Şimdi Ara

39 ülkenin Uygur çağrısına Türkiye katılmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
10.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
260 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 39 ülke, Çin yönetimine ortak bir mektup göndererek Doğu Türkistan’daki toplama kamplarında zorla tutulan Uygurların derhal serbest bırakılması çağrısında bulundu.

Mektupta Türkiye’nin imzası yer almadı.

Almanya misyonunun yazdığı mektupta, ABD, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Haiti, Honduras, İzlanda, İrlanda, İtalya, Japonya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Marshall Adaları Cumhuriyeti, Monaco, Nauru, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Palau, Polonya, Slovakya, Slovenya, İspanya , İsveç, İsviçre, İngiltere temsilcilerinin imzaları bulunuyor.

Rezaleti Yenişafak bile haber yapmış.

https://www.yenisafak.com/dunya/abd-ingiltere-ve-almanyanin-aralarinda-oldugu-39-ulke-ile-cin-arasinda-uygur-gerilimi-3569963

• Vollkan59 nickli bir arkadaş, açtığım şu konuda Uygurların duruma karşılık Türkiye'nin tutumunu bir ara CİMER'e şikayet ettiğini söylemişti. Kendisini mesaja etiketlemek istedim ama nickini yazdığımda gözükmüyor. Etiketleyebilen varsa etiketlesin. Harman kaldık, CİMER'e bir şikayette daha bulunsun.

• Utanıyorum ülkemden. Her gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 10 Ekim 2020; 20:38:2 >
  • Ortamlarda milliyetçiyiz dersiniz kim bilecek 

• bunda şaşırılacak gram birşey yok.

*r*p *fg*n sevdalısı hükümetin uygurları desteklemesini beklemek abesle iştigaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 7 Ekim 2020; 10:46:12 >
  • Sorsan bu imza atan 39 ülkenin hepsi dış minnak ar*plar kardeşimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arap aşıkları bu konuyu beğendi

• Simülasyonda sıradan bir gün

• anadolu arap cumhuriyetinde siradan bir gun

• Vollkan59 nickli bir arkadaş, açtığım şu konuda Uygurların duruma karşılık Türkiye'nin tutumunu bir ara CİMER'e şikayet ettiğini söylemişti. Kendisini mesaja etiketlemek istedim ama nickini yazdığımda gözükmüyor. Etiketleyebilen varsa etiketlesin. Harman kaldık, CİMER'e bir şikayette daha bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Vollkan59 nickli bir arkadaş, açtığım şu konuda Uygurların duruma karşılık Türkiye'nin tutumunu bir ara CİMER'e şikayet ettiğini söylemişti. Kendisini mesaja etiketlemek istedim ama nickini yazdığımda gözükmüyor. Etiketleyebilen varsa etiketlesin. Harman kaldık, CİMER'e bir şikayette daha bulunsun.

O üye ile çok uğraşmayın hocam.Gerek yok zaman kaybı.Ben yine de üyeyi çağırayım.

@vollkan59

• Arap olmayan müslümanlarla ilgilenmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

O üye ile çok uğraşmayın hocam.Gerek yok zaman kaybı.Ben yine de üyeyi çağırayım.

@vollkan59

Alıntıları Göster

Yanlış yaptığımı biliyorum. 39 ülke arasında bizim olmamamız konusunda hesap vermesi gereken o arkadaş değil elbette. Onu bloklasam da samimi buluyordum, fazla iyi niyetli buluyordum. Fikrini değiştirmesi için konuyu görmesini isterim.

Dünya 5'ten büyüktür!! ama Çin'in 3 milyar döları daha büyüktür. Neredesin mazlumların umudu Mr. Erdogan?

• 16.000 nüfuslu Nauru > 1.8 milyarlık İslam ülkeleri (Bosna ve Arnavutluk hariç)

• Bu bahçeli niye baskı yapmıyor akpye, nerede milliyetçiliğiniz?

• Twitter, facebook, instagramda doğu Türkistan mesajı atmak varken böyle ciddi işlere ne gerek var. Milliyetçi(!) harekete göre Uygurlar twitterda kurtarılır.

• Aynısı Arap için olsa ülkede yer yerinden oynar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Filistin bize yeter gerisi yansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu bahçeli niye baskı yapmıyor akpye, nerede milliyetçiliğiniz?

araplarla ilgili bir sorun var mı ? Yok. O zaman sorun yok  

• Şimdi elimdeki Xiaomi telefonla ne cevap yazsam bilemedim.

• Sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 12 Ekim 2020; 20:23:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.