Şimdi Ara

39 ülkenin Uygur çağrısına Türkiye katılmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128
Cevap
2
Favori
9.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 85
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MRTFR (10 mesaj) husamsdu (7 mesaj) AO (5 mesaj) kaan457 (5 mesaj) YananGülYoldaşlığı (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67 mesaj) Mobil (35 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
260 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 39 ülkenin Uygur çağrısına Türkiye katılmadı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    332 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

39 ülke, Çin yönetimine ortak bir mektup göndererek Doğu Türkistan’daki toplama kamplarında zorla tutulan Uygurların derhal serbest bırakılması çağrısında bulundu.

Mektupta Türkiye’nin imzası yer almadı.

Almanya misyonunun yazdığı mektupta, ABD, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Haiti, Honduras, İzlanda, İrlanda, İtalya, Japonya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Marshall Adaları Cumhuriyeti, Monaco, Nauru, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Palau, Polonya, Slovakya, Slovenya, İspanya , İsveç, İsviçre, İngiltere temsilcilerinin imzaları bulunuyor.

Rezaleti Yenişafak bile haber yapmış.

https://www.yenisafak.com/dunya/abd-ingiltere-ve-almanyanin-aralarinda-oldugu-39-ulke-ile-cin-arasinda-uygur-gerilimi-3569963

• bunda şaşırılacak gram birşey yok.

*r*p *fg*n sevdalısı hükümetin uygurları desteklemesini beklemek abesle iştigaldir.

Vollkan59 nickli bir arkadaş, açtığım şu konuda Uygurların duruma karşılık Türkiye'nin tutumunu bir ara CİMER'e şikayet ettiğini söylemişti. Kendisini mesaja etiketlemek istedim ama nickini yazdığımda gözükmüyor. Etiketleyebilen varsa etiketlesin. Harman kaldık, CİMER'e bir şikayette daha bulunsun.

• Yarbay
    5388 Mesaj

Utanıyorum ülkemden. Her gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 10 Ekim 2020; 20:38:2 >
  • Yarbay
    5343 Mesaj

Ortamlarda milliyetçiyiz dersiniz kim bilecek 

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

bunda şaşırılacak gram birşey yok.

*r*p *fg*n sevdalısı hükümetin uygurları desteklemesini beklemek abesle iştigaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 7 Ekim 2020; 10:46:12 >
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    Sorsan bu imza atan 39 ülkenin hepsi dış minnak ar*plar kardeşimiz
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj

arap aşıkları bu konuyu beğendi

• Yarbay
    2039 Mesaj
    Simülasyonda sıradan bir gün
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj

anadolu arap cumhuriyetinde siradan bir gun

• Yüzbaşı
    818 Mesaj

Vollkan59 nickli bir arkadaş, açtığım şu konuda Uygurların duruma karşılık Türkiye'nin tutumunu bir ara CİMER'e şikayet ettiğini söylemişti. Kendisini mesaja etiketlemek istedim ama nickini yazdığımda gözükmüyor. Etiketleyebilen varsa etiketlesin. Harman kaldık, CİMER'e bir şikayette daha bulunsun.

• Teğmen
    162 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: MuhterisTürk

O üye ile çok uğraşmayın hocam.Gerek yok zaman kaybı.Ben yine de üyeyi çağırayım.

@vollkan59

• Onbaşı
    33 Mesaj

Arap olmayan müslümanlarla ilgilenmiyoruz.

• Yüzbaşı
    818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

O üye ile çok uğraşmayın hocam.Gerek yok zaman kaybı.Ben yine de üyeyi çağırayım.

@vollkan59

Yanlış yaptığımı biliyorum. 39 ülke arasında bizim olmamamız konusunda hesap vermesi gereken o arkadaş değil elbette. Onu bloklasam da samimi buluyordum, fazla iyi niyetli buluyordum. Fikrini değiştirmesi için konuyu görmesini isterim.

Dünya 5'ten büyüktür!! ama Çin'in 3 milyar döları daha büyüktür. Neredesin mazlumların umudu Mr. Erdogan?

|
    |
  • Yarbay
    3503 Mesaj

16.000 nüfuslu Nauru > 1.8 milyarlık İslam ülkeleri (Bosna ve Arnavutluk hariç)

|
    |
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    Bu bahçeli niye baskı yapmıyor akpye, nerede milliyetçiliğiniz?
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj

Twitter, facebook, instagramda doğu Türkistan mesajı atmak varken böyle ciddi işlere ne gerek var. Milliyetçi(!) harekete göre Uygurlar twitterda kurtarılır.

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Aynısı Arap için olsa ülkede yer yerinden oynar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj

Filistin bize yeter gerisi yansın.

|
    |
  • Yarbay
    4351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu bahçeli niye baskı yapmıyor akpye, nerede milliyetçiliğiniz?

araplarla ilgili bir sorun var mı ? Yok. O zaman sorun yok  

|
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj

Şimdi elimdeki Xiaomi telefonla ne cevap yazsam bilemedim.

• Yarbay
    2245 Mesaj
    Sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 12 Ekim 2020; 20:23:56 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.