Şimdi Ara

39 ülkenin Uygur çağrısına Türkiye katılmadı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
10.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
260 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık Suriye Cumhuriyeti olduk suriyeli değilsen bizden değılsın   

• Sadece 3 İslam ülkesi var aralarında. Arnavutluk, Makedonya ve Bosna Hersek. Onlar da Balkan ülkeleri. Ortadoğu'dan hatta onu geçtim tek bir Türk devletinden tepki var mı?

Sonra da biz milliyetçiyiz, en Müslüman biziz. Siz ancak Arap seviyorsunuz, başka kimseyi değil.

• Abi diğer Türk devletrei de yokki . Bence bizden habersiz bişey bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

Sadece 3 İslam ülkesi var aralarında. Arnavutluk, Makedonya ve Bosna Hersek. Onlar da Balkan ülkeleri. Ortadoğu'dan hatta onu geçtim tek bir Türk devletinden tepki var mı?

Sonra da biz milliyetçiyiz, en Müslüman biziz. Siz ancak Arap seviyorsunuz, başka kimseyi değil.

siyasi hamleler işte. normalde Uygur'lar kimsenin umrunda değil ancak dünya siyasetinde Çin'e karşı olan ülkeler bu sözde "farkındalığı" gösteriyolar ki Çin'e karşı atılmış bir hamle olsun diye.

BBC idi sanırım, Uygur'lara gösterilen zulüm diye belgesel yapmıştı, şimdi bunlar eğer siyasi arena'da Çin'in yanında olsalardı, bu sefer de: "Çin'de Uygur terörü, Uygur'ların Çin topraklarında yaptıkları bölücü faaliyetler" diye belgesel yapardı.

diğer Türk devletlerinden de Çin'le papaz olmak istemeyen (ya da ortak bağları olan) ülkeler tabii ki bu konuda sessiz kalırlar.

Biz ise malum zaten son yıllarda zaten ümmetçi takılıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğanın ağzından bir kere Uygur kelimesinin çıktığını mi duydunuz bugüne kadar? Çin'de o insanlara 20 yıldan fazladır işkence ediliyor. Erdoğandan bugüne kadar tek bir açıklama bile gelmedi.

Boynunda Yahudi Üstün Hizmet madalyası taşımanın bazı sorumlulukları vardır.

Kural 1 - Gizli yada açık Yahudi olacaksın.

Kural 2 - Madalyanın hakkını vereceksin.

Akp liler için de geçerli. Anca millet vatan diye bıdı bıdı oterler.
    Hiçbir akp li Erdoğan'a ve AKP ge Ezilen Türkleri Niye savunmuyorsun diye hesap soramaz.

Eski Türkiye de Ermenistan Azerbaycan a tek kurşun sıkacak..... Cok ağır sonuçları olurdu. Tek bir kayalık için Yunan Savunma Bakanlığında istifa krizi yaşatmış olan Türkiye den bahsediyorum.

Trump ın "Akıllı Ol " diyerek Cumhurbaskanligi makamını ve Türk halkını asagiladigi ve onurumuz adına hiçbir cevap verme cesareti gösteremeyen AKP Turkiyesinden değil. Tüm dünyanın tehtidine rağmen Kıbrıs'a çıkarma yapan Ambargolara bile aldırmayarak kadar kendi halinde uretebilen tarımı olan Türkiye'den bahsediyorum.

B.O.B projesi kapsamında başına getirilen adam tarafından aciz birakilandan değil.

Akp bir kere Uygur dediği güne kadar ben haklı kalacam.

• kazakistanın olmamasına şaşırdım ben daha çok...

• arap'ın iti ölse yas tutarız.. ama konu Türkçülük olunca sadece Dombıra..

• Hani zulümden kaçanların umuduydunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

onu geçtik de katılanlardan TEK bir müslüman ülke var mı???

hep aynı yalan, dolan, iman ve saire boş laflar...

Bosna ve Arnavutluk var sadece. İkisinin de Avrupa ülkesi olması peki :/

• Isin asil komik tarafi ise uygurlarin musluman olmasi ve bu bahaneyle cin tarafindan yok edilirken buna ses cikaran 1 adet bile musluman(!) ulkenin bulunmamasi.

• sızdırılan belgelerin linki var mı

• Akp ve Mhp arap milliyetçisi olduğu için bu konunun üstüne düşmüyor olabilir.

• normaldir akepe ve onun secmeni Türk kanı taşımıyor

• Arap olsalardı diye senaryo kuruyorum kafamda.. Evet %99 o senaryo gerçek olurdu

• a**p olsalardı yardım ederdi ümmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14E016876 -- 8 Ekim 2020; 22:22:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asıl katılsa haber olmalıydı.

• Arap olsa tuzlukla koşardı malum şahıs ve muritleri.

• Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Liderden kaynaklanıyor. Reis adam türkleri sevmiyor. Peygamberin övdüğü bir milleti sevmiyor çünkü kendi türk değil. Gürcü .. Okey!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bence sizde bir analitik düşünce kalmamış. Bu listedeki ülkelerin %90 ı hepsi bizden ve türklerden nefret eder. Gündemdeki bir Türk konusunu alalım mesela, hocalı katliamı karabağ konusu. Bir tek laf mı etmişler Ermenistana? Bakın hergün sivillere bomba atan bir Ermenistan var şuan.
    Bu 39 ülke pkk türkiyede bebek öldürürken nereye mektup yazmış. Kıbrısta, ırakta türkler katledilirken nereye mektup yazmış...Hemde derhal diye...

Biraz aklınızı çalıştırın ya. Uyu bebek uyu katil türkler geliyor diyen, Türk öldürmek sevap sayan bu ülkeler ne olduda şimdi uygur türküleri derhal serbest kalacakmış!

Arkadaşlar bu ülkelerin elinde olsa bu İstanbulda anadoluda türkleri diri diri yakarlar çok değil izmirde köylerimizde çoluk cocuk yakan tecavüz eden işte bunlar değilmiydi?

Ne olduda uygurlu türklerin sevdasına derdine düştüler?

Çin basbas bağırdı gelin tüm uygur türklerine bakın diye bizden heyet gitmedi mi? 1 ay tüm dış işleri çinde buraları gezmedi mi? Uygur türklerinin milletvekili başkanları ne oluyor anlatmadı mı? Bu forum da belge belge uygur yalanları ifşa olmadı mı?

Hadi tüm bunları geçtim, bu uygur İslamcılarının sözde işidçileri çekilince pkk Suriye'de toprak almadı mı? Bu adamların dinci tayfası bizim ülkemizde bombalar atıp katliamlar yapmadı mı? Bu tutuklu işidçi uygurlukar Suriye'de bizim askerlere silah sıkmadı mı?

Tamam hükümete eleştirirsin Erdoğana karşı olursun bu ayrı. Ama bu kadarda aptalca bir şey nasıl savunursunuz. Anlamdım yani...

• Bu uygurlari destekleyen kim ? Batı Avrupa, ABD, sizce uygurlari onemsediklerinden veya umurunda olduğundan mi bu ülkeler uygurlari destekliyorlar. Batı Avrupanin PKK'yı desteklemelerinin sebebi kurtleri onemsemeleri mi ? Mesela neden Sudanda birbirini kesen insanlara birşey demiyorlar da ekonomisi dünyanın en büyüğü olan Çin ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.