Şimdi Ara

370. Dönem [Şubat 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.753
Cevap
30
Favori
200.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLA.14 MART 'TA ANKARA DAN ISTANBUL /MALTEPE IKMAL MALİYE OKULUNA GİDECEK ARKADAŞ VAR MI ? BIRBIRIMIZE FAYDASI OLABILECEĞI İÇİN İRTİBATA GEÇME İYİ OLUR BENCE.

HERKESE HAYIRLI TESKERELER...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 359 kd dedenizden selamlar.

çok çabuk geçti be. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

Biteli 3.5 yıl olmuş. Çok hızlı geçiyor beyler
    O dönem forumun tozunu attırmıştık.

Askerliği yaparken mi hızlı geçti yoksa yaptıktan sonra ki 3.5 yıl mı ?

Askerlik yaparken saatler gün oluyor, sonrası çok hızlı geçti. :D
    insan özlüyor askerlik günlerini ama

• E devletten cikarttimiz sevk kagidinin disinda yanimiza almamiz gereken baska evrak varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda_rapforlife A kullanıcısına yanıt
    Kimliği unutma

• E-devlet ten aldığımız belge ve kimlik harici bir belge götürüyoruz değil mi? Bazıları askerlik şubeden kapalı zarf içinde bir belge alacan, teslim olacağın birliğe verecen vs. gibi şeyler söylemişti. Sorun olmasın da.

• askerlik öncesi muayeneye ek olarak sol kolumda kist çıktı ve belirli aralıklarla izlenmesi gerekiyormuş kırılma riski olabilirmiş.hafta içi mamak'a gidiyorum ordan gata'ya mı sevk ediyorlar bu durumda ? bilen eden var mıdır prosedürü?

• quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

E-devlet ten aldığımız belge ve kimlik harici bir belge götürüyoruz değil mi? Bazıları askerlik şubeden kapalı zarf içinde bir belge alacan, teslim olacağın birliğe verecen vs. gibi şeyler söylemişti. Sorun olmasın da.

e devletten aldığınız sevk belgesi kafi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan932

askerlik öncesi muayeneye ek olarak sol kolumda kist çıktı ve belirli aralıklarla izlenmesi gerekiyormuş kırılma riski olabilirmiş.hafta içi mamak'a gidiyorum ordan gata'ya mı sevk ediyorlar bu durumda ? bilen eden var mıdır prosedürü?

gittiğin yerde vizitiye çıkaracaklar o zaman tabibe söylersin

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya başka belge yok. Sülus+kimlik=hazırsın

• Uzun donemlerin acemiligi hala devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SroKO

Uzun donemlerin acemiligi hala devam ediyor mu?

uzun dönem asteğmenlerin acemilikleri çoktan bitmesi lazım(bu meslek kurasına tabi olanlar için geçerli)

takım komutanlarının nisan ortası gibi bitmesi lazım yanlış hatırlamıorsam
  • İstanbul askeralma bölge başkanlığına çıkan oldu mu ? 370 kd b grubu ya da 98/1 b grubu olan ?

• A grubuyum. 21 günü acemi birliği olmak üzere 50 günlük askerim.

B grubu gelecek olan arkadaşlardan ustalığı Pamukova/SAKARYA 46. Mühimmat bölüğüne çıkanlar varsa istedikleri tüm soruları sorsunlar. Burada yapıyorum.

Bölüğün yeri için kağıtta ve sistemde Adapazarı yazıyor. Aldanmayın o tamamen yanlış bilgi. Bölük Pamukovada. Sonra taksiye 140 lira vermeyin :)

• Toruuuuun nerdesin torun. Gözlerim yollarda kaldı 98/2 torunlarimı bekliyorum

• Vay be, 8 aylik askerim benden 6 ay sonra gelip beraber cikacagiz .d.d çok buyuk pismanligimdir aciktan 2 yıl daha okumamak. Keşke safeanbolu ya düşseydin be beraber mmorpg konuşurduk, çok canı cekiyor.insanin o muhabbetleri. ( profilden gordum )

• quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

Vay be, 8 aylik askerim benden 6 ay sonra gelip beraber cikacagiz .d.d çok buyuk pismanligimdir aciktan 2 yıl daha okumamak. Keşke safeanbolu ya düşseydin be beraber mmorpg konuşurduk, çok canı cekiyor.insanin o muhabbetleri. ( profilden gordum )

Mmorpg tutkunuyum fakat üzücü olan şu ki uzun dönem askerim. 17 gün izini düşersem önümde daha 286 var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 31 Mart 2018; 17:15:16 >
  • He ben kısa sandım seni. Allah yardım etsin zor bu isler. Şuanki aklm olsa hic bit güc bana uzun donem askerlik yaptıramazda ama işte 4 aydan az sürem kaldı bitiriyoruz...

• Adana merkez komutanlığında olan var mı arkadaşlar ?

• Mamak acemilik bitti. 1-3'lere selam olsun komando birliği mübarek

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.