5500 agp

tamam kardeş aramıza hoşgeldin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.